АПРИЛски мами и деца, на плажа всички ей сега!

  • 14 049
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 319
Здравейте мили мои виртуални приятелки Simple Smile сигурно сте изненадани да ме видите във вашата темичка, тъй като някой от вас се сещат какво ми се случи миналата година за съжаление Sad но този път влизам с хубава новина Simple Smile  07.01.2010 г. - стискайте палци този път всичко да е наред Simple Smile чакаме си момиченце  pregnant

Михаелчеееееееееееееееееееееее  Hug Супер!Супер!Дано януари да гушнеш най-здравото и сладко момиченце!Много се радвам за вас!Да се пазиш!

# 226
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте мили мои виртуални приятелки Simple Smile сигурно сте изненадани да ме видите във вашата темичка, тъй като някой от вас се сещат какво ми се случи миналата година за съжаление Sad но този път влизам с хубава новина Simple Smile  07.01.2010 г. - стискайте палци този път всичко да е наред Simple Smile чакаме си момиченце  pregnant

Михаелчеееееееееееееееееееееее  Hug Супер!Супер!Дано януари да гушнеш най-здравото и сладко момиченце!Много се радвам за вас!Да се пазиш!


Мерси Сиска Simple Smile  Hug Hug Hug Пазя се.... и ме е налегнал един мързел ... Ей обичкам си ви :*

# 227
  • Мнения: 6 713
Барби, миличка!!!  Hug Hug Hug Hug Hug
Стискам ти палци всичко да е наред и да си имате едно прекрасно и здраво момиченце през януари!!!! Hug

# 228
  • Мнения: 242
Barbie  браво миличка,пожелавам ти най-леката и безпроблемна бременност и накрая най-прекрасния от прекрасните подаръци,по- често се отчитай и при нас.И ние те   Hugобичкаме

# 229
  • Временно
  • Мнения: 788
Barbie   Hug Hug Hug
Най-прекрасното бебе да си гушнеш по Нова година!!!!

# 230
  • София
  • Мнения: 7
Благодаря на всички ви за пожеланията и покрепата  Hug Hug Hug Разбира се, че ще се отчитам и при вас... А да ви се похваля нещо, тя Сиска беше загатнала в една от темичките ви, че ни предстои нещо хубаво и то е 06.09.2009г. - сватба  Heart Eyes общо взето се случват само хубави неща около мене Simple Smile Дай Боже и за напред да е така Simple Smile Нали ще ми помагате като се роди малкото мишленце живот и здраве  baby_neutral

# 231
  • Мнения: 354
Михаелче, страшно се радвам за вас, чудесни новини, дай Боже всичко да е наред с малкото човече  Hug Hug

# 232
  • Мнения: 209
Честито Михаелче! Много се радвам за прекрасните новини! Стискам здраво палци януари да гушнеш своята прекрасна здрава госпожица!  Hug  Hug  Hug Къде ще е сватбата? Избра ли роклята?

Ася, аз миналото лято варих на пара праскови, кайсии, тиквички и чушки и замразявах. Зимата ми свършиха чудесна работа, малчо много ги ядеше. В бурканчета не съм консервирала.

И Цветомир доста бърбори и се опитва да повтаря след мен, но все още не назовава нещата.

Алокация, много ви е хубав басейна! 

Честито на бременните мами, разбрали пола на бебоците!

# 233
  • Мнения: 134
Михаелче,мила приятелко честито !!!!! Много се радвам  HugЖелая ти най-сладкото и послучно бебенце през януари  Hug Hug Hug Мързелувай си колкото искаш напълно заслужаваш да си почиваш сега   bouquet
И булка ще бъдеш Браво,браво  Hug

Ние се завърнахме от дългото ни пътешествие (на село ,на морето ,на Етрополе  Crazy)не искам да чувам за пътуване боли ме опашката  ooooh! иначе беше хубаво ама беше малко  Rolling Eyes ще пусна снимки накрая да ни видите
Честито на всички който са празнували тези дни Да сте живи и здрави   bouquet
Всички болни да се оправят бързо и ние бяхме двамата със Стефко болни ,но на морето се оправихме за един ден  Peace
Целувки засега   bouquet


# 234
  • Мнения: 534
Barbie честито мила много се радвам за вас стискам палци   bouquet

Тiffany ти как си още си 2 в 1 гледам оставам ти някакви си 7 дена.

# 235
  • Мнения: 3 116
Барбии, страхотни новини миличко  Hug Hug Hug

Прегръщам те много и те целувам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз съм сама с децата, мъжа ми замина в командировка до Нова Зеландия  Crazy

# 236
  • София
  • Мнения: 67
Barbie, страхотни новини!Честито,ще се вълнуване с теб и ще чакаме Новата година!
Пете, хрумна ми да те питам за един хотел около Етрополе - х-л Перфект. Знаеш ли нещо за него или ако се сещаш за друго място за почивка в тоя регион?
Хубав ден!

# 237
  • Мнения: 54
Barbie, колко се вълнувам за теб!!!Голямо щастие е това!!! Желая ти най-здравото и красиво момиченце на света  HugДа се отчиташ често, често, че виж колко бременни си имаме баш за тоя период долу горе. И аз в това число - моя термин е 30.01-02.02 2010. Ще си ги гледаме заедно  Hug

Сиске, ние не сме ги нашарили, то аз пак съм с мъжко, ама здраве да е. Ще растат двама щастливи братя с малка разлика и луда майка  Peace

Абе хора да ви кажа, според мен това със съкъзчетата на Хелън е по повод хубавите цветя в градината на Ася. Не помните ли, че беше пуснала едни снимки преди време. А вие къде отидохте, дъвки, зъбки, голямо въображение имаме де, спор няма  Laughing Ама, то най-добре тя да вземе да се включи, че голяма дискусия настана, аз викам една анкетка да спретнем, да виким кой на къде клони  Mr. Green

Я сега да ви питам нещо, ама какво беше  newsm78 АААА, да бе - има ли още някое момченце с неотворена пишка. при нас не става и не става  Sad

# 238
  • Мнения: 23
Здравейте мили дами!  Hug

Барби страхотни новини!  Hug Добре си ни дошла пак!  Hug Знаеш ли колко те мислихме мила! Стискам ти силно палци и се надявам догодина да си най-щастливата мама на света!  Praynig   Hug Честито и за сватбата! Сигурна съм, че ще си най-красивата булка!  Hug

Биска за плодовете не знам какво да ти кажа... Сашо ги обича, защото са сладки, винаги е имал пристрастие към тях, ама то щото пък няма на кой да се метне по сладкото... Embarassed Но пък не ги яде когато му ги давам на парчета, играе си с тях, хвърля ги по земята, такива глупости и за да яде, все още му ги пасирам с пасатора, това е единствения начин по който успявам да му ги давам, на пюре  Peace Ей снощи пробвах с диня, еми няма такава игра братче, то я подхвърля, то я смука, стиска, близа, какво ли не, само не и да я яде...  Whistling

Миленка1976 честита синя новина!  Hug

Хелън
мойто нон стоп мели и нарежда, но нищо което да наподобява смислена дума... Mr. Green

veni-b Да ти е жива и здрава малката порастнала рожденничка!   bouquet
Сестра ми се е правила на плажна волейболистка, била в разкрач, тръгнала да си събира краката, но същевременно решила да се завърти и с единия крак, и тъй като той бил заровен в пясъка, вместо завъртането да стане от глезена, се завъртяла и усукала колянната става, изскочила й е костта, в стреса от видяното тя я ударила обратно  Sick и уж я наместила, но.... вчера са й правили пункция, източили са й сума кръв от оттока в коляното, правили й ядрено-магнитен резонанс и сега чакаме да видим според него какви и колко сериозни ще се окажат пораженията  ooooh! Аз също имам проблеми с едното коляно от доста време, без да съм имала, или поне не си спомням  Rolling Eyes такъв инцидент... Мисля веднага щом приключа живот и здраве с бременеенето да отида на ортопед да видя за какво иде реч, защото пред себе си имам много хора с подобни проблеми - майка ми, мъжа ми, абе почти всички от семейството, приятели.... колкото повече време минава, колкото повече напредва възрастта, толкова по-зле стават нещата, вместо да отшумяват... Та без да те плаша, обърни си внимание и ти час по-скоро да не си блъскаш главата на стари години  Peace
И Сашо все още понякога има колики, най-вече нощем... докога ще го караме така не знам...  Sad

Vanyivan не се притеснявай мило за хормоните, сега си имаш официално извинение... в твоето състояние и с всички тия притеснения дето ги имаш около Бобката съвсем нормално е да те избива понякога на рев... поплаквай си, то пък лошо няма, така поне сигурно ти олеква. Само спокойно, ще отмине и това, стискай, вижда му се края  Mr. Green Hug

КРИСИ що пък не за силикона  Peace Не мога да дам съвет, че не съм компетентна и не съм се интересувала в детайли, но пък мога да изкажа мнение - На твойта фигура и визия, един такъв бюст ще седи мммммммм....ссссееееексиииииии Crazy

Ааауууу tanzen изби рибата с тоя речников запас на Аси   Mr. Green Браво на детето, ми той направо изречения ще почне да връзва... Да нацелуваш малкия приказлив мишок  Heart Eyes Какво става с АБКМ-то? Как се справяте?

Пък аз да ви кажа за сакъза  Grinning т'ва не е ли дъвка на турски?
Ох голЕм смЕх с тоя сакъз.... Joy Еленке ти току пуснеш някоя муха и хванеш гората... Сис може и дъвка да значи, ама Хелън май за цветята на Ася думаше, тя нали е голям любител-цветар, ако си спомняте беше пускала снимки на нейната градина  Wink То стана като с кекса и чукането на орехи по земята на Съни22  hahaha ох като се сетя и пак ме напушва голям смях  Joy

ТИФАНИ как си бе мило? Как се чувстваш? Има ли някакви признаци за раждане вече или? Мина ли ти страха? Разбра ли се окончателно с нов доктор за раждането? Пиши моля те, че те мисля!  Hug

Пете много се радвам, че си се навила въпреки всичко за пътуването до морето! Надявам се да сте изкарали страхотно, да си отпочинала, да се чувстваш вече свежа и заредена с много положителна енергия!  Hug

Последна редакция: ср, 22 юли 2009, 15:06 от galivo

# 239
  • Мнения: 23
Лелиии каква активност в нашта тема  Mr. Green .... много съм хепи.... Mr. Green крайно време беше....
Пускам втори пост, че предишния стана дълъг пък и нали някой искаше да изпишем по-бързо старата тема, та ей ме на... слушам и изпълнявам  bowuu
Всъщност днес влязох да си излея душата пред вас... да споделя, да се оплача, ама като видях хубавите новини сърце не ми дава да развалям настроението...

Само ще кажа, че силно плашещия ме преглед вчера мина добре, доколкото беше възможно безболезнено, бебето е добре засега, но... Rolling Eyes  след първия ми истински гинекологичен преглед след раждането се установиха редица сериозни проблеми, с които тепърва трябва да се боря, та в тоя ред на мисли, не ми беше до това да любопитствам пред доктора за пола и все още не знам какво чакаме... явно ще чакаме до 7 Август когато имам час при Марков за ФМ.

Искам само да питам, на някоя от мамите тук правили ли са й серклаж, как е минала манипулацията, как се е чувствала, усещала ли е зашиването, трябва ли по някакъв начин след такава манипулация човек да се пази, да внимава или може спокойно да си бременее докрая? Много ще съм благодарна ако споделите, че ми е едно такова притеснено...

Последна редакция: ср, 22 юли 2009, 15:27 от galivo

Общи условия

Активация на акаунт