Имам комплекс. Моля за помощ!

  • 7 423
  • 133
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 710
Не само секса лекува целулита. И с бой става Mr. Green

# 16
  • Мнения: 148
Заложи на боксерките на морето тази година.... Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 2 839
А прашките и шкембенцето повече ли си пасват?  newsm78
Шкембенце аз лично харесвам.
Обаче, да тресе вдлъбнати кълки и задни части - със или без прашки - все ще е гадно.
Проблемът, впрочем, е познат за доста мъже. И може да говори за хормонални смущения.
Не е смешно.

# 18
  • Мнения: 5 467
Заложи на боксерките на морето тази година.... Laughing
Ами да. Той пък и с прашки, моля ви се, ще краси българското черноморие.

# 19
  • Мнения: 0
Голям срам е да ходиш на море такъв целулитен, да знаеш. Ще те спукат от подигравки. За три седмици не можеш се оправи с целулита - по-добре отмени морето.
Ох, една пуканка ме задави...

# 20
  • Мнения: 2 011
Алоооооо, уплашихте човека!!! #2gunfire
Сега само чете ......и не иска да пише  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 539
срам, срам ....

# 22
  • Мнения: 7 710
Заложи на боксерките на морето тази година.... Laughing
Ами да. Той пък и с прашки, моля ви се, ще краси българското черноморие.
Стига бе!
Ако му ке търкат бутовете отвътре, те ще му се качват нагоре.
Грозна гледка ooooh!
Аз гласувам за прашките Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 74
Заложи на боксерките на морето тази година.... Laughing

Може и направо на водолазен костюм.. Joy

(вместо "запис")

# 24
Е намери къде и кой да ти помогне тук са точните комплекса ри. Отговора е стой тук и си пиши като тях дългогодишните и с най много отговори и те си избиват комплексите но не им се отдава. Не им помага.
Да не мислиш че на тях мъжете им ги търсят за нещо освен за домашни прислужници. а тук се бият в гърдите. Сега ще те оплюят и теб и мен. Не обичат да им се казва истината.

# 25
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
 Popcorn

# 26
  • Мнения: 2 011
Е намери къде и кой да ти помогне тук са точните комплекса ри. Отговора е стой тук и си пиши като тях дългогодишните и с най много отговори и те си избиват комплексите но не им се отдава. Не им помага.
Да не мислиш че на тях мъжете им ги търсят за нещо освен за домашни прислужници. а тук се бият в гърдите. Сега ще те оплюят и теб и мен. Не обичат да им се казва истината.
А , ето  още един дето  носи прашки на плажа и се  притеснява  дали няма да  му се появи целулит !
Спокойно момчета. Ти какво правиш тук? Четеш комплексарите , че и пишеш даже ...... Колко си съпричастен !  Няма що !  Joy

# 27
  • Мнения: 69
първо да раздам  beer3 Popcorn

после да запитам, кой те кара да носиш прашки?

И аз това питам?

# 28
# 29
  • Мнения: 2 829
мерси за пуканките Wink

Общи условия

Активация на акаунт