Гледане на карти на Мадам Ленорман

  • 126 906
  • 742
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5
Благодаря Меги , както винаги има точни попадения.
 Крата позиция 6 е облаци , 8 са риби ,15 звезди
За питащия - жената точно така.100% си права. За мъжа да недоверчив мога да кажа към моента и към ситуацията. Тъй като мога да предположа какво мисли мъжа за връзката , то карти7,8,9 ги тълкувам като това че той отстоява собствената си позиция. Чувства се силен и могъщ като мечка.Също финансово стабилен и независим.Чувства се добре по начина по който сега стоят нещата , ако непознавах обаче ситуацията може би щях д аизтълкувам картите по друг начин  , особенно сърцето.Урока е жената да се научи да  приема поражения , и че всеки край е ново начало.
 По начало мисля , че мъжа заблуждава жената , крие от нея нещо , може би това че и той не е безразличен , но се прави на твърд и недостижим.нещата не са така както ги представя мъжа в момента.Също така мъжа се е почувствал излъган , предаден и зотав сега се държи по този прикрит начин.
 тези отношения страдат от  заблуди . Някой е заблуден или не иска давиди как точно стоят  нещата. Иначе бъдещето развитие доста обещаващо ми се вижда. Ще се постигне яснота.

Последна редакция: чт, 08 окт 2009, 15:44 от zimma

# 256
  • плевен
  • Мнения: 644
Цвете що не коментираш малок как всъщност стоят отношенията между мъжа и жената за която пита. Примерно кой какво иска , какво очаква , какъв е мъжа по характер , какав е жената. Нали беше характеристика.Ако ги познаваш можеш да кажеш нещичко.
-подкрепям.

Бих се опитала но сега не съм у нас и пиша от друг компютър.А всичките ми помощни средства са у нас,аз все още чета значенията и се опитвам да ги свържа в ситуацията.И не се смейте много,аз съм ученичка. Wink

# 257
  • Мнения: 5
Мило Цвете , имах впредвид  да кажш как са нещата в дейсвителнност , да опишеш  характерите им и отношенията им такива каквито са сега.

# 258
  • плевен
  • Мнения: 644
Мило Цвете , имах впредвид  да кажш как са нещата в дейсвителнност , да опишеш  характерите им и отношенията им такива каквито са сега.

За характери  не мога да говоря защото не ги познавам много добре,а в момента отношенията са такива че те са разделени,момчето си има друга,а момичето иска и се надява да бъдат заедно отново

# 259
  • плевен
  • Мнения: 644
Ето какво друго направих:

Ситуация „Любов”
1-2-3
4-5-6
7-8-9
Хоризонтална:
Горния ред - на психично ниво ,МИСЛИ
Среден ред- на емоционално ниво (чувства)
Долния ред -  събитията, които се случват

Вертикална:
Първата колона - миналото
Втората колона - до момента
Трета колона – бъдещето



Ето какво мисля аз:момичето си мисли за любов,щастие,благополучие с този човек;мечтае за брак с него;има вяра че това наистина ще се случи.Анализира добре ситуацията,чувства се помъдряла,оптимист е че нещата ще се подредят,иска дом,сигурност,подкрепа от този човек.В момента е научила или ще научи някаква тайна или ще получи някаква информация.Тя е добронамерена жена.Възможна е измама или лицемерие.Била  е щастлива с този човек,обичла го е много и вярва че ще се съберат.Очаква я промяна в личния живот и то към по-добро,дом семейство,сигурност.

Моля за коментари Hug

# 260
  • Мнения: 5
цвете по лесно ми е да те питам отколкото да се ровя , тази подредба какво отразява само един човек  ли ?

# 261
  • плевен
  • Мнения: 644
цвете по лесно ми е да те питам отколкото да се ровя , тази подредба какво отразява само един човек  ли ?

честно да ти кажа-незнам.Оттук съм си я копирала. newsm78Аз съм го тълкувала от гледна точка на жената,защото в случая тя пита как ще се развият отношенията

# 262
  • Мнения: 5
ка ще се развият  отношонията на жената от  подредбата на Цветето.
В мислите на жената са любовта  , брака , мисли за създаване на семейство, за искрени отношения, но в същото време страда , може би защото на този етап ги няма.На ниво чувства нещата са ясни за нея .Изпитва силни постоянни чувства вероятно към своя избранник.Случват  се в момента неща които са свързани със заблуда в намеренията .Друг човек  я заблуждаява , а не тя сама себе си.
 ами жената е преживяла хубави моменти , имала е надежда ,че така ще продължава , но нещата са и били предсатвени без тайни , направо.  Като чи ли за  жената  е оправадан риска да потърси щастието във връзката. В бъдеще след първоначалната  досада от съществуващото положение , ще отстъпи място на някаква промяна и  обновление .Нещата ще се развият  към  по добро за нея.
 Цвете и ти си справила много добре с тълкуването.

# 263
  • Мнения: 42
емоциите на момичето са подвластни на чувствата. нещата се препокриват.
 мисля че  чувствата са достатъчно ясно тълкувани от вас момичета Simple Smile
- нещата са твърде добри за да са истина.всичко се нагажда от само себеси. само искам да вметна че не всичко което искаме е добро за нас. и не всяко нещо което ни плаши ще ни навреди ако ни достигне.

# 264
  • Мнения: 0
здравейте момичета.мен също ме влекат тези гадания,но аз нямам такива карти.ако не е нахално ще ви помоля и на мен да хвърлите едни.пролемите ми са сърдечни .ще ви бъда много благодарна за това.

# 265
  • Мнения: 0
имам и един въпрос.проблем ли е сами на себе си да си гледаме?

# 266
  • Мнения: 5
Миамо , айде сега дапиташ  канкретно и ще ти изтегля карти

# 267
  • Мнения: 0
добре.         правилно ли постъпих като обърнах гръб на човека когото все още обичам

# 268
  • Мнения: 5
Пръво без карти ще си позволя от приятелска гледна точка да споделя какво мисля по въпроса.Просто мнение. Ако обичеш някой не му обръщай гръб, защото въпреки че така демонстрираш нещо от което вероятно си обидена и натъжена , любовта и обичта са точно това да можеш да обичащ въпреки всичко и да даваш .
 Сега картите

гроб-дом-слънце-риби-котва
първо изтеглих горните карти но нещо не ми е ясно как д аги тълкувам в твоя случай, затова намерих тази пдредбаподредба от 4 карти за изясняване на въпрос.
  1     2    3
         4
позиция1-миналото което определя настоящото положение
позиция2-настояще
позиция3-бъдещи събития,положение
позиция4-съвет,какво да се направи или има впредвид при текущата ситуация

          
по ясно ми се вижда така  имали сте неща които сте разкрили един за друг и сега единият от вас вероятно ти се чувстваш излъгана и предедена, но занапред  няма да можеш д асе оттървеш от този човек з акогото питаш  мечката е символ на прокровителя , мисля че този мъж е такъв з атеб той е този от който мажеш да намериш опора и закрила. .Съвета е да се вслушаш  в себе си  и интуицията си.Също така съветва д аима трезва преценка без илюзии.

Последна редакция: пт, 09 окт 2009, 15:53 от zimma

# 269
  • Мнения: 5
За миамо по първите изтеглени карти. фАми то това не отговаря конкретно на въпроса ти дали си постъпила правилно , но от картите се вижда че нещата могат д асе оправят стига да го поискаш.
.Събития,близко бъдеще - гроб
2.За решаване на проблема-дом
3.Естество на проблема-слънце
4.Планове,желания,съвет-риби
5.Бъдеще,краен резултат-котва
в  близко бъдеще какво да ти кажа , с  края на нещо ще се постави началото на друго.ПРоблемите са свързани с нарушаване на равновесието и стабилността между вас .Трябва д асе намери връзката с дома , опора и близост.Желанията са свързани с успех който ще бъде постигнат.
 Не можах д анамеря подредба подоходяща за това дали си постъпила добре като си обърнала гръб на обичният  ти човек. Ако някой друга има предложение з атакава ще опитаме отново.Може би трябваше подредба з аотношения за да видим кой какво иска в тези отношения . от тук се видя че връзката има бъдеще .
 Миамо може да споделиш какви с атвоите усещания по въпроса и в общи линии за какво става въпрос при теб.

Последна редакция: пт, 09 окт 2009, 16:18 от zimma

Общи условия

Активация на акаунт