Отговори
# 15
  • Мнения: 228
Omana, a каква ти е диагнозата?

# 16
  • Мнения: 568
Честита ни нова темичка! Василена, мерси! Радвам се да видя на линия омана и стелету  Hug
Честита петица на електра! Честити розови и сини гащи на виделите ги! Добре дошли на новите мамчета!  Hug Heart Eyes

Аз съм със схванат кръст  Sad Нещо явно съм се запотила и съм стояла на течение и сега имам едва сядам и ставам. И друг път ми се е случвало, но си слагам от едни лепенки, миризливи и ми минава за няколко часа.. Сега, обаче, смятам да се въздържа..., че не го знам това миризливото до колко е безопасно по време на бременност  ooooh! Дано да мине от само себе си, че направо не се издържа!

Бебчо, междувременно, си ритка ли ритка. Прави разни салта, хълца, подскача... Денонощно! Даже през дрехите ми се вижда като мърда  Flutter

# 17
  • Мнения: 93
bilyana44 как си,още ли ходиш на работа? аз сега съм отпуска,но от др седмица пак на работа . ти ходиш ли на село? отдавна не сме се виждали/е не че съм ходила,но така се случва,а и умората в тези горещини/  newsm08

# 18
  • Мнения: 2
Здравейте от мен Hug!
Аз пиша рядко но всеки ден чета и съм съпричастна с всички хубави и лоши моменти на мамите във форума.При мен бременността върви безпроблемно за сега , надявам се и за напред. Пожелавам на всички да я карат до края по този начин.
И да споделя- днес доки каза ,че през ноември ще си имаме момченце  Grinning

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 16:12 от sisa82

# 19
  • Мнения: 53
Да се разпиша и аз в новата тема!    bouquet
Васи ,  Hug
Мия, аз много пъти казвам, че няма място за сърдене. Темите са общи и затова всеки има право на мнение как да са оформени. Мечетата наистина бяха сладки, има и много други сладки картинки, затова мисля че е добре от време на време да ги сменяме, за да има разнообразие. Wink
Права си Електра всъщност не е нужно всяка нова тема да е с еднакви картинки като предната.Радвам се че не ми се разсърди Hug
desitalee пази се много.Че то сега и да си изстинала няма и как да се нагрееш с топла водичка.
omana ако трябва отиди и на друг лекар ако там не ти обръщат внимание.Ама че хора...толкова време на антибиотици и нищо не ти казват newsm78 Close
la belle разкажи за гимнастиката какво представлява?Чувала съм че е хубаво да се прави такава гимнастика.
Радвам се за теб Стеле че си добре,нали е така?

# 20
  • Троян
  • Мнения: 142
Здравейте и от мен!
Голяма жега,бе хора-не се търпи,ама за съжаление няма да ме огрее морето тази година newsm11
Аз така вардих да се запиша на първа страничка...овардих го newsm62
Айде лек ден от мен,че нещо ми се приспа newsm47

# 21
  • Мнения: 257
bye Хоп и аз в новата ни темичка
Василенка,браво за старанието  bouquet
Стелелу,добре дошла отново при нас!Пази се сега Hug
Електра,честита ти петица!Сега се отдай на почивка Sunglasses
Като гледам лентичката ми и аз вече преполових бременността  Laughing

# 22
  • Мнения: 40
Здравейте,аз да попитам нещо относно количките.Доста от моделите ,които си харесвам нямат пълно легнало положение за новородено,а едновременно с това ги дават за 0+.
Дали стават според вас.Ето тази например http://www.kasidabg.com/hauck-speed-sun-plus-set-spring-navy-200 … path-181_517.html
 За HAUCK знаме че са качествени, а и тази е олекотена, и си има в комплекта всичко без дъждобран. Но се смъква само до 150 градуса.

# 23
  • Мнения: 25
Леле, Лусия! Нямаш представа каква късметлийка си!!! Аз чаках две поредни седмици за час, но така и не се стигна до мен! Един татко разправя, че бил отишъл в 5 ч сутринта и бил трети!  Shocked #Crazy Направо е нечовешко!!! Аз и затова се отказах да ходя! И без друго нашият татко ни гледа периодично на ехограф, пък и имам доверие на моята лекарка, така че не виждам смисъл да давам 60 лв! Пък и резултатът ми от генетичната консултация е с нисък риск, просто ... НЯМА ДА СЕ РЕДЯ ПО ОПАШКИ от тъмни доби!   bouquet
Това си е мое мнение.  Embarassed А за неговата компетентност, той е №1! Във Варна и региона няма друг като него!
Питах за секса, защото ние си практикуваме от началото и не е имало никакви проблеми, напротив, дори стана по-вълнуващо от преди...   loveuuu Проблемът е, че от известо време насам не се получава нещо и таткото май се поуплаши. Та реших да чуя опит... Благодаря за откровенността, момичета!
Днес на консултацията доста шавахме, но добре се представихме пред леля Достор! Laughing питах за пола, но лекарката е решила, че ще ме уведоми в 30 г.с.! До тогава ще следи за здравето на дечко.  Wink
Каза ми също да не ходя на плаж ...  Sad А аз така да обичам и толкова да ми се ходи!!!
Весело моренце на заминаващите там! Аз може и да си позволя някоя друга бяна рано сутрин между 8 и 10 ч. Все пак слънцето е здраве, а аз се мажа и със слънцезащитен крем ...
Така де! Веселаваканция на заминаващите, а на останалите леко преживяване на жегите!   grinning039

