Гоблени 60

  • 50 071
  • 323
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 8
момичета, случайно някоя от вас да има схемата на този гоблен

Аз преди време я намерих нейде из нет-а, но е толкова неясна...А това е следващият ми план, ако намеря четлива схема, разбира се.
Ето тук едната част http://tranz.it/load.php?id=TXAJ24gxIPqCaSZl334262 и другата  http://tranz.it/load.php?id=l3zUmniuBSJh9lw3334261 Дано схемата да е по-ясна!

# 121
  • Мнения: 2 342
Пепен, страхотна идея за рамка  Simple Smile
Ето нещо от мен докато го работех много ми харесваше, сега нямам подходящо място да го сложа  Blush
Започнах и това http://picasaweb.google.com/sourire.jouir/VXSOCH02#5332638190028609826, стигнах дотук , още не съм сканирала схемата и шия без да драскам по нея, трудничко ми е, но нали съм ви я обещала, ще я пазя.

Марулка, много сладко е последното ти творение  Hug. Да ви е жива и здрава малката Нева и да ви носи много радост!

# 122
  • Мнения: 2 933
 rumi_m2001,
схемата я имам преработена с Паттерн макер.
Да ти я дам в този вид или ,ако нямаш програмата да ти я превърна в графичен файл?

# 123
  • Мнения: 439
Добро утро Wink


Инка,какви са тия ангини? Naughty
...бързичко да оздравяват малките сладури fingerscrossed Hug
pepen,страхотна идея за рамка Peace

# 124
  • Мнения: 2 933
А аз харесах още един гоблен. Някой знае ли дали дадения ключ е верен?
http://picasaweb.google.lt/dalmantin/ShadowOfAngel#
Така, както е написано, излиза че от мартеничките символа "квадратче" отговаря на тъмната комбинация.

според мен е верен.
Този знак е по края на изображението- а там няма рязка граница с панамата- става преливане.
Много красив дизайн:)


Anik@,
не разбрах намери ли схемата.
Аз имам тази











И на нея по краищата е неясно, но пък на следващият лист се вижда.






Последна редакция: сб, 11 юли 2009, 10:27 от Хипатия

# 125
  • Плевен
  • Мнения: 143
Добро утро
 и гобленче


Скорпи -  bouquet  bouquet  bouquet  bouquetкакво си направила ма душицо  ShockedТи спиш ли, ядеш ли ,кога сътвори всичко това newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3525 smile3525

Ох Белла аз док
Оато се натутам и ти си сервирала преди мене  Grinning Laughing Heart EyesНищо още едно не е излишно

Нощес като се ококорих и такива интересни неща съм открила Thinking по-късно ще ви пусна линкове Laughing Rolling Eyes
Ей Хипатия що мълчиш бе мила :   Cry   Нали те поканих на състезание с Бистрото Rolling EyesМоляте съгласи се  Praynigче и аз да стана по-сериозна в шиенето  WhistlingИ между другото какво стана с моята Шивачка-има ли напредък в търсенето Thinking
Гууди-   Hugголям си Шерлок Благодаря ти за всичката информация   bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: сб, 11 юли 2009, 10:24 от pepen

# 126
  • Мнения: 2 933
Тук не става въпрос за търсене ,  а за поръчване:)
Схемата я имаш, междудругото купих другата схема- на плетачката.
Ще ти я сканирам като дойде . Ще погледна какви материали са необходими, ще ги поръчам и т.н.
За хубавите неща е необходимо време .
И ето отговор на въпроса/ ако е питал някой , де/ къде ми отива част от времето:)))


А бистрото нека го шие някой, който ще му се радва.
И аз ще се радвам с него:)
Вече съм го дала, не продала.

# 127
  • Мнения: 573
didims, благодаря много за схемите! Ще разбера дали са ясни като ги принтирам, но се надявам този път да успея да разчета знаците!  bouquet
Хипатия, нямам Патерн маркер, затова ще съм много благодарна, когато имаш време да преработиш схемата в графичен дизайн!
Благодаря на всички, които ми помагате. Този гоблен е моя мечта за ушиване, тъй като с него започват мечтите ми за обзавеждане на спалня в жилището, което вероятно (и дай Боже) ще си купим с моя приятел някой ден. Той много хареса дамата, тъй като приличала на мен (ех, зда бях и аз толкова изящна...)

# 128
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Моля някой да ми каже как се нарича картината

# 129
  • Плевен
  • Мнения: 143
Е ,Хипатия- Cry съжалявам ,а толкова много ми се искаше точно с тебе да си направя едно състезание и то не за друго ,а защото ти ме вдъхнови да си го купя този гоблен smile3518Но нищо,ако не е тайна подскажи на кого го подари  Wink или човека не е от нашия форум та да направим с него състезание ,ама от септеври  Grinning И все пак желанието ми еда се състезавам стебе-поне по шиене !А иначе - почини малко Stop и остави на другите да ти помогнат с отговорите  Peaceне си пък длъжна само ти да отговаряш-нека се потрудят и другите Mr. GreenБлагодаря ти все пак че си се погрижила и за моята фея  bouquet

# 130
  • Мнения: 2 933
 rumi_m2001,
ето я.
В таблицата накрая/там ,където пише skein est./ е дадено и по колко конец от всеки цвят е нужен.











pepen,
не разбирам какво имаш предвид.
Но и не питам:)

# 131
  • Мнения: 573
Хипатия, моите благодарности нямат край!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 132
  • Плевен
  • Мнения: 143
Хипатия ами питам те на кого си го дала че да се заиграя с него  GrinningАма не ми отговаряй така- студено ми става !Дай малко  живец ,усмихни се ,че то и времето едно при нас все едно е нощ ! Sad
Искам да ми е весело и потоя повод -а сега де- танцувайте Mr. Green

Последна редакция: нд, 12 юли 2009, 10:27 от pepen

# 133
  • Мнения: 2 933
Нека ти е весело, пепен, имайки напредвид,
че тук е над 36градуса, не е валяло не знам от кога и аз умирам от завист , че при теб вали Mr. Green



Ако имаш въпроси към мен, които не касаят пряко темата ,
ще съм ти много благодарна да ми ги зададеш на лични.

# 134
  • Мнения: 496
Anik@,
не разбрах намери ли схемата.
Аз имам тази

Благодаря,Хип,намерих я същата,дори си редактирах поста и написах,може би не си видяла.Благодаря ти за това,че винаги си отзивчива  Hug

Общи условия

Активация на акаунт