...помогнете на едно ужасно девствено момиче :(

  • 75 505
  • 155
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 0
Така като начало привет на всички дами във форума. Изчетох с интерес и внимание цялата тема(както и доста други неща) и мисля че трябва и аз да се изкажа, макар че сигурно потребителите които са писали едва ли ще я прочетат вече.

Не ми хареса отношението, към тези които имат проблеми. Чел съм доста полезни теми във този форум и бях останал с впечатление, че целта е хората да си помагат един на друг, а не да се подиграват. Но явно не всички са на това мнение.

За да подкрепя мнението си по-надолу, ще цитирам и друга тема от форума. А именно анкета за това на колко години сте го направили за пръв път: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=181969.60
Излиза че 21.5% от регистрираните потребители в този форум са го направили за пръв път на 20 или повече години. Та не става ясно, защо има толкова учудени, че някой може да задава такъв въпрос като авторката на темата.

После, това че някой е образован, по-скоро означава че повече време е изгубил в ходене по училища и университети, отколкото по гаджета. И някак си е нормално да потърси помощ от по-запознати точно във такъв форум.
Жените с повече опит тук, които са го направили по-рано или го правят по-често, изживели са и са преодолели проблеми, трябва да са горди и да помагат на останалите, а не да пускат нападки.

Първоначално, когато зачетох началото на темата, си казах: "Хей, ще напиша и моят проблем, може някой да помогне, да даде съвет, едно друго", но вече не ми се иска да чувам повече негативни коментари.

Ще кажа само че с приятелката ми имаме подобен проблем. И това не и се отразява добре в никакъв случай. Усещам я притеснена и напрегната, много съчувствам на авторката на темата и нейният и приятел, както и на другите оплакали се от проблеми в първите си опити. Надявам се всичко да е отминало вече, тъй като първите постове са доста стари. Вярвам че и при нас ще стане както трябва, а до тогава не значи че няма да си прекарваме приятно я Wink

ПП: По-добре късно отколкото никога.

ПП 2: Преди да отговаряте на някого, първо се замислете през какво е преминал/а преди да пише.

ПП 3: Ятрофобия - страх от лекари

Разбира се трябва да благодаря на всички, които дадоха полезни мнения. Благодаря ви, бяхте достатъчно полезни и изчерпателни.

# 136
  • Мнения: 773
И Какво ли е станало newsm78
Моята приятелка преди около само 12-13г. Не помня вече точно Mr. Green имаше същия проблем. Два месеца милата се пробваше. Аха да стане, ама не та не. Накрая гаджето и реши проблема по бързата процедура. Явно му писна на човека и я понапъна малко по рязко и се получи. После и той щастлив Laughing и тя Laughing

# 137
  • София
  • Мнения: 130
Чела съм за система за постепенно преодоляване на вагинизма от сексолог.Не мога да я цитирам точно.Моце би е добре да потърсиш лекар.Но ако чустваш неудобство и приятелят ти е търпелив ето я в най-общ план-по спомен.
1.Поне една седмица само петинг-целувки,галене,никакви опити за проникваме.Всичко друго,което ви е кеф.
2.Купуваш си набор от свещи(за палене,най обикновени)-различни размери.Като най-тънката да е колкото църковна свещичка,а най-дебелата-колкото големината на члена.Нека са поне 5-6 броя от единя до другия размер.
3.Купуваш обикновен вазелин,по-мазничък е и по -лесно влиза.
4.Започвате тренировки-мажеш най-тънката свещ с вазелин,обилно.Отново петинг-половин-1 час,колкото е нужно,за да се отпуснеш.След това приятелят ти полека вкарва свещичката.ме се оказвай,опитвате докато стане-добре отпусната,д много намазнена свещичка.Когато започнеш да приемаш този размер без проблем-т.е. да го вкарва и изкарва всеки път,без затруднения-минавате към следвашия размер свещ.Така карате постепвнно,докато стигмете до най-дебелата.
Е в общи линии това е системата.
малко е бавно,но се надявам дати помогне.

# 138
  • Мнения: 0
Чела съм за система за постепенно преодоляване на вагинизма от сексолог.Не мога да я цитирам точно.Моце би е добре да потърсиш лекар.Но ако чустваш неудобство и приятелят ти е търпелив ето я в най-общ план-по спомен.
1.Поне една седмица само петинг-целувки,галене,никакви опити за проникваме.Всичко друго,което ви е кеф.
2.Купуваш си набор от свещи(за палене,най обикновени)-различни размери.Като най-тънката да е колкото църковна свещичка,а най-дебелата-колкото големината на члена.Нека са поне 5-6 броя от единя до другия размер.
3.Купуваш обикновен вазелин,по-мазничък е и по -лесно влиза.
4.Започвате тренировки-мажеш най-тънката свещ с вазелин,обилно.Отново петинг-половин-1 час,колкото е нужно,за да се отпуснеш.След това приятелят ти полека вкарва свещичката.ме се оказвай,опитвате докато стане-добре отпусната,д много намазнена свещичка.Когато започнеш да приемаш този размер без проблем-т.е. да го вкарва и изкарва всеки път,без затруднения-минавате към следвашия размер свещ.Така карате постепвнно,докато стигмете до най-дебелата.
Е в общи линии това е системата.
малко е бавно,но се надявам дати помогне.

