Лятото дойде с магребинки на море - 18 път

  • 25 980
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3
Мина,честита нова работа,да е спорна Hug
Миг незабравим,ми и аз така си казвам с Бога напред пък каквото сабия покаже.Много рудно има какво да ме изненада,премислила съм всички вариянти даже едното на ум си го имам.Както съм казвала и по-рано любовта и доверието са едно на ръка,но доврие на никого на 100%.

# 256
  • Мнения: 56
здравейте момичета Hug  bouquet
днес докато бях на лекция за кърменето на Ла Лече Лига Б-я получих съобщение от Файма и аз преди малко се върнах и и се обадих да я чуя.добре са малката Софи много бързо се е адаптирала все едно е египтянка истинска  Joyчете ни от телефона си за сега понеже още няма нет.живеят в Fayed не в Кайро-и както е написала -тук е баш арабския свят-ще разказва при първа възможност като има нет.и както само тя умее да се шегува пише цитирам дословно-мъжа ми е перфектен отвсякъде,хич не съжалявам че го взех Joy
всички имате много поздрави  Hug   bouquetе от това по хубава новина здраве му кажи

Делтич-така правя мила почти не мърдам от нас .тук в Русе не се диша а днес е върхът 43градуса #Crazy не ме питай как съм и за капак и тези хормони.........ама ще устискам още малко вижда му се края.
Мария- душко за поканата нямаш проблем ама ние чакаме уж мъжле да е  Joyама знае ли човек може и да си познала без да искаш hahaha
а за другата половинка не се притеснявай винаги идва когато най малко очакваш Peaceще видиш имай просто вяра Hug
е това е за сега от мен малко почивка и ще се включа по някое време пак Hug

# 257
  • Мнения: 278
Здравейте, момичета!

Мина ми изпита по психология. Мисля, че ще го взема. Големия въпрос го написах, а малките също, но предполагам, че имам малки грешчици. Абе сигурно съм го взела, ама да видим оценката каква ще е. Днес си почивам и от утре почвам за следващия изпит да уча....който е събота  Sad

Искам да ви попитам нещо, да ми дадете съвет какво да правим. Става въпрос за поканата, която нашите трябва да изготвят. В сайта на министерството на външните работи е написано ето това:
Поканата-декларация, изготвена от физическо лице за издаване на виза за краткосрочно пребиваване с цел частно посещение на чужденец в Република България, се изготвя по образец, заверена от нотариус и от органите за административен контрол на чужденците, при представяне на следните документи:
1. декларация за имотно състояние на канещото лице;
2. удостоверение за доходи, издадено от местоработата на канещото лице, или копие от данъчна декларация по чл. 50 от Закона за данъците върху доходите на физическите лица за предходната година, с входящ номер от съответната териториална дирекция на Националната агенция по приходите.


Пише, че се изготвя по образец, този образец в полицията ли се получава? Ние живеем в малък град и малко ме съмнява, че там ще са запознати...най-вероятно ще ги препратят към Стара Загора. Как мислите да се обадим ли до посолството тука, да видим какво ще ни кажат? Аз ли да се обадя? Или приятелят ми? Или да пишем е-майл за по-сигурно.... В краен случай мога и до там да отида, ама е далечко от тука... Как би било най-удачно да направим, според вас де. Знам, че вие имате повече опит Simple Smile

Благодаря ви от сега за съветите  Hug

Лина
, избра ли подарък вече?

Цецифло, хубава новина за Файма Simple Smile Радвам се, много се радвам, когато нещата се нареждат! А каква беше тази лекция? Какво ви разказаха?

