...помогнете на едно ужасно девствено момиче :(

  • 75 581
  • 155
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 202
Незнам,защо доста от вас се подиграват едва ли не на момичето,че видиш ли ти тя е на 22 и е още девствена е какво геройство ли щеше да извърши ако си беше легнала с някой още на 13?
Мило момиче, мога да ти кажа само браво , че си изчакала точният за теб човек,повярвай ми не си изпуснала нищо тепърва ти предстоят хубави моменти и истинска наслада от секса.
Аз смятам,че психически ако се настроиш и не мислиш за болката всичко ще си дойде на място.

# 46
  • Мнения: 87
Тъй като няколко пъти съм бил 'точния човек' и в не пряка връзка с темата 'защо един мъж пише в женски форум' ще споделя, че в такива ситуации най-трудното е да накараш жената да се отпусне и да не се дърпа. Дъпрането не само усложнява 'манипулацията' ами и крайно изнервя обстановката.  ooooh!
Интересно ми е след като научно е доказано че жените имат по-висок праг на болка защо се плашат толкова от една болка, която на всичкото отгоре е начало на удоволствието от секса. Пък и не само това. Представете си, че сте на зъболекар например. Ако се дърпате и го блъскате дори и най-простата и не чак толкова болезнена поломба ще ви донесе повече болка и страдание околкото ако стиснете зъби и отворите широко устата си - това последното е от един виц  Mr. Green Така че - дайте ни шанс мили жени  Mr. Green за вас го правим  Simple Smile  за вас се жертваме Blush

Find_NEMO, бил си "точния човек", казваш...
Ама, ако ситуацията е била let's FIND..... онова на девойката, нищо чудно да е имало вярно дърпане.
Та и аз да кажа нещо в непряка връзка с цитираната тема "защо един мъж пише в женски форум" -
нека си пишат мъжете, не пречат, но ако не могат да кажат нещо смислено по такива деликатни теми,
нека си замълчат.

# 47
  • Мнения: 0
Фразата ' точен човек' изкопирах от вашите мнения. Аз предпочитам 'дефлоратор'  Mr. Green
В темата се намесих защото на няколко пъти подлагате на критика уменията на мъжете. Знам че ние сме виновни  Mr. Green ама е коректно да се даде думата и на отсрещната страна. Разбира се не намеквам, че не сте коректни ... което не значи, че не намеквам друго  Mr. Green

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 1 161
Ми не е точно така за "точния" човек. Получава се и с не чак толкова "точен". Всичко е в главата на момичето, оттам тръгва проблема. И да, примера със зъболекаря е доста добър.

# 49
  • Мнения: 8 978
Здравей!

Прочетох голяма част от темата, нападките пропуснах.
Имах и имам същият проблем. Бях девствена до 21 годишна възраст. Първият път беше ужасно болезнено за мен, главно за това, че не можех да се отпусна. Не ми се влиза в подробности, много мога да пиша за това, но предпочитам по скайп или на лс. Изпитвам болка при полов акт и гинекологичен преглед и сега година и половина почти след раждането, което беше естествено.  Няма нищо странно това, говорила съм с гинеколога си, всичко е на психическа основа. Няма нищо общо с тясно, широко, дебела или тънка ципа. Всичко е в главата ти, почти съм сигурна. Ако имаш нужда да говориш с някого за това ми пиши.
Надявам се с приятеля ти да успеете да минете бързо и лесно през тези неща и да се налсаждавате на връзката си!


Hug

# 50
  • Мнения: 136
Find Nemo, не си прав да правиш аналогия между вагинизма и прага на болка. Действително, ние, жените, имаме по-висок праг на болката, но когато нещата опират до сексуални усещания става въпрос за психологическа реакция. Ако момичето не е достатъчно предразположено при първия акт и болката е ужасна ,това може да й се отрази доста жестоко на психиката. А ако този първи акт е с "точния" човек, драмата е още по-голяма. Затова най-подходящия "точен" човек е опитния.
Подобно явление се наблюдава и при раждалите жени. Ако първите сношения след раждането са болезнени, това може да доведе до същия сериозен проблем или просто до загуба на интерес към секса. Казвам ти пак - Сексът е в главата!

# 51
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Авторката от много време не пише в тази тема,проблема може и да е решен вече Thinking

# 52
  • Мнения: 8 978
Авторката от много време не пише в тази тема,проблема може и да е решен вече Thinking

Може би нападките са я "изгонили" ....