 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 139
  • Мнения: 25 724
Чела съм за система за постепенно преодоляване на вагинизма от сексолог.

Не бъркай вагинизма с аналните си проблеми.  Laughing
Кой е този сексолог, който препоръчва свещи и вазелин за вагинално проникване? Кажи му името, за да го посъветваме да си скъса и изяде дипломата.  Mr. Green

# 140
  • Мнения: 192
Аз пък съм го чела с краставици  Joy Crazy

# 141
  • Мнения: 0
Аз пък съм го чела с краставици  Joy Crazy

Eeeeee ти пък .... туршия ли ще прави  Crossing Arms

# 142
  • Германия
  • Мнения: 240
Аз пък съм го чела с краставици  Joy Crazy
Е не направо с краставицата..първо с кУрнишонче трябва да започне.  Mr. Green Blush

# 143
  • Мнения: 2 241
Чела съм за система за постепенно преодоляване на вагинизма от сексолог.Не мога да я цитирам точно.Моце би е добре да потърсиш лекар.Но ако чустваш неудобство и приятелят ти е търпелив ето я в най-общ план-по спомен.
1.Поне една седмица само петинг-целувки,галене,никакви опити за проникваме.Всичко друго,което ви е кеф.
2.Купуваш си набор от свещи(за палене,най обикновени)-различни размери.Като най-тънката да е колкото църковна свещичка,а най-дебелата-колкото големината на члена.Нека са поне 5-6 броя от единя до другия размер.
3.Купуваш обикновен вазелин,по-мазничък е и по -лесно влиза.
4.Започвате тренировки-мажеш най-тънката свещ с вазелин,обилно.Отново петинг-половин-1 час,колкото е нужно,за да се отпуснеш.След това приятелят ти полека вкарва свещичката.ме се оказвай,опитвате докато стане-добре отпусната,д много намазнена свещичка.Когато започнеш да приемаш този размер без проблем-т.е. да го вкарва и изкарва всеки път,без затруднения-минавате към следвашия размер свещ.Така карате постепвнно,докато стигмете до най-дебелата.
Е в общи линии това е системата.
малко е бавно,но се надявам дати помогне.

 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Бжееее...  bishop

# 144
  • Мнения: 192
Аз пък съм го чела с краставици  Joy Crazy
Е не направо с краставицата..първо с кУрнишонче трябва да започне.  Mr. Green Blush
Ами да започва с кУрнишон и завършва с Гергана...

# 145
  • Мнения: 165
Чела съм за система за постепенно преодоляване на вагинизма от сексолог.Не мога да я цитирам точно.Моце би е добре да потърсиш лекар.Но ако чустваш неудобство и приятелят ти е търпелив ето я в най-общ план-по спомен.
1.Поне една седмица само петинг-целувки,галене,никакви опити за проникваме.Всичко друго,което ви е кеф.
2.Купуваш си набор от свещи(за палене,най обикновени)-различни размери.Като най-тънката да е колкото църковна свещичка,а най-дебелата-колкото големината на члена.Нека са поне 5-6 броя от единя до другия размер.
3.Купуваш обикновен вазелин,по-мазничък е и по -лесно влиза.
4.Започвате тренировки-мажеш най-тънката свещ с вазелин,обилно.Отново петинг-половин-1 час,колкото е нужно,за да се отпуснеш.След това приятелят ти полека вкарва свещичката.ме се оказвай,опитвате докато стане-добре отпусната,д много намазнена свещичка.Когато започнеш да приемаш този размер без проблем-т.е. да го вкарва и изкарва всеки път,без затруднения-минавате към следвашия размер свещ.Така карате постепвнно,докато стигмете до най-дебелата.
Е в общи линии това е системата.
малко е бавно,но се надявам дати помогне.
леле майкооо  #Crazy къде сме спали???? я, как се правело
моля, простете моето невежество - що за болест е "вагинизма" и има ли други "лечения", освен предложените  Laughing

# 146
  • Мнения: 7 914
Това тук ( визирам свещите по-горе) задмина продупчените зърна!
 Смея се с глас, чак сълзи ми излязоха на очите.

# 147
  • Мнения: 165
явно съм невежа Embarassed имало такова нещо "вагинизъм" http://www.puls.bg/health/sex/news_2338.html
но все още ми звучи смешно-абсурдно от чисто семантична гледна точка Whistling - нещо като израза "имам кръвно" /разбирай високо кръвно/

# 148
  • Мнения: 2 196
Чела съм за система за постепенно преодоляване на вагинизма от сексолог.
Не бъркай вагинизма с аналните си проблеми.  Laughing
Е, не. Събудих домашните, чак се разхълцах от смях. hahaha

# 149
  • Мнения: 9 814
Чела съм за система за постепенно преодоляване на вагинизма от сексолог.
Не бъркай вагинизма с аналните си проблеми.  Laughing
Е, не. Събудих домашните, чак се разхълцах от смях. hahaha

Ей, хора осъзнайте се. Няма нищо смешно! Всъщност му е смешно само на този, който не го е преживявал.
Точно така се преодолява този проблем. Но карай, и да споделя, освен смях рано сутрин и хълцания, друго няма да постигна.
А това било форум за взаимопомощ. Да бе, да!

Общи условия

Активация на акаунт