аледора, пращам ти хлад, колкото си искаш, ама искам в замяна слънчице Simple Smile ако може де  Blush

# 258
  • Мнения: 59
Мина , мисля че от общината се взимат тези образци.

# 259
  • Мнения: 100
Второ дори да се видим в Италия какво от това,дали Египет или Италия е все едно.

Съвсем не е все едно. Ако е в Италия, и той ще се поохарчи, ще се потруди, за да те види, а това ще покаже, че наистина го иска. И аз имах един хитрец, дето само чакаше да отида в Египет, то първо щеше да си наеме апартамент за него в Хургада (щото аз съм с пакет от тук, включващ хотелски престой - моето мото е винаги имай вратичка зад себе си...), после уж щеше да наеме апартамент в Кайро "за нас", после чакаше аз да реша ще ходя или не... Даже имаше един момент в който каза - ще останеш в моя апартамент, а аз като казах, че ще ми е неудобно от родителите му (за да видя какво ще каже...), той каза "те няма да знаят"... Никога, абсолютно никога не каза - ще те запозная с нашите. Не казвам, че ме е лъгал за нищо, защото никога не е казвал, че ме обича или ще се жени за мен, но все пак и двамата знаем каква е целта му. Както и да е, в момента не планирам среща с този човек.. Поради причини, за които ще говоря може би по-нататък.

ако небеше искрен нямаше да си даде личните данни като му ги поисках,защото родителите ми ги искат,за да са  спокойни.
Ти провери ли ги?? Сигурна ли си, че не са фалшиви?????

Гледам доста сте изписали по темата с Лина. Искам само да кажа, без да допълвам или да се изказвам по въпроса, че мисля като Белла. Пожелавам на Лина, едно незабравимо пътуване, ако е писано, ще стане, ако не, поне Египет ще види

Разбира се, ние коментираме начина на мислене, не самата екскурзия. То е ясно, че наред с едната част на идва и другата.. Ще види Египет, ще види египтяни, отношение... ще сравни.. Единственото, което аз я съветвам, е не да търси начини да го оправдава за всяко нещо, което и се стори нередно, а да намери начин да гледа критично, това ще и помогне. Навремето даваха един сериал - Чиста кръв... та там един чичо казваше - харесва ми да се съмнявам..кара ме да се чувствам нащрек!! Допада ми.

цитирам дословно-мъжа ми е перфектен отвсякъде,хич не съжалявам че го взех

Бе от египетското по-добро няма бре!!  Wink Mr. Green  Много се радвам да чуя новини от Файма, ще и звънна тия дни и аз да я видя как е  Simple Smile

Мина, честита работа, дано ти хареса и дано се чувстваш добре!   bouquet И стискам палчета за изпита, дано си го взела... И на мен психологията ми е любим предмет...

Аледора, съгласна съм с теб. Един мъж ще направи всичко за любовта си. А жената трябва да е малко по-глезенка... достатъчно се еманципирахме...  Rolling Eyes

 Вчера един колега на работа ми разправя, че искал да си има бебе, но първо трябвало да си намери жена - банкерка, тя да изкарвала пари, а той да гледал бебето... Confused Тогава си поговорихме за нашето общество, за мисленето на мъжете и жените... за това как според мен е срамота един мъж да чака на жена си... за това и как в нашите условия трябва и двамата да работят, за да оцеляват, особено с деца... Rolling Eyes не знам, момичета, от една страна жената наравно с мъжа не е зле, предвид това, че не е по-малко интелигентна, но пък от друга страна мъжете ни станаха лигльовци. Е, изключая такива като на Делта, евала!! Ама са едно на хиляди... Късметлиика!!  Mr. Green

  bouquet

Ето нещо красиво, мерси на той си знае кой за песничката!!  Party
ALABINA & KOBY PERETZ - YAHAD

Последна редакция: нд, 26 юли 2009, 04:53 от Eye of Ra

# 260
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
http://dnes.dir.bg/2009/07/25/news4818768.html
ей,докъде стига от4аянието!
аз по4ивам два дни ,то и къде да  ходя в жегата, в къщи е сауна и без това!ама  при мъжо е  56 каза ве4е, нон стоп са на климатик и ве4ер едва пада до 45! линда ни действа  вси4ки и мърмори като свеки,цялото влияние за нея ,4е другите са командировка до ран4ото за по4ивка на вси4ки! айде до после ,4е е украсявам тортата , досега търсих шприц и не намерих, нали не съм в мойта къща, та сега си дойде стопанката да ми даде! цеци , супер се радвам за файма! до после!

