ПЕРЛА-борбата за една споделена любов 4 тема

  • 49 070
  • 447
  •   1
Отговори
# 390
  • Варна
  • Мнения: 5 586
А пък Инджи и помагаше на Бахар. Нали тя и каза, че нейният журналист ако е искал е можел да я излъже.

# 391
  • Мнения: 273
Е, защо така? Нали Бахар до тук добре се държи с Инджи? Аз не мога да разбера какъв е мотивът на Шареф и каква и е ползата да я тормози?

Старае се да отрови живота на жената, която се опитва да "открадне" любовта на сина й hahaha ревността на майките е такава Mr. Green  (особено ако е мамино синче, а още повече, че майките в Турция са къде-къде по-загрижени за синчетата, че чак до задушаване"лично мнение Peace )
АМИ БАХАР???На нея какъв и е проблемът.

# 392
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
АМИ БАХАР???На нея какъв и е проблемът.

Това да го каже някое от момичетата, които са гледали до края филма Peace

Предполагам защото Инджи се е сприятелила с Туче(нали веднъж си говориха по тел и Бахар ги чу) или пък Шереф нещо я манипулира... newsm78 Много варианти има Mr. Green

# 393
  • Мнения: 4 116
Бахар на мен ми харесва много. Различна е, не се  припокрива със  стереоптипа за красота, има и чар.

# 394
  • София
  • Мнения: 2 109
Здравейте,
сори че така нахълтвам в темата, ама има 2 въпроса, които не ми дават мира:
1.колко серии е филмът?
2.Името "Инджи" някакъв побългарен вариант на превода ли е? Щото гледам, че филмът се нарича GUMUS, а и на турски така се обръщат към героинята  newsm78
Виждам, че сте компетентни, ще съм благодарна, ако ме изтръгнете от неведението  bouquet

# 395
  • Мнения: 51
Въпрос към Монда:ББЗащо се развежда Инджи с Мехмед?До там стигнах, но не разбрах това.

# 396
  • Мнения: 160
Здравейте,
сори че така нахълтвам в темата, ама има 2 въпроса, които не ми дават мира:
1.колко серии е филмът?
2.Името "Инджи" някакъв побългарен вариант на превода ли е? Щото гледам, че филмът се нарича GUMUS, а и на турски така се обръщат към героинята  newsm78
Виждам, че сте компетентни, ще съм благодарна, ако ме изтръгнете от неведението  bouquet

Инджи е перла, гюмуш е сребро. Във филма я наричан Гюмуш, но защо на български превеждат Инджи и аз се чудех.
Иначе искам да споделя, че много харесвам Гюлсун.

# 397
  • Мнения: 13 512
Въпрос към Монда:ББЗащо се развежда Инджи с Мехмед?До там стигнах, но не разбрах това.
BBНа инат се разведоха. Трябва да се разведем - да , трябва.  Не вървят нещата- да, не вървят. Но и на двамата не им се развежда, а  процедурата много  бързо се задвижи , след като подадоха документите. При това го направиха тайно. Но и  двамата се надяваха единия да се откаже...

# 398
  • Мнения: 51
Благодаря Монда  bouquet

# 399
  • Sofia
  • Мнения: 311
А на мен хич не ми харесва Бахар, много ми е надута от самото начало, сега като се влюби взе да ми сатав по-симпатична, но защо пък ще прави интриги на Инджи newsm78 Засега изглежда добронамерена към нея
А Шереф пък дали се е променила заради бебето newsm78, абе не мога да ги разбера какви ги мисли тя   Thinking ББ но след като Инджи губи бебето пак става същата, когато Мехмет и Инджи се женят отново, тя къса поканата и на сватбата им гледа много злобно.

Сериите по БТВ може би ще  са около 150, не съм съвсем сигурна точно колко са, защото при нас епизодите са по-къси от тези на турски, някъде наполовина, иа дават по 2 епизода, иначе са 100 серии.
В оригинала на турски Гюмюш е името и на героинята, но тук са я превели като Инджи, предполагам за благозвучие.

# 400
  • Мнения: 719
Въпрос към Монда:ББЗащо се развежда Инджи с Мехмед?До там стигнах, но не разбрах това.
BBНа инат се разведоха. Трябва да се разведем - да , трябва.  Не вървят нещата- да, не вървят. Но и на двамата не им се развежда, а  процедурата много  бързо се задвижи , след като подадоха документите. При това го направиха тайно. Но и  двамата се надяваха единия да се откаже...

Ох, тези двамата ще ме убият, не знаех че стигат и до там.  ooooh!

# 401
Благодарности за monda!!!!  bouquet

На мен любимка ми е Гюлсюн - много благородна и достойна жена!

# 402
  • Мнения: 13 512
Въпрос към Монда:ББЗащо се развежда Инджи с Мехмед?До там стигнах, но не разбрах това.
BBНа инат се разведоха. Трябва да се разведем - да , трябва.  Не вървят нещата- да, не вървят. Но и на двамата не им се развежда, а  процедурата много  бързо се задвижи , след като подадоха документите. При това го направиха тайно. Но и  двамата се надяваха единия да се откаже...

Ох, тези двамата ще ме убият, не знаех че стигат и до там.  ooooh!
bbпосле пак тайно ще се оженят и няма да смеят да кажат за циганските си номера.
Дядо му много готин номер щр му свърти. Извика му  и му каза- не може да продъ;жаваш така, да ходиш насам -натам, трябва да се ожениш, намерил съм ти жена!  И на Мехмед ...знаете какво му се  случи ( те вече се бяха оженили с Инджи).

# 403
  • Мнения: 51
ББЛе ле страшен е дядото Laughing.Днес няма да мога повече да ги гледам, ама утре непременно ще го видя това.

# 404
  • Мнения: 39
Въпрос ББ: защо в последната серия и Мехмед и Инджи са в болница?

Общи условия

Активация на акаунт