Hug

# 53
  • Мнения: 0
Find Nemo, .............- Сексът е в главата!

Ами аз какво написах ?! Цитирам "най-трудното е да накараш жената да се отпусне и да не се дърпа."
Примера със зъболекаря не е случаен. Същия ден ходих да ми вадят корен. Тръгнах с мисълта, че ще ме боли, седнах с мисълта, че ще ме боли и естествено, че ме заболя .... ама ме заболяяяяя все едно ми бръкна с пирон в мозъка при положение че имах и упойка. Зъболекарката ми е с почти 20 години практика. Последното, което бих казал за нея е, че няма опит или че не е внимателна, но въпреки всичко видях 'млечния път' посред бял ден в  буквалния смисъл на думата. Аз обаче като примерен пациент само стисках стола и се потях като прасе. Какво? ! Да я обвинявам че не е 'точната' или пък че не е 'опитна'? Просто манипулациата е болезнена и няма начин да е иначе - това е. Не знам дали тази болка е съпоставима с дефлорацията но ако е - в последните 10 години са ме дефлорирали поне 10 пъти. Съгласен съм че авторката може би има проблем но с какво можем да помогнем ние ?! А ?! Да я успокоим че няма да боли ли ?!
Да не говорим, че аз имам поглед от другата страна. Колкото и да си внимателен, колкото и да си нежен ако на въпросната мадама са и набивали в главата, че видиш ли е непоносима болка то тя усложнява нещата дотолкова, че и да искаш не можеш да си нежен. Едната даже ми заби такова коляно че .... изкара временно от строя инструмента. А да ! И това да ви кажа - с всичкото това дърпане и блъскане от ваша страна никак не ни помагате да свършим работата нежно защото въпросния инструмент се влияе зле от вашите действия. И после - не бил точния , не бил опитен .... ако не искате да ви боли - оперативно, с упойка. Ама и така няма да ви хареса защото .... трябва да е незабравимо, един път в живота е .... угодия нЕма  Whistling

# 54
Авторката от много време не пише в тази тема,проблема може и да е решен вече Thinking

След още няколко опита + лубрикант + дори алкохол... не, не, и не.   Cry
Печално се съгласявам, че положението е единствено за лекар (и дори интервенция!) ... макар че изобщо не ми се иска така!  Sad Отпускам се, има желание, страст..., но болката е просто нетърпима. Не зная доколко проблемът е в главата ми. Според приятеля ми е в самата ципа, разположена по-напред на входа на влагалището и очевидно твърде дебела/или еластична, но непробиваема  Shocked
 Confused

# 55
  • Мнения: 145
миличка май наистина е най-добре и лекар и може би колкото по-скоро толкова по-добре! Успех

# 56
  • Мнения: 2 755
Може да си купиш един крем Лидокаин и да се намажеш предварително. Болка няма да усетиш и няма да ти навреди по никакъв начин, обаче може и партньора да се обезчувстви и май ще трябва да използвате презерватив. С крема се мажат и малки деца, безопасно е и струва 3-4лв. Успех

# 57
  • Мнения: 8 978
Според приятеля ми е в самата ципа, разположена по-напред на входа на влагалището и очевидно твърде дебела/или еластична, но непробиваема  Shocked
 Confused


Не мисля че проблема е в това, няма как ципата да е на входа на влагалището, до колкото съм запозната. Посъветвай се с лекар, след като не можеш да се справиш сама. На мен ми костваше години. Успех!

Hug

# 58
  • Мнения: 25 764
А да ! И това да ви кажа - с всичкото това дърпане и блъскане от ваша страна никак не ни помагате да свършим работата нежно защото въпросния инструмент се влияе зле от вашите действия. И после - не бил точния , не бил опитен .... ако не искате да ви боли - оперативно, с упойка. Ама и така няма да ви хареса защото .... трябва да е незабравимо, един път в живота е .... угодия нЕма  Whistling

Много си прав! Съчувствам.  Grinning

# 59
  • Мнения: 136
Find Nemo, абсолютно съм съгласна, че точно това е най-трудното - да я предразположиш и да не се дърпа.
Извинявай, но се посмях на случая с коляното. Колко ще боли зависи от доста неща. Ето някои причини. Зависи на колко ръба се държи ципата. Доказано е научно, че има жени, които по рождение са с разкъсани един или два ръба на химена. Зависи колко е дебела и колко е еластична ципата.
Явно авторката е от най-сложния "модел". Моето лично мнение (не ангажирам никой с него) е, че най-добре да и помогне лекар, иначе има опасност да си докара психотравма още в началото на сексуалния си живот.

Лека вечер на всички!

Общи условия

Активация на акаунт