Гоблени 60

  • 50 037
  • 323
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 439
Нека ти е весело, пепен, имайки напредвид,
че тук е над 36градуса, не е валяло не знам от кога и аз умирам от завист , че при теб вали Mr. Green
Ако имаш въпроси към мен, които не касаят пряко темата ,
ще съм ти много благодарна да ми ги зададеш на лични.
Ех,тая тема беее...
Хипатия,ти цял ден във форума ли висиш? явно да...през пост през два все теб виждаме ooooh!
...ами недей завиждай,а иди се разхлади някъде
  sport027

# 136
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 192
чета набързо, късно нощем и често през ред  Blush за което много съжалявам и се извинявам . така съм пропуснала едни много сочни плодчета  Laughing супер са, цената е трепач, но по-важното е меракОТ мъжов  Crazy и моя хубавец така ми подари едно вилерово шаренко, защото обичам да ми е цветно  Whistling още не съм го почнала (то май само него не съм ) но ми е кефче

 ина - тази вече я намерих, сега остават колежките и: синята и танцьорите Wink но пък точно над нея са две ключодържателчета дето ги търся от година  Hug

пепен - сладур, то се видя, че някои шият, други чатят, а трети и от двете по-малко  Wink що не си спретнем състезанийце на палечката  Mr. Green моята ще е балканска подобрена
само да е на зима, че малкия да спи повече и аз да мога да отделя някой час на ден  Blush

Последна редакция: сб, 11 юли 2009, 14:34 от Goody

# 137
  • София
  • Мнения: 210
Привет и от мен!
Поздравление на всички за показаните творби (и особено на Марулка).   bouquet

Аз реших 2-3 дена да отморя от черната панама, макар, че още не съм довършила детската глава, но ми е останал само последния, най-тъмния цвят, та като събера свежи сили.   Simple Smile (Впрочем ми хрумна да надраскам панамата със сапунена креда и ми е доста по-лесно да бродирам върху така получената почти бяла панама  Mr. Green )

Прощавайте, че снимах с гергефа, но баба, като го е купувала навремето, явно е случила , защото му е много стегната пружината и едвам я опъвам. (А гергефа е бая по-стар от мен Laughing )

Гешче, ти започна ли твоето?
Скорпион, много добро попадение е "Сътворението" със синьо.  newsm10

# 138
  • Плевен
  • Мнения: 143
Хипатия - миличка влизам ти в положениетоЕй тоя дъжд разводни темата  Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 А относно състезанието виждам че имам нова оферта от Гуудито  Heart Eyes -приемам с отворени обятия от тебе схемите от мен шиенето ама феята си има и фейчо  Naughty какво ще кажеш накрая ще заформим цял робин Joy Joy

Последна редакция: нд, 12 юли 2009, 10:29 от pepen

# 139
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 192
пепен - предизвикателството прието.  ние ще шием, а мацките ще ни подкрепят морално и аморално  Mr. Green

ooooh! само да не забравим до зимата  Naughty

за фейчо нямам идея, но мога да помоля кита пак да се разрови  Blush тя е една душица златна. приема нещата като партийно поръчение и всичко свършва  Heart Eyes

веси-гого  Shocked страшен бебок - пропуснала съм кога си го започнала. изглежда като истински Hug
върнах се назад да проверя  Blush вкусните плодчета са на аника   Heart Eyes покажи ги готови, изглежадт ми идеални за моята нова кухня  Wink

# 140
  • София
  • Мнения: 784
Лелееее, какво те се разписали бре, не мога да ви изчета  #Silly (липсва ми смайлито от скайп, дето си бърше потта)
Сигурно е заради времето, хайде за разхлаждане на тея дето им е жега - 
и това е времето в София към 14:30.
Толкова много красоти видях тия дни, че определено няма да изброявам поименно  Hug
Ина, хич не искам да чувам за ангини и билести до толкова ми е писнало от тях ( хем че за сега сме поспрели, да не казвам голяма дума  fingerscrossed )

Нека ти е весело, пепен, имайки напредвид,
че тук е над 36градуса, не е валяло не знам от кога и аз умирам от завист , че при теб вали Mr. Green
Ако имаш въпроси към мен, които не касаят пряко темата ,
ще съм ти много благодарна да ми ги зададеш на лични.
Кое не разбра бе мила? Че да е чак за лични. Въпроса си е съвсем за гоблени - в кого е сега Бистротео, че септември да се състезават? Аз не виждам нищо нито за лични, нито неразбираемо (освен ако не си забравила вече българския )
Хайде пускам го че започват и гръмотевици  Simple Smile)))

# 141
  • Мнения: 2 926
благодаря ви много.
Винаги съм намирала разбиране тук

# 142
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 192
Благодаря на всички за чудесния прием. Ще ме извините, ама докато ви науча никовете, ще мине време.
Предлагам нещо, което да предизвика авантюристичния ти дух Mr. Green
И имай предвид, че с този дизайн се гмуркаш директно в океана:)))
Хипатия, страшно мило предложение, бих се възползвала с радост, стига старите пушки от форума да не се сърдят, че ги предреждам.
Някой предложи детско метърче, и това ми хареса като за загрявка преди нещо голямо и интересно. Къде мога да разгледам идеи за метърчета.
Gallaksia, този с коня направо ми спира дъха. В някакаво албумче гледах цветя на черен фон, май кали, също много ми харесаха.
Върти ми се в главата нещо като чанта-гоблен като алтернатива на висенето на гоблен на стената. Има ли такива модели? Бях виждала подобни модели за възглавници.

ръстомерчета колкото искаш има тук - http://www.goblenite.org/showthread.php?t=1336&page=2
ако нямаш регистрация няма да виждаш картинките  Wink но линковете са си там
може и от тук http://dump.ru/search/all/rostomer/
успех

пепен - Mr. Green имаш си състезателка май  Joy

# 143
  • Плевен
  • Мнения: 143
Момичета това е детски китайски зодиак GrinningТърся схема да не е в РМ Praynig--намерено


Последна редакция: нд, 12 юли 2009, 10:25 от pepen

# 144
# 145
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
абре Пепен, то теб някой може ли да ти угоди??
Все се заричам да не влизам. Sad
..... е сега да не било в ПМ Sad
А жълтите линийки ще ги търкаш ли, м??

# 146
  • Мнения: 3
Здравейте момичета
Времето май навсякъде е дъжновно и мрачно.Затова пък си стоим повече в къщи с гобленче в ръка  Laughing
Ето да покажа и аз малък напредак :

# 147
  • Плевен
  • Мнения: 143
Китта- Stop не питам само тебе  Rolling EyesВсе ще се намери добра душа да ми отговори  Wink SadТука винаги са ми отговаряли на какъвто и глупав въпрос да съм задала Thinkingза това е темата -за гоблени PeaceА ти като не искаш -бегай и се скрий  Mr. GreenЗатова пак питам-има ли някой схема на тези дребосъци ,но да не е в РМ Thinking WhistlingБлагодаря ви предварително!  bouquetИ не ме нападайте ! #2gunfireИма учтиви хора които могат и искат да ми отговарят Rolling Eyes

# 148
  • Мнения: 2 926
Момичета това е детски китайски зодиак GrinningТърся схема да не е в РМ Praynig














# 149
  • Плевен
  • Мнения: 143
Ей - Хипатия   bouquet ама и ако беше написала две думи и едно емотиконче щях да бъда и щастлива Laughing За това аз ще ти благодаря с усмивка  Grinning

Последна редакция: нд, 12 юли 2009, 10:23 от pepen

Общи условия

Активация на акаунт