# 261
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Фарашчици, как сте  Hug Hug Hug
Много се радвам за Файма, ама многооооооо. Колко е хубаво когато се срещат правилните хора. Дай Боже на всяка от вас!!! Аз самата се чуствам щастлива когато виждам щастливи хора около себе си. Дано да имате късмет, дано. От все сърце ви го пожелавам Hug Hug Hug
букет за вас момичета като благослов за щастие!

# 262
  • Мнения: 278
Добро утро, магребинки!
Хайде, кой е буден да закусваме вече.... Simple Smile или няма други луди, дето в неделя стават толкова рано хихи Simple Smile


До после!   bouquet Лек и слънчев ден на всички!  Hug

# 263
  • Мнения: 3
Хехехе Добро утро Hug Ето ме другата луда дето става рано,че е на работа Laughing Ммм каква хубава закуска,ама ще се възползвам само от плодовете.Ама днес ми е много тегаво,обаче така е като ходя по купони,снощи на бг парти Blush Днес,ако мога отивам на пазар,че е крайно време да си купя някакви дрешки за екскурзията.Ще взема да си разпечата и една полезна информациика за Египет-митница,телефони,услуги,бакшиши,облекло,поведение.Ит цялата тази информация най ми хареса-"Безплато можете да се качите на камила,но ще трябва да си платите,за да слезете".Чудя се дали ако човек е достатъчно ербаб не е удачно да тегли еди ритник на камилата,пък камиларя да тича след него и да плаща,че да си вземе камлата Laughing Joy

# 264
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Гутен Сабахлен Фарашките newsm47
МИНЧЕ- и аз съм от тези дето са станали рано а ма то ме събудиха гръмотевиците и силния дъжд. Хубава закуска мммммм Laughing Пък и котарачко иска да пие водичка, че му е топло. Пак трябва да го постригваме скоро Laughing
ЛИНКА- верно  е това за камилите, ама ти там си със свой човек. Така, че ще минеш метър Wink Ако може купи си дрешки за там от вида като на тензух, че много ще ти е горещо. Е гледай да не си разгащена не само заради това, че трябва да се съобразяваш със нравите на хората там и да уважаваш това но то си е заради тебе-просто да не изгориш. А виж аз като бях там, рускините хич не се съобразяваха. Ходеха си със къси гащи със едни деколтета до пъпа. Аз не съм задръстен човек ама и на мене ми направи лоши впечетление, пък как изгоряхаааа. Аз във едно от най -горещото пътуване за Карнак и Луксор бях със черен помучен панталон до глезените и шарена блузка със широко гръцко деколте къс ръкав .От време на време пъпчето ми се виждаше като снимах нещо на високо или си слагах ръцете на амфорка. Но виждах как се отнасят към мене и как към рускинките. А и аз се покривах със един красив бял голям турски воал защото то слънцето и топлото те карат да си покрит. Една шапка имах, но ти може да си ме виждала на снимкате които бах шатнала преди. И задължително нещо да си мажеш откритите места по тебе независими, че си покрита. Щом си със памук дори и като мене със черното панталонче въобще няма да ти е топло. На мене ми се ходи на един воаяж по Нил ама все се разминавам във времето -все така се връща Бате когато няма такова нещо, ама да сме живи и здрави. Ти ще ни разправяш за неща за които обикновенните туристи не знаят и не виждат и ще сме подготвени Wink
Хайде момичета много весел ден ви пожелавам Hug Hug Hug

# 265
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Ще взема да си разпечата и една полезна информациика за Египет-митница,телефони,услуги,бакшиши,облекло,поведение.

Лина, вземи и телефона на българското посолства, инструкции за безопасност в Египет и от този сорт инфо (второто го има и в туристическите сайтове). Желая ти късмет по пътя, който поемаш  Hug

http://dnes.dir.bg/2009/07/25/news4818768.html
ей,докъде стига от4аянието!
аз по4ивам два дни ,то и къде да  ходя в жегата, в къщи е сауна и без това!ама  при мъжо е  56 каза ве4е, нон стоп са на климатик и ве4ер едва пада до 45! линда ни действа  вси4ки и мърмори като свеки,цялото влияние за нея ,4е другите са командировка до ран4ото за по4ивка на вси4ки!

