Отговори
# 60
  • Мнения: 360
мама пети ние сме с подобен модел на проксимата на чико но отпреди 10години.това столче е извозило 3 деца сега и Мая,слагам я в него и направо заспива от 15 и ден Peaceтези скъпите са супер ама айде нема нужда чак толкова пара да струват ooooh!на нашето столче си легнало положение само това допълнителната подложка я няма но на Мая и така и е добре.и на отиване и на връщане от морето се чувстваше много добре детето. Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 173
И аз съм за Бебеконфорт, но определено е цифра  Shocked, Чико Проксима също изглежда добро и практично  Peace Аз определено се убедих че от кошче до кошче има разлика, и някой път цената не е показателна  Peace

Пети, виж какво намерих, може да си ги чела вече:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=183495.msg3747335
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=19384

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 15:02 от geri_kkoleva

# 62
  • Мнения: 95
Момичета,четоххх.четох......край няма Wink
Инче,мила не се коси за кърменето,те децата и на млека са си добре, важното е ти да се оправиш бързо и да си гушкаш Венци Hug
Доре,ама твоят Румен голям инат..дано бързо изгладите  проблемите в името на детето Hug
Алхимика..ама много готини снимки от моренцето Hugаз много се страхувам с бебо да тръгна на море..но сега май се навих WinkРазкажи как беше като излизахте спеше ли в количката,на шумни места..абе каквото се сетиш че ще е от полза..казвай.Как се забавлявахте с Мая като сте в стаята..не си помъкнала всички шезлонгчета и гимнастики нали newsm78 newsm78
Аз тук 10 дни много готино с баба си прекарахме,тя гледа бебо аз оправям къщата,прозорци,пердета,бани всичко свети Embarassed
Ех как искам да имам някого до мен от време на време Laughingда ме отменя....ех мечти Wink
И среща ще има ли?????

# 63
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Заговорихте за столче... то и на мен ще ми опре скоро до дупето, че нашето е 0-9 кг и вече се чувства в него като затворник. Та засега лежерно чета вашите коментари и не си давам много зор, но до 1 месец май и аз ще пазарувам ново столче.

И така четейки, възникна следната питанкааа... От какво зависи обръщането на столчето в посока на или обратна на движението? Досега смятах, че е от заякването на мускулатурата на врата, съответно - навършени месеци. Обаче докато разлиствах линковете, ми направи впечатление, че се прави връзка тегло-посока, а не възраст-посока... Някоя от вас може ли да ме светне с отговор на този въпрос?  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 24

Честна дума,направо ме е страх да я захраня,тя от АМ  се запича,сокчето от слива не й подейства...незнам.
[/size][/size][/size][/size]
Мила пробвай с круша сок или пюре мисля че ще помогне а и децата харесват вкуса на крушата  Peace

# 65
  • Мнения: 360
Деси  само количката и бях взела,ама тя Мая ми е кротка и не трябва много да я забаламосвам.в стаята почти не сме си седели,цял ден на вън под дебела сянка на кафето до басейна а на плажа сме слизали точно за 15минути и то привечер.аз и без това пясъка не го обичам.вечер си спеше в количката навън до към 12 даже на дискотеката за децата(пуснах ви снимки)си заспиваше а там какъв шум беше мани мани.
ето така си изкарваше детето гледайки как леля му пие,снимката е правена в 10 сутринта а сестра ми и един приятел жулят джин с тоник Whistling(пиандета)

# 66
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Даримка, аз вече захраних, но изключих от менюто му всичко, което може да го запече. Или пък го давам в много малки количества, например морков слагам веднъж на две седмици по малко. И плодовото задължително ми е разхлабващо. Дано да съм ти от помощ, ако искаш - ще ти кажа какво и по колко слагам.

# 67
  • Мнения: 236
Мисля да направим едно кръгче по магазините и таткото да се изкаже по въпроса за сигурността на детето в колата.
Гери, мерси за линковете. Точно тези не ги  бях намерила.
Миме, за цифрата си права, за  500 лева може и кола да си купи човек, а камо ли столче. Grinning На мен проксимата ми изглежда много добре, само трябва на живо да я видя.
Обаче ние пътуваме доста и ни е нужно добро столче. А и като цифрата за столче се раздели на 4 (за всяка година) се получават между 60 и 120 лева на година за сигурността на бебето. А това се преглъща по-лесно като статистика.
На живо дори джорданито е хубаво, само че аз само по красота мога да ги оценя.
Като направим тура по магазините, ще докладвам.
Деси, завиждам ти за бабата помагач най-добронамерено.
Рися, , четох за връзка тегло -посока. Над 13 кг бебето пътува по посока на движението, а до тогава - обратно(така пишеше в един каталог на чико).

