Тема №104 - ФЕВРУАРЧЕТО на високо се катери

  • 28 944
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 668
Кас - ЧРД на мъжлето ти, да те обича и уважава, и най-важното да е жив и здрав, за да сте заедно дълги години!
Аз не пиша напоследък поради чиста липса на време, когато съм вкъщи почти не се дореждам до компютъра, а доста излизаме на село или на други места...
Благодаря на всички за приказки в картинки и без картинки, за кафета и закуски, целувки и сладкиши, колажи и снимки и т.н.
Колкото до темичката на Еми: аз съм завършила Информатика в Благоевград, ЮЗУ, но не съм работила по специалността си почти. Само 2-3 месеца в една фирма за програмисти, но като секретарка. Инак съм била барманка, технически сътрудник при нотариус, а сега в строителна фирма - в отдел за изработка на дограма. Така или иначе съм готова да работя каквото и да е, но децата ми да са осигурени.
Инак у дома всичко е почти наред, децата са здрави. Али си я гледат у дома, Вики и тази седмица е на детска, ще почива от другата седмица 1 месец. Готвим се за РД, но може би ще е в неделя, а не в събота. Али прави бойкот на обличане, на акане и на други неща. Преследва ме да цока като империалист, но се справяме някак си.
Целувам ви милички, ще пиша пак при първа възможност. Доскоро.  Heart Eyes
Камчи - Ици бързо да се оправя, защото е тъжно да го гледаш детенце отпуснатно така.  Hug
На всички болнички - да оздравяват бързичко.  Simple Smile

# 286
  • Мнения: 62
Ама че вкусно кафенеце и закуска   bouquet
Аз нямам време да пиша много понеже постоянно или уча или съм с малката не ми оставя много време иначе ви следа редовно.
За протокола, аз съм завършила Бакалавър Стопанско управление в нашият град и в момента уча магистратура същото. Работила съ като сервитьорка в ученическите си годи, след завършване на средното си отворих закусвалня, но след 6 месеца я затворих ме понеже помещението беше общинско и някой чичко паричко го бе купил и затворих принудително, но тогава набираха персонал за Метро и започнах там и в монета съм майчинство от Метро. Там изпълнявам длъжността Сътрудник.
Ние сме добре, Ивет от два дни ми кава когато и се ака и си върши работата в гърнето, малко се изпуска в памперса, но е важното че се усеща и ми казва, сега трябва да се научим и ня всяко пикане да си казва ме и сме направо ОК, иначе тя си казва но не винаги. Бабата малко май не и се знимава да бърши по нея и не я оставят без памепрес но когато е с мен е винаги голичка и детето си ми казва, е първо малко се намокри, но се стисне и тича към тоалетната.
Вече се храним и сами без проблем без много да се цапа ме, в общи линии осещам как със всеки изминал ден малкото ми мочите става все по-самостоятелна. Учим се на английски и тя наистина много добре се справя което малко ме  Shocked, някои думи така хубаво ги изговаря ще каже човек това дете знае и двата езика. Сега вместо да казва Чао, тя започна да казва Good Bye и хорате се шашкат  hahaha Joy, направо сме гоялм цирк.
Хай де стига ъм писла, че нещо се олисах направо
Лек ден на всички   bouquet

# 287
  • Мнения: 1 671
Леле, колко хубави поводи!

Гигамига, честито бебче! Да ти е живо и здраво и много да те радва!
Миркам, Дуло, честит рожден ден! Честит рожден ден и на половинката на Кас!   bouquet  bouquet  bouquet
Бубенце, много ни липсваше! Честита годишнина, обичайте се и живейте в разбирателство още много, много години!  Hug

Сенди, страхотни снимки! Hug
Слънчице, приказката много ми хареса!  Hug

По повод на английския - тая запетайка Магдаленка и тя знае някоя друга думичка. Аз умишлено не я уча, но вече уча брат й на някои думички (той знае и песнички и стихчета) и все я дебна да се заиграе, за да се занимавам с Блажко. Да, ама тя веднага долита да слухти. И вчера скача на нашето легло, аз и се карам и я питам "Какво правиш отгоре?", а тя ми отговаря "Jump". Спукала съм се от смях.
Все ми се искаше първо да започне да говори добре на български, а после друг език, ама покрай брат й няма как да не прихване по нещо  Confused.