Аз не разбрах защо, аджеба, този алжирец си е изял личната карта  Thinking

Няма да успееш да се разхладиш след магребските жеги, в България температурите са сериозен конкурент на тези в Африка май...

# 266
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
мента, за да мине като бежанец! истанбул е пълен с трафиканти и 4акащи, някои дори по няколко пъти връщани ве4е от бг  грани4ари! в хотелите с малко звезди  или без такива е населено по4ти само с такива хора!на мене малко ми е притеснено като престояваме с пове4е дни да не ми из4езнат паспортите по веригата!

# 267
  • Мнения: 3
 Joy Делта аз на таквоз чудо като камила пари да ми дават не се качвам,може да снимам камилата,да я пипна,ама не и се мятам.Виж на някое конче по-бива.
Мента,азточно това казвам,че от един туристически сайт ще си принтирам точно такъв тип инструкции и понеже някои неща не са ми съвсем ясни инструкциите в джоба и ще питам хабибито за допълнителни разяснения.Имам и номера на бг посолството в Египет,а също телефоните на полицията,бърза помощ и пожарната.Единствено както казах трябва да си купя някакви дрешки,защото всичко на всичко имам само някакжи потници и дънки дето са все по мене.А както Делта казва на мен няма да ми е комфортно ако съм така облечена.Иска ми се да си намеря и някакъв памучен шал,че даже да съм с някое птниче да си покривам раменете и деколтето.Иначе мисля да си купя някакъв крем с възможно най-висок фактор,защото съм такова сиренце,че думи нямам,а пък и никога не се опичам до кафяво  или ставам рак червена или едно жълто като че съм болна.
Честно кзано мразя да се приготвям да ходя на път,самата екскурзия ми е приятна,но цялата подготовка,пътуването висенето по летища,стоенето в самолет или кола ме изморяват повече от обикалянето пеш по забележителности.
Ето и ходенето до Париж един час е полета заедно с ролирането на самолета о летището и като слязах бях като скапана.А същата вечер луд умора няма пи Шанзализе,метнах го от край до край,че и напирах пеша да се прибираме към хотела,ама мойта приятелка не на метрото,сакън да не се изгубим.После следващич ден дъх не и дадох да си поеме,че да разгледам еповече неща,поне снимки да имаме с тях де,то за деаилно разглеждане 2 дни са нищо.Та сега ми се изправят косите като си помисля редене на багаж,пазар,мотаене по влакове и летища,5 ЧАСА полет #Crazy TiredСамо като си помисля за всичко това и ми иде да се откажа,ама пусто хем инат хем мързел,си е тегаво. Peace
Марси аз имам един познат в Бг,той е сириец.Та въпросния пеш през турция,та в България.Вече 3 години е в България и аз немога да му се начуда как така е дошъл и с кви документи пребивава.

# 268
  • Мнения: 100
Момичета, къде сте бре?? Намерих в Снимка.бг доста красиви снимки от Египет, ако на някой му се разглежда - слагам линкове към различните албуми. Всички са супер интересни, но аз съм очарована от хотела!! Чак толкоз не очаквах!!

Гиза
Кайро
Ел Гуна
Червено море
Карнак
Хатшепсут
Бадауей
Хургада и Алф Лейла Ва Лейла
Алф Лейла Ва Лейла
Царската долина

Пак плагиатствах - направих видео със снимките на алф лейла... http://www.youtube.com/watch?v=y21LFmepIbs  Mr. Green

Последна редакция: пн, 27 юли 2009, 01:25 от Eye of Ra

# 269
  • Мнения: 278
Добро утрооооо! Хайде слагам закуската.




Ра, видях първите снимки, останах без дъх, много са красиви. Довечера като имам време ще видя и останалата част!

О, ние почти сме изписали темата. Кой ще пуска новата, знае ли се вече?

Лека и спорна седмица на всички!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт