Имам комплекс. Моля за помощ!

  • 7 423
  • 133
  •   1
Отговори
# 30
Така, ще започна да отговарям на въпросите един по един, ние по пълните хора сме спокойни и търпеливи, но много ви моля първо да приберете пуканките, защото ако има нещо, което може да ме обиди, това е незаслуженото съмненение и подигравката с проблемите на хората.

после да запитам, кой те кара да носиш прашки?


Никой не ме кара. С "моята бухтичка" , както наричам жена ми галено, просто го намираме за предизвикателство един към друг. Това е един вид наша закачка или "игричка".

отиди на проститутка  Peace

Никога не бих нанесъл такава обида, на човека, който обичам.

Joy че каква любовница ще си намериш с тоя целулит бе... дори и да имаш време да я търсиш  Thinking Mr. Green

Казах го просто на майтап. Не съм такъв човек. Имам свободно време, но предпочитам да го прекарвам с жена ми в къщи.

Ъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ newsm78 Жена ти  що ти отказва секс? И от  кога ти отказва????

От както видя синините, които тя нарече смучки и изрази някакви съмнения. Ревнива е, въпреки, че никога не съм и давал повод, през последните години. Като по-млад, бях по закачлив  Wink

А прашките и шкембенцето повече ли си пасват?  newsm78

Всеки си има свои представи и виждания за естетика. Не смятам да коментирам това.


# 31
  • Мнения: 2 196
Стига с тия пуканки, че ще ревете и вие за лечебни процедури срещу целулит. Mr. Green

Пухкавелко с прашки е секси. Предствете си го в гръб, как ходи наперено по плажа и при всяка крачка ясно се очертават секси ''трапчинки'' в напращелите му задни бузи....

# 32
  • Мнения: 165
може би жена му го е забелязала по прашки и накичен с вендузи, това е убило желанието в нея за много дълъг период....
Joy Joy
Joy Joy Joy

# 33
  • Мнения: 370
Мили дами, проблемът ми може и да ви се стори смешен, но за мен е много притеснителен. Напълнях през последните години, но жената готви толкова вкусно, че нямаше как и освен с шкембенце, се обзаведох и с...целулит. Зная, че за вас това не е толкова страшно, а и жена ми си ме харесва, но ще ходим на море и аз се срамувам да се обуя с прашки...имам усещането, че всички ще ме зяпат. Имам малко време да реша проблема. Пробвах вендузи, но ми се появиха еднио синки, като смучки и жената почна да ме гледа на криво. отказва ми секс. А аз мисля, че май само сексът може да помогне на проблема ми . И сега, моля ви, кажете ми как да я накарам пак да правим секс, защото една позната ми каза, че целулитът само от секс минава. Нямам време да си търся любовница . Остават три седмици и сме на морето.
smile3544 smile3544 smile3544

# 34
  • Мнения: 7 710
Направи си липосукция. Имаш време.
А заедно с нея си направи и операция за свиване на стомаха,
за да не поддаваш на вкусните гозби на "бухтичка".
И тя ли ходи по прашки? По монокини ли? Thinking

.... Предствете си го в гръб, как ходи наперено по плажа и при всяка крачка ясно се очертават секси ''трапчинки'' в напращелите му задни бузи....

Веднага си го представих.
...как крачи с изпънат гръб, с обърнати на вън пръсти и с опънати крачета... Crazy

# 35
  • Мнения: 2 011
Добре де , покажи и вендузите- демонстрирай и как става работата със :смучките" ..... и така и двамата ще си имате смучки...и най-важното - ще има секс ! Нали това ти трябва ? Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 2 839
С "моята бухтичка" , както наричам жена ми галено, просто го намираме за предизвикателство един към друг. Това е един вид наша закачка или "игричка".
Бухтичка е една щастлива жена, щом си имате ритуали, с които да поддържате интерес един към друг.
Нейният какъв е, впрочем?

# 37
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 666
после да запитам, кой те кара да носиш прашки?


Никой не ме кара. С "моята бухтичка" , както наричам жена ми галено, просто го намираме за предизвикателство един към друг. Това е един вид наша закачка или "игричка".



Е, като е предизвикателство един към друг, какво ти пука за другите какво ще си кажат newsm78

Днес в ДС е върло добро Mr. Green откъм теми hahaha

# 38
  • София
  • Мнения: 830
Ако ти трябва сериозен отговор... не можеш да махнеш целулита за три седмици. В крайна сметка си го трупал толкова време.
А иначе : Хаха, изказът ти е убийствен!

# 39
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 360
ъъъ  бухтичката те манипулира, бре пич. пръскай си целулита на воля и я наритай първо тя да отслабне.

# 40
  • Мнения: 9 072
Абе няма такова понятие шкембе, плоча се казва.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 1 486
Пухквелко само със секс няма да стане.
Започни с промяна на храните които приемаш,и се запъти към фитнеса.
На нас също не ни е лесно да сме във форма,ама се стараем.
При положение,че на мъжете им е по лесно да се вталяват,потърси нещо в съседния форум.

# 42
  • Мнения: 7 710
Ей сега ще дойде и Поци със шепа анаболи  Mr. Green Joy

# 43
  • София
  • Мнения: 2 839
ъъъ  бухтичката те манипулира, бре пич. пръскай си целулита на воля и я наритай първо тя да отслабне.

Ама и тя ли е дебела?
Аз не прочетох такова нещо.
Ако беше дебела, предполагам, че Пухкавелко нямаше да се притеснява и да се подлага на мазохистични изпълнения с вендузи.
Явно й вика Бухтичка, щото е сладка, има бебешки бузки, дупенцето й е като "барабанче"...ей такива неща... Thinking

# 44
  • Мнения: 539
стига де,
ако откаже да яде манджите на "Бухтичка" , не само секс, ами и очите нема да и види  Crossing Arms

записвай се на масажи и антицелулитни процедури, ама като се замисля с шкембенцето и повечето килограми, а и тия прашки, само целулита ти е кусура ... ццц

Общи условия

Активация на акаунт