Почитатели на Майкъл Джексън 2 - You Are Not Alone

  • 44 589
  • 911
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 269
Bdw утре трябваше да започне турнето...

Трябва да отбележим деня някак си.

# 871
  • Мнения: 4 195
Moon Walk, интересен експеримент. Но сега в момента не е много показателн все пак - виж колко хора изведнъж се сетиха за него. Така беше и с Куин... Все е хубаво, разбира се, просто експеримента статистически не е точен  Peace
добре де, и 50 % да е скочило, пак праши 100 000 000 резултата, срещу 20 000 000 на Мадона Grinning
не, права си, просто си поиграх, хрумна ми изведнъж.
а и аз уважавам Мадона, защото пък тя въпреки не толкова доброто си пеене, е застанала отдавна редом до Майкъл,наистина, не го отричам.
В класацията си, слагам на 1-во място Майкъл, Битълс, Елвис и Мадона, това е - говоря за музика, творчество, известност.
Но при Майкъл добавям и едно човечност, добрина, грижовност и понеже съм крайно пристрастна, в моето сърце той винаги ще е най - добрия.
За мен си е свят човек, за мен, само за мен Heart Eyes

# 872
# 873
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
леле, акапелните изпълнения са жестоки. Някой беше казал, че ги има събрани в диск и даже беше пуснат сайта , от където може да се дръпнат /мининова/ . Дзверя се от одеве да ги намеря там и не ги виждам. Някой да ме ориентира ако може на коя страница са поне, че толкова много неща на Майкъл има там и явно акапелните са ми минали през погледа. Разногледа станах.


Извинявам се за двойния пост  Blush

# 874
  • Мнения: 7 267

П.П. Момичета... от мемориала следя всеки ден колко души влизат в темата. По време на мемориала бяха 140. Следващите 2 дни бяха по 40, сега са по 20 горе-долу. Не забравяйте темата  Cry Cry

Не се притеснявай, тук сме, не сме забравили! А от онези 140 повечето бяха сеирджии.

Виктория   bouquet

Колкото и близки/не толкова близки да са били с Ла Тоя, брат и сестра са все пак. Аз за моя брат  света ще обърна, нещо ако стане /не дай Боже!/. Разбирам я, по-скоро ми се иска да не е само за привличане на внимание.

# 875
  • Мнения: 3 271
Мoon Walk, разбира се, просто отбелязах.

# 876
  • Мнения: 1 793

аз точно това го имам сейвнато , но толкова много неща има, че не мога да открия акапелните изпълнения.


едит:
току-що ги открих, ама то са инструментали и акалепа заедно.

# 877
  • Мнения: 4 195
140, 40, 20 особенно в България - пусни имк Преслава, цял ден ще са 140....
злобно е от моя страна, но предпочитам 20 човека, с които да общувам, отколкото 140, които да пишат глупости.....
истината е, че съвсем скоро смятам да споделя тук с вас моя идея, но ще е след 1-ви август и ако сте съгласни, то тази тема ще се развива така, както той пее в песните си Hug
ще споеделя....
истината е, че дори и сама да си пиша, пак ще си пиша, само че знам, че няма да съм сама в тази тема.......
напротив, на мен ми добре, че клюките заглъхват, много ми е добре, радвам се, ако се окаже че е било поредното чудо за 3 дни - нека го оставят да почива в мир.....

# 878
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Фльор,Стела,Вики и всички останали,тук сме нищо не сме забравили,само дето някои от нас много не пишат,но ако погледнеш кои са в темата.....Тука Сме,НЯМА ДА ГО ЗАБРАВИМ НИКОГА,добре че са и тези вече три хубави теми Благодря ви на всички.Преоткриваме го!R.I.P.dear MJ Flowers Rose

# 879
  • Мнения: 7
Момичета- незнам вие на колко години сте....аз ако съм жива и здрава  тази година ще стана на 40.Целия ми живот е минал с Майкъл .....Не мога само да ви изчета - ще ми се пръсне сърцето от мъка! newsm45  Времето лекува -само това знам от собствен опит. Толкова тежко ми беше само когато почина майка ми. Уж съм голяма жена и нищо не ме учудва вече а толкова ме боли.........

# 880
  • Мнения: 7 267
Moon Walk, интересен експеримент. Но сега в момента не е много показателн все пак - виж колко хора изведнъж се сетиха за него. Така беше и с Куин... Все е хубаво, разбира се, просто експеримента статистически не е точен  Peace

Тука не съм много съгласна. Все пак Куин издадоха последния си албум 1 година преди смъртта на Фреди, бяха си активни. А за сещането - просто В Бг се сетиха за него след смъртта му, по света и особено Европа не беше така. А и при него се получи допълнително раздухване заради СПИН. Така, че в случая има известни разлики.

# 881
  • Варна
  • Мнения: 634
Аз с един въпрос  Simple Smile
по-рано писах че това ми е един от любимите клипове, Майкъл   Heart Eyesпее с Бритни
http://www.youtube.com/watch?v=nsJQomr6Er0&feature=related
до колкото разбрах това е изпълнение на концерта в Ню Йорк - 30 години солокариера
не мога да намеря обаче нищо друго от този концерт  Sad
и на части в youtube или да го изтегля от някъде, няма значение
много искам да видя още от този концерт по случай 30 год. солокариерата му

# 882
# 883
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Аз с един въпрос  Simple Smile
по-рано писах че това ми е един от любимите клипове, Майкъл   Heart Eyesпее с Бритни
http://www.youtube.com/watch?v=nsJQomr6Er0&feature=related
до колкото разбрах това е изпълнение на концерта в Ню Йорк - 30 години солокариера
не мога да намеря обаче нищо друго от този концерт  Sad
и на части в youtube или да го изтегля от някъде, няма значение
много искам да видя още от този концерт по случай 30 год. солокариерата му

http://www.youtube.com/watch?v=Pjn3U0-Z8DQ&feature=related

Не е ли това? И вдясно са и другите части.

# 884
  • Варна
  • Мнения: 634
Аз с един въпрос  Simple Smile
по-рано писах че това ми е един от любимите клипове, Майкъл   Heart Eyesпее с Бритни
http://www.youtube.com/watch?v=nsJQomr6Er0&feature=related
до колкото разбрах това е изпълнение на концерта в Ню Йорк - 30 години солокариера
не мога да намеря обаче нищо друго от този концерт  Sad
и на части в youtube или да го изтегля от някъде, няма значение
много искам да видя още от този концерт по случай 30 год. солокариерата му

http://www.youtube.com/watch?v=Pjn3U0-Z8DQ&feature=related

Не е ли това? И вдясно са и другите части.
ooooh! ooooh! мерси
направо не знам как не съм ги видяла  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт