Снежна зима в МЛАДОСТ на децата носи радост

  • 38 534
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 20

Виждам, че на първа страница сте направили списък с педиатри в района. Много ще съм ви благодарна, ако ми препоръчате някой за личен лекар на детето.
Д-р Мая Стефанова, Мед. център Младост. Много съм доволна от нея, винаги си вдига телефона и има подход към децата. Единственият й недостатък е (но когато бебето е новородено той не е малък), че при нея трудно можеш да се уговориш за точен час за консултация. Аз се справяс този проблем като го водех винаги рано сутрин. Успех   bouquet Ако решиш пиши да ти пратя GSM-a.

Cherveiche, благодаря за препоръката! Моля за телефона на лекарката!  bouquet

# 676
  • Мнения: 1 152
А дали имате отзиви за добър невролог в Младост, ако може да има доплер и да работи със ЗК. Благодаря!

# 677
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 521
Аз съм доволна от невролог в Медицински Център Младост-Мед, д-р Янкова, работи със ЗК.Намира се зад търговска верига "Зора" на кръстовището на бул.Сахаров и Йерусалим.Тел.на регистратура е 9760900;0885/966924-става със записване приема на пациенти.

# 678
# 679
  • Мнения: 270
Честит 8-ми Март!
Днес имах неприятна случка в 25 ДКЦ - отидох за преглед със запазен час при д-р Папукчиев, а се оказа, че няма да е на работа и не знаят докога. Има ли някой, който ходи при него и да знае нещо? Или да ми препоръчате друг от АГ специалистите в 25-то?

# 680
  • Мнения: 2 171
Честит 8-ми март!

# 681
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Честит 8-ми Март!
Днес имах неприятна случка в 25 ДКЦ - отидох за преглед със запазен час при д-р Папукчиев, а се оказа, че няма да е на работа и не знаят докога. Има ли някой, който ходи при него и да знае нещо? Или да ми препоръчате друг от АГ специалистите в 25-то?

Имам час, но за 16-ти. Това което казваш е ново и за мен

# 682
  • Мнения: 9 814
Честит осми март!

# 683
  • София
  • Мнения: 4 590
Честит празник и от мен!


# 684
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 521
Честит празник, момичета! Бъдете здрави, бъдете обичани и обичайте, защото само женската ласка и мекота може да направи и от палатката уютен дом!

# 685
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
И от мен честит празник!

# 686
  • Мнения: 2 809
Честит празник, мили майки, момичета и съпруги  !:)

Бъдете здрави, обичани и много щастливи  smile3525

# 687
  • Мнения: 185
Честито и от мен, момичета  smile3525

# 688
  • Мнения: 2 809
Момичета, може ли да ми препоръчате нефролог - за възрастен иде реч, в Младост?

Ходя при Добрева в Токуда, но при нея няма часове, а ми изтича направлението.
Благодаря

# 689
  • Мнения: 2 818
Утре ще има благотворително снимане за Вики в Борисовата градина и студиото на Калина! Ето темата - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=481625.0

Общи условия

Активация на акаунт