Гоблени 60

  • 50 064
  • 323
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 643
Скорпи , тебе те нема,нема , и избиеш всички риби  Crazy
Гууди , тенкс Hug

# 106
  • Плевен
  • Мнения: 143
Скорпионче- Hugпак ти разглеждах албума  Shocked #Crazy  bouquet  bouquet  bouquetТия български юнаци къде висят у вас бе душко GrinningКой ги вижда ThinkingПозволяваш ли да ги шатна в моята галерия /разбира се ще сложа твоето име/Да ги види целио свет newsm10 newsm51 А помисли малко   newsm78 и отговори каквото и да ти е решението    Rolling Eyes Peace
 Хипатия- недей така бе душа се отчайва Wink Живота е пред тебе има да шиеш колкото душа ти иска Laughing Какво да кажа аз с моето егн и пак не се отказвам от Бистрото.Даже ти предлагам от септемри да направим едно състезание с този гоблен/май имаше още някой дето го шие/Съгласна ли си  Hug

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 23:13 от pepen

# 107
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Ква риба бре? От миналата година мъча Обличане на булка и елате да видите само с какво отвращение посягам към него-едрата панама ме научи на леко  и мързеливо бродиране и сега..МРАЗЯ 1:1  Mr. Green
 pepen , шаткай където искаш-те са за гледане! Иначе имам място още у дома-на трети ред -почти над цокъла! Grinning

# 108
  • Плевен
  • Мнения: 143
Скорпи - обичъм тъ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Погледни тука Shocked
http://pepen.gallery.ru/watch?a=SjK-cSIA    
как е  Thinking   bouquet       bouquet      bouquet

Да знаеш че може да ме питат за схеми Grinning

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 23:24 от pepen

# 109
  • Мнения: 643
Мноо яко  Joy За третия ред де  Hug

# 110
  • Мнения: 70
Здравейте!Пак преполовена тема и аз пак изотзад на опашката Embarassed
Поздрави на всички за красотите Hug
 дълбок поклон на skorpion bouquetблазе ти за цокъла Joy

За пеперудата пък съм сигурна, че Ант я ши, май и Генико  newsm78
Пак е с "Г " но  и аз ших тази пеперуда,но още не е рамкирана и за това не показвам newsm78
то къде ли да я рамкират-едно ателие в града и то не е като хората,пък и скъпо ..че даже и дето се сещаш за Вервакото май Спинки го ши,а ние сме от един град така че Thinking
Рядко се включвам,че нямам за показване -то кой да седне да шие.Сега се двоумя между
http://picasaweb.google.com/Galq.Andonova/GallaksiaKrasotiIMecht … 64361402257972578
и този еднорог
http://picasaweb.google.com/Galq.Andonova/GallaksiaKrasotiIMecht … 79917538753045554
то само кон не бях шила ,ама нейсе
аз така се увлякох ,че много дълго стана-извинете
 и щях да помоля Хипатия-покажи,ако може твоя склад с гоблени комплекти и направи една разпродажба Wink

# 111
  • Мнения: 87
Mомичета, купих си Орхидеите на Ланарте.
Дайте съвети как се шие - знам, че е кръстчета, но как да стават равни - отляво надясно ли да шия първи ред /или отдясно наляво?

# 112
  • Плевен
  • Мнения: 143
Галаксия не знам колко е голям гоблена с пеперудата ,но ето ти една идея  
Купуваш си рамката от магазинчето за левче/е не е 1лев/Слагаш си гоблена .После бамбука/мисля че така се казваше/ от мосю Бриколаж,малко конопени конци и готово.Аз така ще направя с африканската глава Ако искаш ще ти го сглобя Предлагам си услугите най -учтиво! Grinning Виж ми в албума аз сама си ги слагам в рамка Embarassed
Ара белла -аз съм ги започнала трите орхидеи на Ленарте/оригинални/ и ги шия първо на / и отгоре на обратно Rolling Eyes.Успех !

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 23:40 от pepen

# 113
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 359
Mомичета, купих си Орхидеите на Ланарте.
Дайте съвети как се шие - знам, че е кръстчета, но как да стават равни - отляво надясно ли да шия първи ред /или отдясно наляво?

виж какво пише в инструкциите, обикновено имат кръстче и полукръстче. Препоръчват започване от средата. важното е всички горни половинки на кръстчето да са в една посока  Peace

това е по принцип, щото изобщо не се сещам кои орхидеи бяха на ланарте и кои на дим   Blush

# 114
  • Мнения: 70
pepen, Hugблагодаря!Ако не се справя може и на теб да я метна,а иначе ето това е ,ама тука още недовършена
http://gallaksia.gallery.ru/watch?ph=Poo-btFOG

# 115
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
gallaksia, започвай огнения кон! Отдавна му се каня и аз, ама ще почака!
pepen , пуснах ти "матриал" за работа на лични  Grinning и мерси за идеята с бамбука-много ми хареса!

# 116
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 359
....Да има само кой да шие, напоследък/дано да е заради топлото/все на компа стоя и не шия Rolling Eyes

точно от времето е шЪ знайШ  Wink

ето ти линк към Палечка/Напръстничка  тук и да знаеш Кита с едната ръка храни бебе, с другата търси при рускините, а с третата и четвъртата ме пустосва  Laughing

ето ти крейници 1 и 2

райони   Crazy и другите глезотии

и за инфо - крейниците са златни, района  Blush е ален, а мънистата лила  Hug аз съм по-небрежна и за идеята, ако ги няма в ДМЦ магазина бих ги заменила с ламета, мъниста от левче и копринен конец  Whistling

# 117
  • Мнения: 24
Благодаря на всички за чудесния прием. Ще ме извините, ама докато ви науча никовете, ще мине време.
Предлагам нещо, което да предизвика авантюристичния ти дух Mr. Green
И имай предвид, че с този дизайн се гмуркаш директно в океана:)))
Хипатия, страшно мило предложение, бих се възползвала с радост, стига старите пушки от форума да не се сърдят, че ги предреждам.
Някой предложи детско метърче, и това ми хареса като за загрявка преди нещо голямо и интересно. Къде мога да разгледам идеи за метърчета.
Gallaksia, този с коня направо ми спира дъха. В някакаво албумче гледах цветя на черен фон, май кали, също много ми харесаха.
Върти ми се в главата нещо като чанта-гоблен като алтернатива на висенето на гоблен на стената. Има ли такива модели? Бях виждала подобни модели за възглавници.

# 118
  • Мнения: 573
момичета, случайно някоя от вас да има схемата на този гоблен

Аз преди време я намерих нейде из нет-а, но е толкова неясна...А това е следващият ми план, ако намеря четлива схема, разбира се.

# 119
  • Мнения: 643


Гууди, виж тук шестата картинка отгоре надолу, ако не си я намерила

http://handmade.idvz.ru/forum/forum_posts.asp?TID=1241&PN=1&TPN=16

Последна редакция: сб, 11 юли 2009, 09:43 от ina.

Общи условия

Активация на акаунт