# 24
  • Монтана
  • Мнения: 1 011
Здравейте всички бъдещи мами често ви чета и се вълнувам с вас защото знам колко хубаво ми беше на мен по това време миналата година.
Количките на HAUCK са много добри аз съм ползвала и с каката сега и с дребната абе здрава , стабилна и удобна за бебето количка.
valichkaaa а тази не ляга до края защото се предполага че докато е съвсем малко бебето ще се вози в кошницата което за мен не ми се струва че е удобно.
Успешна бременост на всички и по едно сладко бебе накрая.

# 25
  • Мнения: 218
Здравейте и от мен!Бях при моя лекар на консултация и той каза,че това изоставане от 4 дни изобщо не бива да ме притеснява.В един момент може да избързаме,после пак да изостанем и така.Има,обаче нещо притеснително-пъпната връв на бебка е дългичка и в момента минава през вратлето ,от там е на рамото и на устата и дано се отвие от врата,че много ме е страх  Praynig  То все да си има за какво да се притеснява човек Cry Искам да ви питам,ако ходя примерно на всеки 2 седмици на ехограф,а не веднъж в месеца дали това е лошо и може да се отрази по някакъв начин на бебто newsm78 Като се прибрах в нас видях,че краката ми са се подули доста,а до сега не съм имала проблеми.Не ми се ще пак да звъня на моя лекар да го питам какво да правя.Трябва ли някакви изследвания да си пусна или е нормално в тези горещини newsm78
  А за секса-ние от момента ,в който разбрах,че съм бременна не сме правили,но мисля тия дни да пробваме,тъй като се чувствам добре-нямам болки или контракции.

# 26
  • Мнения: 95
Здравейте и в тази темичка

Билянка - мацко, вчера цял ден спах, вдигнаха ми дозата на хапчетата и съм като наркоман

Да успокоя мамите с леки контракции - Мен ме приеха в болницата защото корема ми се втвърдяваше на всеки 10-на минути с болки. Слава богу, поне кървене нямах, само леко скъсена шийка на матката, но  Praynig вече всичко е наред..... Спокойно момичета, в патологията за 6 дни преживях най- големия ад, и да ви кажа, нещата, за които ние се притеснявахме тук определено са нищо пред проблемите на момичетата там... Тъй че ГОРЕ ГЛАВАТА, да се радваме на бременността си и да си пазим бебоците.... А и нещо много важно - никакви нерви.. Една акушерка ми каза, че каквото ни е на нас, на бебетата се отразява умножено по 3

Целувки мили мами

# 27
  • Мнения: 21
Здравейте и от мен!

Аз приключих работата за днес и сега само чакам да чукне 5 часа и хуквам на разходка.

За доц. Балев и аз мога да кажа, че съм много доволна и щастлива, че изобщо успях да отида при него. Казали сте всичко основно, така че ми остава само да пожелая всичко да мине повече от добре  Praynig

Стеле, радвам се, че отново си при нас  Hug

# 28
  • Мнения: 14 654
Благодаря за темата.
sisa82,
честити сини гащи, още едно момченце в отбора, засега обаче госпожичиците са повече  Grinning
За подуването на краката не знам дали е нормално - аз нямам засега, но доста бременни се оплакват. Единственото ми неразположение са честите припадъци, предния път като припаднах някакви циганета са идвали да ми продават шапки, но нали си имам храбър 6-годишен придружител, та ги е отпратил  Laughing
Steletu,
дано повече не ти се налага да влизаш в патология, много добре знам какво е там, с миналата бременност полежах и аз 12 дни.

# 29
  • Мнения: 430
Има,обаче нещо притеснително-пъпната връв на бебка е дългичка и в момента минава през вратлето ,от там е на рамото и на устата и дано се отвие от врата,че много ме е страх  Praynig  То все да си има за какво да се притеснява човек Cry Искам да ви питам,ако ходя примерно на всеки 2 седмици на ехограф,а не веднъж в месеца дали това е лошо и може да се отрази по някакъв начин на бебто newsm78  


В началото е доста често срещано пъпната връв да е около вратлето и аз като бях на ФМ ми казаха ,че и на моя бебок пъпната връв му е около вратлето,за това ,че не си единствената,аз се опитвам много,много да не си го слагам ,че до края трябва да се побъркам ако мисля само за това!
За ехографа според мен не е нужно толкова на често,като започнеш да го усещаш всеки ден по-няколко пъти ще знаеш,че всичко с бебо е наред и ще видиш,че сама ще с еоткажеш от честото ходене!Поне при мен беше така!
Sisa82,добре дошла при мъжките мами! newsm03

Общи условия

Активация на акаунт