ПЕРЛА-борбата за една споделена любов 4 тема

  • 49 068
  • 447
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 13 512
Въпрос ББ: защо в последната серия и Мехмед и Инджи са в болница?
bbТрансплантираха бъбрек от Инджи на Мехмед.

# 406
  • Мнения: 273
Въпрос ББ: защо в последната серия и Мехмед и Инджи са в болница?
bbТрансплантираха бъбрек от Инджи на Мехмед.

Това пък защо? Леле, този филм обаче е някаква доста сериозна компилация от други сериали. Примерно от Д и К

# 407
  • Мнения: 0
Пак да попитам - някой знае ли какво става с bananabg? Все още няма връзка със сайта!

# 408
  • Мнения: 8
monda един въпрос с бб понеже гледах от тук от там серии и сега реших да ги започна под ред Мехмед и Инджи един път ли се женят или не. От това което видях единия път тя е с бяла рокля а той е в болницата, но сега като гледам сериите те си се ожениха без такава сцена. Аз ли се бъркам вече незнам. ]

# 409
  • Мнения: 13 512
monda един въпрос с бб понеже гледах от тук от там серии и сега реших да ги започна под ред Мехмед и Инджи един път ли се женят или не. От това което видях единия път тя е с бяла рокля а той е в болницата, но сега като гледам сериите те си се ожениха без такава сцена. Аз ли се бъркам вече незнам. ]
Първият път само подписват, не правят сватба. След това правят сватба. И след като се разведоха, пак подписаха

# 410
 Здравейте! Записвам се да ви чета, че и бялото даже.

# 411
  • Мнения: 13 512
Пак да попитам - някой знае ли какво става с bananabg? Все още няма връзка със сайта!
не мога и аз да вляза, не знам какво става

# 412
  • Мнения: 0
Пак да попитам - някой знае ли какво става с bananabg? Все още няма връзка със сайта!
не мога и аз да вляза, не знам какво става

Много лошо, т.к. аз от там свалям сериите, които дават по БТВ. Вече изостанах с четири.

# 413
  • Мнения: 13 512
Въпрос ББ: защо в последната серия и Мехмед и Инджи са в болница?
bbТрансплантираха бъбрек от Инджи на Мехмед.

Това пък защо? Леле, този филм обаче е някаква доста сериозна компилация от други сериали. Примерно от Д и К
BB
Na ревюто на Инджи, докато ката натам, му правят постановка на пътя и го наръгват с нож. Изпратил ги е зетят на  бабето, което се ожени за Мехмед Фикри.

# 414
  • Мнения: 122

Много лошо, т.к. аз от там свалям сериите, които дават по БТВ. Вече изостанах с четири.
а защо не ги гледаш във vbox7.com?
 май и в замунда ги имаше  Thinking

# 415
  • Мнения: 0

Много лошо, т.к. аз от там свалям сериите, които дават по БТВ. Вече изостанах с четири.
а защо не ги гледаш във vbox7.com?
 май и в замунда ги имаше  Thinking

В Zamunda ги няма; а аз ги свалям от babanabg за да си ги имам, не за да ги гледам. 1001 нощи го свалих целия от Zamunda; но сега? Confused

# 416
# 417
  • Мнения: 39
Въпрос ББ: защо в последната серия и Мехмед и Инджи са в болница?
bbТрансплантираха бъбрек от Инджи на Мехмед.

Това пък защо? Леле, този филм обаче е някаква доста сериозна компилация от други сериали. Примерно от Д и К
BB
Na ревюто на Инджи, докато ката натам, му правят постановка на пътя и го наръгват с нож. Изпратил ги е зетят на  бабето, което се ожени за Мехмед Фикри.

Монда благодаря ти за бързите отговори  Hug   bouquet страхотна си
аз понеже нищо не разбирам от езика и ги гледам отгоре отгоре, ядосвам се така като не разбирам нищо  Confused 

# 418
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
Олее...току-що видях в бтв, че днес Инджи ще пада по стълбите. Ще са много интересни тези 2 епизода Simple Smile чакам ги с нетърпение Crazy

# 419
  • Мнения: 187
Олее...току-що видях в бтв, че днес Инджи ще пада по стълбите. Ще са много интересни тези 2 епизода Simple Smile чакам ги с нетърпение Crazy

и аз и аз

Общи условия

Активация на акаунт