Sci-fi сериали

  • 34 780
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 5 830
... А видя ли колко готина беше доктор Сонг  в 1 част на Плачещите ангели..а какви обущета...трепач...

Това в последната серия ли е?
Още не съм я гледала, не ми остана време, сигурно довечера.
А Плачещите ангели си спомням, че бяха много страшни.
Серията с тях я гледах с такова напрежение, през цялото време и аз се опитвах да не мигам, направо се бях изпотила  ooooh!
И тази ли е толкова страшна?

# 706
  • София
  • Мнения: 351
... А видя ли колко готина беше доктор Сонг  в 1 част на Плачещите ангели..а какви обущета...трепач...

Това в последната серия ли е?
Още не съм я гледала, не ми остана време, сигурно довечера.
А Плачещите ангели си спомням, че бяха много страшни.
Серията с тях я гледах с такова напрежение, през цялото време и аз се опитвах да не мигам, направо се бях изпотила  ooooh!
И тази ли е толкова страшна?

в епизод 4 - 1 част на Плачещите Ангели..втората част е тази събота. Но да страшни са и колкото по мигаш толкова по близо до теб идват и накрая си аут. Аз като изгледах 3 епизод и накрая показаха в следващия епизод че ще дават за ангелите и после имах кошмар с тях и ги сънувах цяла нощ ама не ме изядоха де. И снощи си гледах епизод 4 и не ме беше страх от тях. Simple Smile Но свършва на най-интересното и нямам търпение да доиде събота и да гледам продължението.

# 707
  • UK
  • Мнения: 3 959
Старгейт феновете засега са доволни от продължението на Юнивърса, а доста отрицателни мнения четох за първата му половина. На мен пак ми е малко скучен, нямам желание да го гледам, но мисля че излиза от оня Старгейт Ориндж Каунти сериал, който беше първите епизоди преди почивката.

Аз скоро изгледах СГ-1 до края, с филмите и всичко останало, отново ревах на Ънендинг, както всеки път досега (вече 5-6 пъти), не знам защо ми действа така, като почне тая песен и край. Simple Smile Вала е велик герой, направо не е истина колко е страхотна. Simple Smile Днес започнахме Атлантис пак, все пак след СГ-1, но след любимите ми 9ти и 10ти сезон на СГ-1 това просто ми е малко чуждо... Ще му свикна. Не харесвам половината герои, особено оная Тейла, ама и на нея ще й свикна. Simple Smile

Доктора смятам да започна по някое време, гледах един епизод по ЕйЕксЕн и ми допадна, харесвам шантави сай фай сериали. Мисля да повторя и Фарскейп по някое време, в този ред на мисли. И, някой ден, отново, СГ-1, разбира се. Simple Smile

# 708
  • София
  • Мнения: 5 830
Нали знаеш, че няколко съботи и недели подред правят Фарскейп маратони по ЕйЕксЕн-СайФай  Grinning
Миналата събота и неделя беше на втори сезон.
Аз каквото и да правя вкъщи, ТВ-то ми все на този канал, гледам с едно око за ен-ти път  Laughing

# 709
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хах, мда, знам, ама нямаше как да гледам първи сезон, и затова реших да си го свалям и гледам на компютъра. Simple Smile

# 710
  • София
  • Мнения: 5 830
Аууу, гледах я новата серия на Доктора, много са ми страшни тия ангели  #Shocked
Нямам търпение за продължението.
Каква беше тази Сонг, че не си спомням?
И кога му е била жена на Доктора?

# 711
  • София
  • Мнения: 351
Аууу, гледах я новата серия на Доктора, много са ми страшни тия ангели  #Shocked
Нямам търпение за продължението.
Каква беше тази Сонг, че не си спомням?
И кога му е била жена на Доктора?

ама е готина серия нали Simple Smile и аз чакам с нетърпение продължението Simple Smile А за доктор Сонг, тя в бъдещето е проф.Ривър Сонг и е бъдещата жена на Доктора. В бъдещето ще му е жена и Доктора го знае това, както и тя.

# 712
  • Smallville
  • Мнения: 994
Раздвижване в моята най-любима тема. Hug
Тези ангели съм ги гледала в някой друг сериал,но не помня в кой,но там,като мигнеш те местеха във времето newsm78

А Старгейта взе да става за гледане Peace

# 713
  • София
  • Мнения: 5 830
Тези ангели съм ги гледала в някой друг сериал,но не помня в кой,но там,като мигнеш те местеха във времето newsm78

Ми те и тук се местят като мигнеш, много е страшно  Shocked

Сещам се, че Доктора имаше дъщеря в една серия, тя от Сонг ли беше?

# 714
  • Smallville
  • Мнения: 994
Да,да,местят се,но в онзи сериал преместваха героите във времето назад,ех,че не мога да се сетя кой беше точно Thinking

# 715
  • София
  • Мнения: 5 830
Точно, Доктора е  Simple Smile
Серията е S03E10 - Blink.
В една стара къща имаше две девойки, Ангелите хванаха едната и я преместиха в миналото 80 години назад.
Там се жени, има деца, внуци, и праща писмо на приятелката си доставено след 80 години.

# 716
  • Smallville
  • Мнения: 994
Точно, Доктора е  Simple Smile
Серията е S03E10 - Blink.
В една стара къща имаше две девойки, Ангелите хванаха едната и я преместиха в миналото 80 години назад.
Там се жени, има деца, внуци, и праща писмо на приятелката си доставено след 80 години.
Точно,точно smile3501 за това говорех,но толкова сериали гледам,че вече ми е каша в главата.

Спести ми цяла вечер мислене ooooh!

# 717
  • tardis
  • Мнения: 329
Някой следи ли V ?
Наскоро излезе продължението на първия сезон.

# 718
  • Smallville
  • Мнения: 994
Следим разбира се.Чакам субове,че инак ми е непонятно Blush
Не е кой знае какво сериала,но става за убиване на време Peace

# 719
  • София
  • Мнения: 3 581
Следим разбира се.Чакам субове,че инак ми е непонятно Blush
Не е кой знае какво сериала,но става за убиване на време Peace
и аз го загледах, но още не съм впечатлена. Пък и не харесвам Елизабет Мичъл, по-точно героинята й в Лост, но ще видим по-натам, и без това няма какво да се гледа

Общи условия

Активация на акаунт