Снежна зима в МЛАДОСТ на децата носи радост

  • 38 422
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 274
Честит рожден ден, Гита Ог   bouquet! Много щастие, любов, късмет и разбирателство ти желая и двете ти красавици много да те слушат и да ти помагат   bouquet!

# 46
  • Мнения: 626
Гита Ог   bdbaloni baloni Всичко най- най- хубаво.

# 47
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ехееййй, благодаря! По стара форумска, по-скоро отчетна, традиция, почерп:

# 48
  • Мнения: 185
Лельо Огnewsm38 newsm59  Gift !!!

Благодаря за тортичките, но... "Гутен ден, голем брато, майне домакине! Троа бири пер нас, пор ке е мор силну зле."  Joy

Да си жива и здрава и много, много усмихната   bouquet

# 49
  • Мнения: 1 531
гледачката на мира е свободна ,някой от вас или познат, ако си търси, да знае / много съм доволна наистина! тя е гледа 3 месеца в периода януари-март. казва се здравка: 0887113209 / живее в младост Peace
 

# 50
  • Мнения: 83
Здравейте момичета Hug
Благодаря за пожеланията  Heart Eyes
Честит рожден ден на Гита Ог на патерица,много здраве,щастие и късмет   bouquet
Ние за известно време сме  в Гео Милев,но със сигурност ако има среща ще си дойдем да се запознаем с младостките дечица  Hug Peace

# 51
  • Мнения: 1 531
аз съм за среща, но не утре де Wink

гита,4естито на патрица ooooh! Hug

# 52
  • Мнения: 626
Момичета виждам , че има от вас такива които са поръчали от кърмаческите артикули, попринцип кой отговара за Младост ?

# 53
  • Мнения: 639
запис и аз в новата темичка Hug
честито на патерица на всички празнували  bouquet
Искам да питам,някой има ли мнение за тази занималня "камелини контесори"?Мисля да питам дали малката мога да я водя не всеки ден ами примерно няколко дена в седмицата по половин ден

Последна редакция: сб, 11 юли 2009, 23:56 от gudza

# 54
  • Мнения: 185
Искам да питам,някой има ли мнение за тази занималня "камелини контесори"?Мисля да питам дали малката мога да я водя не всеки ден ами примерно няколко дена в седмицата по половин ден

http://www.kamelini-montessori.eu  Peace Имат контакти и ценова листа и за половин ден, но най-добре звънни

# 55
  • Мнения: 2 818
Я имало нова тема Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравейте, момичета!
Изпуснах ви напоследък...
Моля ви, прочетете и ако желаете подкрепете петицията с настояване истината за смъртта на родилката Запряна от Петрич да не се потули.
http://bgpetition.com/Zapriana/index.html

# 57
  • Мнения: 69
здравейте, днес говорих с една моя приятелка за държавната детска кухня и се сетих, че тук някой търсеше купони в подписа си, не помня кой, но нямам време да преглеждам назад. Както и да е, на тази моя приятелка детето и е голямо вече за кухня, няма право, но тя държеше да продължава да я взима, защото си яде и така и е по-лесно, удобно и евтино. Каза ми, че отишла направо там където се купуват купоните и казала как стоят нещата, те и продали и казали да продължава да идва да си взима, нямало да е проблем.
мисълта ми е .... защо като се подадат за другите, които имат право, се чака с месеци да се "класират",а иначе си ги раздават ей така #Cussing out .... може би тези си ги прибират в джоба Rolling Eyes Освен на който му трябва да отиде да се пробва все пак да вземе ...  Thinking

Ника, голяма трагедия, в събота гледах "горещо" с мъжа на Запряна, въпреки, че знам историята, пак много се разстроих, дано най-после някой бъде наказан Sad

Последна редакция: пт, 17 юли 2009, 00:57 от Къдричка

# 58
  • Мнения: 185
Такааааа... По ред на номерата - КУПОНИ търси sweetkids_mama, момиченцето й е записано, но чак за октомври. Не знам дали е опитвала да купи на място  Thinking .

Къдричка, за Запряна - предаването не беше Горчиво, а Горещо. Искрено ви моля да не си създавате мнение от подобни предавания, тъй като те са ориентирани към самите себе си, а не към публиката. Не че имам нещо против, но в този жанр по-важно е да създадеш сензация и обществена истерия, а не да предадеш обективно фактите. По стечение на обстоятелствата съм доста добре информирана за случая (работя в медия, даже две) и нещата са доста спорни. Без съмнение ситуацията трябва да се изясни и някой да бъде наказан, но е важно  този някой да е истински виновен, а не просто първият попаднал. Надявам се исканията в петицията да бъдат чути, макар че моментът за чуване на каквото и да е, е доста сложен - при смяна на властта се появява избирателна глухота, и няма да даже кого да напсуваш, щото единия си е тръгнал, а другия още не е дошъл... Angry

# 59
  • Мнения: 2 274
За купоните - Миленка питаше, но те заминаха на "село" на Св. Влас и мисля че няма да се прибират до началото на септември. Ако се сетя, ще и кажа да опита като се приберат.
Момичета, среща ще правим ли? Казвам на Бедрока по бирено време, но да не е тази събота, че съм заета.

Общи условия

Активация на акаунт