Гледане на карти на Мадам Ленорман

  • 126 828
  • 742
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 42
каво ще кажете за тези карти;
 дом..път..кораб=дама
питането е на младо момче,за сегашно положение,бърз отговор.Според мен  положението му в близко минало е било стабилно,но замомента е на кръстопът,решението което трябва да се вземе ,няма да е  взето от него.но смятам че знае сам отговора.

Последна редакция: чт, 10 сеп 2009, 14:20 от MEGGI 76

# 121
  • Мнения: 197
Според мен момчето ще трябва да избира между две възможности, едната от които е свързана с пътуване, а другата с дамата на сърцето му, може би ще се наложи да се раздели с нея...
Но аз, разбира се,съм лаик  Embarassed

# 122
  • Мнения: 42
желязна ръка- newsm10
 само да попитам защо вече 3 пъти си сменяваш името ,аватара и логото newsm78

Последна редакция: пт, 11 сеп 2009, 11:39 от MEGGI 76

# 123
ЗДРАВЕЙТЕ СТРАШНО МНОГО СЕ ЗАПАЛИХ ОТ НАПИСАНОТО ОТ ВАС В МОМЕНТА ИМАМ ПРОБЛЕМ С ПРИЯТЕЛЯ МИ РАЗДЕЛЯМЕ СЕ И ПРЕДПОЛАГАМ СЕ ДОСЕЩАТЕ ЧЕ СЕ ЧУСТВАМ ИЗГУБЕНА. АКО МОЖЕ НЯКОЯ ОТ ВАС ДА МИ ХВЪРЛИ ЕДНИ КАРТИ.  АЗ МЕЖДОДРУГОТО СЪМ ОТ СОФИЯ. MНОГО ЩЕ СЪМ ВИ БЛАГОДАРНА

# 124
  • Мнения: 307
Темата е за обсъждане и коментиране на гледането,за обмяна на опит и информация. НЕ Е за он лайн гледане...според мен,де Simple Smile

Последна редакция: пт, 11 сеп 2009, 19:03 от ЛуАн

# 125
  • Мнения: 42
облак,куче,дете
път,ключ,лисица
звезди,птици,бичнамира
 -любовно вззаимоотношения.
мислите ви са  помрачени,едно приятество е мрачно и студено,
ще намериш изход,в момента си на кръстопът,но имаш сили и увереност в себеси.можеби трябв аи малко изобретателност,лека хитринка,малко женски тактики Wink
 неможеш да си намериш място.дори и сънят ти не е спокоен.доста труден период,кавги.мисля че в момента сама  си правиш план,имаш идеи за да  се оправят отношенията. мисля че трябва да използваш малко женски трикове Wink Winkне бъди наивна,не се доверявай на всеки,така ще те похлъзнат и ще се нараниш.което ще доведе до нови неприятности. в общи лини  за момента това е ,картите показват моментното ви състояние на двойката. ти си като едно сърдито дете а той твурд и непреклонен,все има нещо за което да бърбори недоволно.можеби пред вас се отваря хов хоризонт.дори и да не ти допада положението сега ,ще е за добро.

# 126
Не бъдете такива скъндзи! Ето, идват почивни дни. Вземете да сканирате книгата на Зайченко и я разпространете между всички, които имат интерес. Сега какво, оставяте другите да ви следят всеки постинг, та ако напишете нещо от книгата, да си го препишат. Много щедро, няма що!

# 127
  • Мнения: 42
ама ,аз незная какво толкова важно има в тази книга,та никой не се отпусне да пише каквото и да е. моите карти стояха десет години  без да ги барна,книжката към тях е само с една подредба от 36 карти, за която е обяснено че се търси ЛК и от там се гледа близките до нея. Значението  е асолютно минимално за всяка карта,то книжката е с размер колкото картите  а има дебелина от 20 странички. Такаче на днешно време в мрежата колкото щес инфо.
 когато се запознаеш с картите,те сами ще ти говорят. засега аз лично съм на ниво 1,все още гледам по картинки,и комбинации,но има още да се уча,но засега май само от,ръските форуми,които са са огромни Naughty Naughty

# 128
Ситуацията е следната: Срещнах най-страхотният човек като партньор и приятел, просто никога не съм усещала така някого, много хора не желаят да сме заедно, а той се влияе от това и аз го разбирам, че трябва да се съобрази с тях, той е прекалено добър( затова го обичам) . Въпросът ми е някой може ли да ми изясни чрез картите какво ще е развитието на връзката ни?
 Много ще съм благодарна, ако някой реши да ми помогне!  Hug
 Много ми хареса вашият форум!

# 129
  • Мнения: 197
Здравей, si_ik
Осмелих се да ти отговоря първа . Картите, които ти се паднаха, когато аз ги хвърлих, са Сърце, Облаци и Пръстен.
Любовта ви е голяма и чиста, създадени сте един за друг , обичате се много, ще има много спънки и неприятности, но в крайна сметка ще сключите брак или ще заживеете заедно.

# 130
Много благодаря за бързият отговор. Имах нужда да чуя нещо хубаво, а това е възможно най-добрият вариант. Благодаря!

# 131
  • Мнения: 42
SI-IK здарвей,направих ти една  подредба за отношението ви един към друг.
 характеерър на вашата връзка,името и,е облака,или нещо скрито,нещо което идва и си отива,значи като  ако има нещо негативно то много бързо отмонава при вас.при теб нещата са следните ПТИЦИ,СЛЪНЦЕ МЪЖ- или ти смяташ че твоята половинка е грижовна,ведра личност,приемаш го като топлината до теб,а той се държи към теб като истински мъж.  За неговите карти-ГРОБ,ПИСМО,КУЛА, той си мисли че едва ли не ти си недостижима,отчаян е един вид,за него си нещо ново,с което аз мисля че , те възприема съвсем отговорно,нека се върна на облакът ,той говори за грижи,но както казах бързо ще отминат.

 трите изтеглени карти са;детелина,птици,кръст=възползвай се от момента,не се притеснявайн от леки спънки в ежедневието ви,просто каквото има да става при вас,ще стане.имате изключително голямо интимно привличане. txtloves

# 132
  • Мнения: 1 668
Ако има коѝ и на мен да хвърли едни карти,цена няма да имате Praynig Grinning

# 133
  • Мнения: 197
Ако има коѝ и на мен да хвърли едни карти,цена няма да имате Praynig Grinning
По отношение на? ThinkingКакъв ти е въпроса?

# 134
Благодаря много за вниманието ви към мен. Давате много точно описание на връзката ни. Иска ми се да ви питам и още нещо. Преди седмица ми се случи да ми гледат на карти(оттам е и интересът ми към вашият форум) и тогава се появиха двама мъже, които са свързани с мен, единият е пика, който е чоек от миналото и тя ми го описа точно, а другият спатия, който е човекът, когото обичам. Но след това ми поиска снимка и реши че мъжът, когото аз обичам е вале пика, и някакси като ми говореше за него нещата не съвпадаха, имах чувството, че ми говореше за бившия мъж. Въпросът ми е може и дали може да стане такова объркване, пък и не ми каза много хубави неща за нашето бъдеще и не ми се иска да се случат. Благодатря!

Общи условия

Активация на акаунт