# 68
  • Мнения: 115
Здравейте и от мен!
Здраве, късмет и много любов на всички празнуващи днес - малки и големи!

Моят син ще се окаже от най-мързеливите, на никъде не ще да се обръща самичък. И по корем не обича много, много, все иска да сяда или да се изправя. Зъбките вече яко го мъчат. От няколко дни хич не спи през деня, а спеше поне по 1 час преди всяко хранене.

Приключвам за сега, че ме викаааа.....

# 69
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Рися, , четох за връзка тегло -посока. Над 13 кг бебето пътува по посока на движението, а до тогава - обратно(така пишеше в един каталог на чико).


Тъй де... Ама 13 кг отговаря по нормални размери на дете на... де да знам, на 2 години и е нормално за него. А Енчо с тези темпове на растеж до годинка сигурно ще ги е направил, че и на ръст ще е минал метъра, дангалакът му с дангалак  Mr. Green И въобще не съм сигурна, че мускулатурата на вратлето му ще бъде като тази на 2 годишно дете...

# 70
  • Мнения: 57
мама пети, аз това съм харесала, но не съм го виждала на живо:
http://www.kasidabg.com/stolcheta_za_kola_brevi-stolcheta-zakola … ucts_id-9980.html

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 15:27 от mamuri

# 71
  • Мнения: 529
Аз пък си мислех, че Руси е тежичък - 7500 г, а то май при най-слабичките на класира  Rolling Eyes иначе е дълъг 70 см  newsm78 както и да е.
Ало, шефката, ти пък къде се буташ при тежките, я питай Рися колко тежи Енчо гамечно Mr. Green

Мале, малееее, я да си трая аз  Joy къде се бутам между шамарите  Joy

Сферичке, впечатлена съм от майка ти   bouquet Много се кефя на активни родители  Simple Smile В тая връзка Деси06, да е живо и здраво бабчето ти  Hug

Деси, аз също само с количката бръмчах на морето. Сутрин рано със слинг или без разходка по плажа, кърмене на някой шезлонг и после на закуска. После около басейните, напред-назад с количката и малко за разнообразие на шезлонг например под сянката, за да си поседи по коремче малко и така. Руси беше като онемял през цялото време, защото лудницата около него го забавляваше много. Вечер го прибира, къпя го (точно както Алхимичето е показала), кърмя и пак в количката и навън.

Моля ви някой с количка МАг Ингланд да сподели дали вече слагате бебоците в полулегнало положение и как се задържат така без да се свличат надолу. Аз досега даже и пелена постилам в количката, но при повдигнатите положения не става...
 

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 15:43 от GALL78

# 72
  • Мнения: 192
Eй, dessi06, тъкмо си мислех днес за теб, че се изгуби от известно време. Радвам се, че баба ти все пак е пристигнала и сте си прекарали добре. Много е хубаво да видиш близък човек, когато си далеч от родината! Ама ти добре си си починала  hahaha
Цитат
Аз тук 10 дни много готино с баба си прекарахме,тя гледа бебо аз оправям къщата,прозорци,пердета,бани всичко свети

# 73
  • Мнения: 30
Рися Peace,да може да ми споделиш как захранваш,ще ми е много от полза.Макар ,че аз мисля още малко да поизчакам.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 78
Да се запиша и аз в новата тема. И да си похваля милото. Вчера малко му се разсърдих заради една тъпа вечеря, ама аз съм си такава, лесно се намусвам. И преди малко ми звъни GSM-а - и един господин ми вика - имам пратка за вас.  newsm78 Аз му викам "ми аз не чакам нищо, но той настоява и казва че до 15 мин. идва. Малко се притесних, какъв пък е тоя......  Та доставката ми беше един огромен букет от рози и фрезии  Heart Eyes Като извинение за снощи. Ех, много си го обичкам това момче  Wink Предполагам че вечерта ще има приятно продължение ...  luvbed
Гледахте ли На кафе днес?Имало разговор с алерголог, относно захранването и алергиите при бебетата. Аз бях на разходка по това време, но майка ми е гледала и сега поне е на моя страна относно късното захранване. Че ми извади душата......
И момичета какви са тия запеци при бебоците ви - Поли ака по 2-3 пъти на ден  newsm78 И после защо ми е такава дребничка, ми тя всичко разтоварва Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт