...помогнете на едно ужасно девствено момиче :(

  • 75 228
  • 155
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 93
На колко 10 години си Mr. Green просто не мога да повярвам,че има момиче на 22,при което всичко това може да е реалност,съжалявам,ако те обиждам ама е трагично ooooh!

# 16
Не, аз не мога да повярвам  Rolling Eyes
Кое му е трагичното?
Очевидно имам рядкосрещано състояние, което не позволява елементарни за теб дейности... Твоята реакция е... нелепа, можеше да си ти на мое място!  Shocked ...

# 17
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Що пък трябва да си с тампони? newsm78 Има и дамски превръзки.

 
  ... забравих да спомена, може би това допълнително утежнява ситуацията.... но той е доста...  Embarassed Embarassed Embarassed надарен.
Да,може и това да има значение.
И в момента,вместо да пишеш тук мятай се на гаджето. Hug
Радвай се че е надарен  Grinning

# 18
  • Мнения: 93
Не, аз не мога да повярвам  Rolling Eyes
Кое му е трагичното?
Очевидно имам рядкосрещано състояние, което не позволява елементарни за теб дейности... Твоята реакция е... нелепа, можеше да си ти на мое място!  Shocked ...
Имам в предвив проблема ти с тампоните,не смятм,че  момиче на 22 не може да успее да се справи с един тампон newsm78 но както и да е,все пак не съм искала да те обидя,просто споделям мнение Peace

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 01:26 от `KiSs

# 19
  • Мнения: 93
Ейййй, как нападнахте девойката! Много гадни изказвания!
Не виждам кой знае какво значение на колко години е, споделя си проблема и търси помощ, недейте така, нелепо е!
Освен това, за непросветените, гинекологичен преглед на девствени момичета също се провежда при нужда, ако не знаете как точно ще ви обясня, но определено не се ползва спекулум.
Вярно, че аз съм от друго поколение, но и аз доста късничко си изгубих девствеността. На двеойката, ако наистина е на 22, евала за чакането, подкрепям вижданията й за секса и любовта. Моят съвет е да отидеш на лекар и да му споделиш проблема си, той ще ти даде най-добрия съвет. Не се насилвай излишно, секса трябва да е удоволствие, а не нещо съпроводено с ужасни болки. И аз съм имала подобен проблем, но при мен първият път приятеля ми беше доста настоятелен и въпреки болката успя да влезе веднъж. След това много време въобще не правихме секс и с времето се получиха нещата. Но сега мъжът ми също е доста надарен, а аз съм тесничка и ползваме лубриканти.
А относно ползването на тампони, имам приятелки раждали, правили много секс и пак не могат да си сложат тампон, така че не виждам нищо странно и трагично в цялата работа.

# 20
  • Мнения: 145
Споко! Ще го преодолееш! Иди на лекар и сподели всичко, ако трябва на психолог иди - той ще ти помогне да преодолееш страха! И наистина радвай се че приятелят ти е надарен Wink

# 21
  • Мнения: 1 708
Аз също съм съгласна с Eni-ba. Поздравления   bouquet за това, че момичето е решило да прави секс с подходящия човек, а не просто, за да е в крак с модата и да се запише, че го е правила. Мило момиче, по-важното е как се чувстваш ти и мисля, че тепърва ти предстоят много хубави преживявания в леглото с приятеля ти  kiss

Последна редакция: чт, 19 юни 2014, 23:23 от AnMary

# 22
  • Мнения: 1 495
Здравей . Първо искам да изкажа своето възмущение към жените , които тоолкова се учудваха , че момичето може да е девствено на тази възраст . Вярно е доста необичайно , понеже сме свикнали вече от 12 - 13 годишна възраст да се прави секс и докато се завъртиш си станал вече на възрастта на девойката и не си знаеш бройката , това е действителността в момента , за съжаление или не .
На въпроса - аз бях на 22 г. когато загубих девствеността си . Не ме беше срам от този факт , но исках вече да се "отърва" от първия път , защото знаех , че ще ме боли и т.н. Така си и стана де , аз много се стягах , много се притеснявах , но стана някак си . След този първи път сигурно половин година не можех да правя секс без да ме боли , в началото е така . Те нещата сами ще си станат, няма какво да се притесняваш , че не става сега , нормално е , тясна си, няма как да стане лесно . Всяка жена минава по този път.                             

# 23
  • Мнения: 145
Здравей . Първо искам да изкажа своето възмущение към жените , които тоолкова се учудваха , че момичето може да е девствено на тази възраст . Вярно е доста необичайно , понеже сме свикнали вече от 12 - 13 годишна възраст да се прави секс и докато се завъртиш си станал вече на възрастта на девойката и не си знаеш бройката , това е действителността в момента , за съжаление или не .
На въпроса - аз бях на 22 г. когато загубих девствеността си . Не ме беше срам от този факт , но исках вече да се "отърва" от първия път , защото знаех , че ще ме боли и т.н. Така си и стана де , аз много се стягах , много се притеснявах , но стана някак си . След този първи път сигурно половин година не можех да правя секс без да ме боли , в началото е така . Те нещата сами ще си станат, няма какво да се притесняваш , че не става сега , нормално е , тясна си, няма как да стане лесно . Всяка жена минава по този път.                             


 newsm10 newsm10 newsm10

# 24
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
  ако трябва на психолог иди 
Какъв психолог те гони тебе пък?! ooooh!

# 25
  • Мнения: 145
 ако трябва на психолог иди  
Какъв психолог те гони тебе пък?! ooooh!

шарен  ooooh! психологът е полезен за всеки и би могъл да помогне за много неща! лекар може да и помогне да се спрфави с физиологичната страна на нещата, но психолог би могъл да и помогне да преодолее страха от проникването, мисълта за  болката и т.н.

# 26
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Не виждам смисъл да се стига до "шарен" психолог Crazy

# 27
  • Мнения: 145
Не виждам смисъл да се стига до "шарен" психолог Crazy

това вече е индивидуална преценка - а и противно на повечето хорски мисли, това да идеш на психолог нито значи, че си луд, нито, че си болен - психологът е просто съветник, не е лекар или съдник

# 28
  • Мнения: 3 146
Здравей . Първо искам да изкажа своето възмущение към жените , които тоолкова се учудваха , че момичето може да е девствено на тази възраст . Вярно е доста необичайно , понеже сме свикнали вече от 12 - 13 годишна възраст да се прави секс и докато се завъртиш си станал вече на възрастта на девойката и не си знаеш бройката , това е действителността в момента , за съжаление или не .
.... Те нещата сами ще си станат, няма какво да се притесняваш , че не става сега , нормално е , тясна си, няма как да стане лесно . Всяка жена минава по този път.                             

Именно!!

Първо, авторката пише по-правилно граматически от повечето във форума, та ако наистина мислите, че е на 13, толкова по-зле за неграмотните. Второ, стилът далеч не е на тийнейджър!
Така че първо четете, после обиждайте!

Що за просташко поведение - "дъртите развратници тук много ги разбираме тея неща". И какво като не си е сложила тампон на 22!???!!! Това някаква черта от характера ли отразява?! Или умственото развитие?! За девствеността - не знаела какво губи! Подобни безпочвени твърдения, които не помагат по никакъв начин най-добре да бъдат трити!

Към авторката - виждам, че си интелигентна. Сама разбираш, че имаш изострена чувствителност, посъветвай се с лекар. Използването на гел също сигурно би помогнало. Болката е нормална, с времето намалява и напълно изчезва.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Искам само да успокоя авторката, че и на мен не ми се получаваше с тампона, докато бях девствена. Няма нищо срамно в това.
А относно първия път, ами чак с четвъртото гадже, с което се опитвах да правя секс, изгубих девствеността си, и то защото той беше твърде настоятелен... и напорист. Имах същия проблем като теб - прекалено силна болка. След този "успешен" първи път, проблеми с болка при секс никога не съм имала, единствено удоволствие.

Общи условия

Активация на акаунт