За отучването от памперси - далече сме, а и не се занимавам много. Прави ми впечатление, че още не може да се стиска, явно не е дошъл момента. Иначе седи на гърне, горе-долу се сеща какво трябва да прави там, но пишка на около 15 минути и явно още й е рано да се отучва. Блажката беше така, след втората година започна да пишка по-рядко и сега вече няма пампи.

# 288
  • Мнения: 307
Дуол ,честит рожден ден с малко закъснение  Embarassed

Кас,честит рожден ден на мъжа ти !!! Много здраве , любов и късмет!!!

Болничките бързо да оздравяват  Hug Hug
Слънчице ,много хубава приказка  Laughing Hug
Браво на английскоговорящите  Sunglasses smile3501 Петър в градината ходи на английски и учим вкъщи песнички и думички,но Мони не проявява интерес .Сега се е научила да му вика лош ,когато не й дава колички  Laughing Също като я питам на колко си годинки казва една и показва пръстче и колко голяма ще пораснеш отговаря ей толкова и вдига ръчички нагоре  Heart Eyes Много номера е научила обаче покрай батко си ,нали сега са по цял ден заедно  Whistling От няколко дни и не иска вечер да заспива сама , иска да се гушкаме на спалнята и като заспи я пренасям в кошарата  Tired С обедното спане няма такъв проблем.
С гърнето сме доникъде  Blush, пишка на земята и не казва ,не знам дали въобще се усеща . После си дърпа мокрите гащи и казва ауу тиш .С акането е същата работа - само в памперса  ooooh! Това лято няма да успеем да махнем памперса ,а много се надявах.
 
Няколко снимки от днес , видяхме се със Златинка  Hugи Краси  Hug




 love001 на всички  Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 16:40 от *Ави*

# 289
  • Мнения: 62
Леле Касче, злото да ви забрави
Честито на мъжлето много да ви слуша, и да ви глези.
Как можах да забравя, направо съм голяма патка

# 290
  • Мнения: 69
Честит Рожден ден(с малко закъснение Sad) на Миркам и Дуол! Много, много здрави, щастливи и обичани! bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Касче, много здраве и безброй щастливи моменти за половинката, той си е късметлия с 2 прекрасни принцеси и теб до себе си.
Бубенце,много, много щастливи години изпълнени с любов и топлина  bouquet  bouquet  bouquet

Евелинка,няма начин тук да ми признаят дипломата и да приравнявам. Трябва да се учи всичко от начало, системите са коренно различни. Българската е от романска правна система, а американската от англо-саксонската.

Камчи, как е сега Ици, много здраве ви пращаме Hug Hug Hug.

Лека нощ, много  Heart Eyes и  Hug!

# 291
  • Мнения: 4 242
Стефи, жив и здрав да ти е рожденика, много да те радва, слуша и глези!  Hug  bouquet
Бубе, чакам с нетърпение  Hug И снимки също  Praynig

# 292
  • Мнения: 88
Добро утро.
Чаре те нощните приказки са с червени точки ....... но резултата е пак същия.

# 293
  • Мнения: 387
Добро утро момичета мили... Hug
Някои сме доста подранили,
очаквам темата февруарска ,  поредна ,
в тази сигурно ще съм писала последна...
За Мери сънят ще разкажа
и ако имам време снимки да покажа..
Желая ви слънчев и усмихнат ден,
целувки на всички от мен...





# 294
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
БубеHug за да си наистина последна  Hug .......... а може и в новата тема първа


НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт