ПЕРЛА-борбата за една споделена любов 4 тема

  • 49 060
  • 447
  •   1
Отговори
# 420
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Оо, днес ли е сватбата? Crazy

# 421
  • Мнения: 84
здравейте ne6to ne s epolu4awa s belite bukwi

# 422
  • Мнения: 13 512
здравейте момичета а как мехмед има момченце като  1 та му годеница умира в катастрофа newsm78а бебчето което гушкат в последния епизод момиченцето им ли е благодаря за отговора
ББOkазва се по-късно,че  не е умряла в катастрофата, а е  жива и е  родила детето, с което беше бременна , кръстила го е Мехмед- на бащата. А момиченцето е Мелеке- на Инджи и Мехмед  от втората бременност на Инджи( първата приключва със спонтанен аборт  след падане по стълби). А в последната серия Инджи е пак бременна.

# 423
  • София
  • Мнения: 2 109
Здравейте,
сори че така нахълтвам в темата, ама има 2 въпроса, които не ми дават мира:
1.колко серии е филмът?
2.Името "Инджи" някакъв побългарен вариант на превода ли е? Щото гледам, че филмът се нарича GUMUS, а и на турски така се обръщат към героинята  newsm78
Виждам, че сте компетентни, ще съм благодарна, ако ме изтръгнете от неведението  bouquet

Инджи е перла, гюмуш е сребро. Във филма я наричан Гюмуш, но защо на български превеждат Инджи и аз се чудех.
Иначе искам да споделя, че много харесвам Гюлсун.

Явно Гюмуш не им звучи достатъчно добре и затова направо са сменили името на сериала от сребро на перла Laughing

# 424
  • Мнения: 96
Здравейте,
сори че така нахълтвам в темата, ама има 2 въпроса, които не ми дават мира:
1.колко серии е филмът?
2.Името "Инджи" някакъв побългарен вариант на превода ли е? Щото гледам, че филмът се нарича GUMUS, а и на турски така се обръщат към героинята  newsm78
Виждам, че сте компетентни, ще съм благодарна, ако ме изтръгнете от неведението  bouquet

Инджи е перла, гюмуш е сребро. Във филма я наричан Гюмуш, но защо на български превеждат Инджи и аз се чудех.
Иначе искам да споделя, че много харесвам Гюлсун.

Явно Гюмуш не им звучи достатъчно добре и затова направо са сменили името на сериала от сребро на перла Laughing
Ами с две думи, българска ни работа. Без коментар. balloon

# 425
  • Мнения: 13 512
Явно Гюмуш не им звучи достатъчно добре и затова направо са сменили името на сериала от сребро на перла Laughing
Ами с две думи, българска ни работа. Без коментар. balloon
[/quote]
и  в арабския дублаж  са сменени имената. Мехмед е Мохеннед, Инджи е Нур и т.н.
Явно е практика

# 426
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
Явно Гюмуш не им звучи достатъчно добре и затова направо са сменили името на сериала от сребро на перла Laughing

Според мен са го направили за благозвучност... Как ви звучи сериал със заглавие "Сребро" и друг- "Перла"?  Thinking Добре са си го превели...

# 427
  • Варна
  • Мнения: 634
Явно Гюмуш не им звучи достатъчно добре и затова направо са сменили името на сериала от сребро на перла Laughing

Според мен са го направили за благозвучност... Как ви звучи сериал със заглавие "Сребро" и друг- "Перла"?  Thinking Добре са си го превели...
i az мисля че така е по-добре, а и Инджи звучи доста по-добре от Гюмюш  Rolling Eyes
Гюмюш е много неблагозвучно

# 428
# 429
  • into the blue
  • Мнения: 771
Какво каза Дерил на Инджи,та тя се разстрои?

# 430
  • Мнения: 7 474
Какво каза Дерил на Инджи,та тя се разстрои?

Че е влюбена в мъжа и, обаче нищо не е станало и той не знаел. Crossing Arms

# 431
# 432
  • into the blue
  • Мнения: 771
Какво каза Дерил на Инджи,та тя се разстрои?
Че е влюбена в мъжа и, обаче нищо не е станало и той не знаел. Crossing Arms
Егати,колко е директна!
Какво ли цели с това?

# 433
# 434
  • България Сливен
  • Мнения: 245
При турците, явно е запазена марка падането по стълбите и оттам аборт.

Общи условия

Активация на акаунт