АПРИЛски мами и деца, на плажа всички ей сега!

  • 14 048
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 7
cenitelkata, мерси много мила  Heart Eyes колко още неща съм забравила.... но ще си ги припомня на бързо  Mr. Green

# 256
  • Мнения: 354
Михаелче, прекрасно, прекрасно..Ама няма да те пуснем така, явно има и романтична история, която върви с пръстена.

Галка, на мен също искаха да ми правят серклаж, но се размина,з ащото се заковах на леглото 2 месеца и ме пощадиха, но с малкия не знам как ще стане при теб. И да ти го направят, важното е бебо да е добре.  Hug

Милена, Коско и той като Аси - дърдорко

Като видях Стефи - Аси също е офикан като затворник, милия, но не съм го снимала...
Пете, ти иначе с какво си се занимавала преди?

Мирка, знам аз за свободното време, знаааам, но напоследък хич те нямааааааа  Mr. Green

Хора, гледат ли ви се снимки от сватбата бе, че да не ви товаря излишно с глупости

Последна редакция: ср, 22 юли 2009, 17:25 от tanzen

# 257
  • Мнения: 6 713
П.П.Илицеееееее (т'ва е Емата),стягай новата тема!!!

Ахааам, така ли било! Шъ ми изземат функциите май... Whistling Crossing Arms

Сис, шегичка! Hug Laughing Имам обаче предложение за заглавийце: Нашата АПРИЛСКА дружина е заедно вече втора година!!! Mr. Green Чакам аз анкетата на Елица, да видим какво ще измисли тоз път. Simple Smile

Гале, и аз мисля, че е най-добре да питаш при рисковата бременност. Спомням си, че Сладка мама беше с такова нещо?? Или се бъркам.. Rolling Eyes

Мире, идем, идем, и аз ша наЯм твойто, да знаеш! Heart Eyes Grinning

Ванче, ние по принцип искаме да ходим само двамата с мъжо на море, ама аз нещо искам да взема и дечко с нас. Rolling Eyes Той пък сега не ще, казва, че сама ще си я гледам! #Crazy Close  Whistling

# 258
  • Мнения: 134

Пете, ти иначе с какво си се занимавала преди?

Цветарка бях  Laughing подаръци опаковах ,но главно с цветя съм се занимавала (работих 20 дена в магазин за стройтелни матеряли) Blush Mr. Green
Да снимаш Аската  Naughty
Давай да гледаме снимките де какво питаш  Laughing

П.С. Лурдессссссссссссс не можеш да броиш еи  Laughing трета година сме заедно  Hug

# 259
  • Мнения: 1 080
Ко прайте бе бамбини.
Егати от кога не съм писала и не съм и влизала в темата    Embarassed Embarassed Embarassed
И ся влизам да ви видя к'ви ги дробите докат' ме няма и к'во да видя нашто Барби се отчело.
Браво миличка Барби!!!
Честита бремнност!!!
Нека всичко мине гладко!!!
 Hug Hug Hug
На сватбата канени ли сме    Thinking Thinking Thinking
Ася, а твоя малък дундьо е такъв сладкиш - не е истина просто. Много прилича на мъжа ти.    Flutter Flutter Flutter
Танцен що питаш дали ни се гледат снимки - пускай направо    Crazy Crazy Crazy
А пък аз утре се отправям към моята любима Варна    Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Толкоз от мен.
 Tired Tired Tired
А, да не забравя - Галке - малке не се шашкай за тоя пусти серклаж - ша си почиваш, ша накараш твоя да ти земе една дом. помощничка, една детегледачка и ти само ще лежиш.    Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Сисооооо, кви са тия свалки бееееееееееее - ууууууу срама нямат тез мъже    ooooh! ooooh! ooooh!

# 260
  • Мнения: 534
Barbie^girl пръстена ти е страхотен  Hug
tanzen  защо ли трябва да питаш пускай снимките да зяпаме  Mr. Green

# 261
  • Мнения: 6 713
Пете, Петеееееееееееее!!!! Я виж тука какво сме изтипосали на първа страница! Laughing Laughing Laughing


# 262
  • Мнения: 134
Пете, Петеееееееееееее!!!! Я виж тука какво сме изтипосали на първа страница! Laughing Laughing Laughing




хахаххахаххаххаххаххаххахаххаха ох голяма съм Офца  Joy аз броя календарните години 2007,2008,2009  Crazy нищо аз съм влюбена ,простено ми е нали  Blush Mr. Green
Извинявай   bouquet

# 263
  • Мнения: 319
В кой си Флюбена ма Петьо???В мъжа ти нали  Grinning
Стеф,чакам те да знайш Peace а за мъжете...к'ви да са-прости са, не знае как една жена да свали...за бебета ще й говори Crossing Arms
Барби,хубав маникюр и още по-хубав пръстен!!!
ВаняМ,да не си влязла пак в твойта черна дупка?МалА ти се Naughty к'ви дърти години,к'во чудо?!?
Жанче,пускай линкче душа Peace мен ми се гледат!
Лурдес,ша ма прощаващ,нищо лично,ама Илицата ни е обещала някаква интересна анкета затуй я пришпорвам!
Ма много силиконки станахме май,а Grinning

# 264
  • Мнения: 242
Ох чакайте беее,
не мога да хвана да ви изчета пък камо ли да се разпиша.
За сакъзчетата-китки са това,тези който Асето показва в прекрасната си райска градина,а пък и аз имам на терасата бая и затова знам.
Тифани ти и миналия път преноси и сега нищо чудно пак така да се очертаят нещата,много често си мисля как така преносвате,аз едва ли не едвам устисках да вляза в 9тия,много ми беше зор,като некой хипопотам бех.При всички случай малко остана,живи и здрави скоро ше пием тука по повод още едно братче или сестриче.
Ася и аз замразявах много неща,най- много тиквички имах,зелените работи- спанак,коприва,и плодове също ,иначе варя на пара,после слагам малко сол/захар и малко масло и бутам в бурканчета във фризера.
 Думичките - те тука,те така,коко(яйца,кокошки и всякакви пилета),колко,,толко,мение( мое,мене)алоу,тау(чао),етче(самолетче),коте,да,не,вода си иска като шмърка,като я питам как се казва ми вика - дете,,ама умекотено.и други има ама те са по-скороса на  китайско -джигитайски език  ,който все още несъм научила.Иначе последните научени неща са дапоказва на колко годинки е и как си мие зъбките,а съшо така и пее интонационно (б..ти как я написах на магия) самолет номер 5,давай газ.... и тн.и те пък както хич не минават самолети над нас,детето пее по половин ден само тая песен,а да сетих се че и мила моя мамо ми пее-ама със следните думи-мамо мамо мамооо...
Галка както знаеш и аз немога да ти дам инфо от първа ръка,но вярвам че всичко ще си дойдена мястото и при вас.
 За силикона – и аз съм навита да си туря един прекрасен ден.Но Криси почти съм сигурна че Ася20 има силикон и тя може да ти даде повече инфо,Асяяя ела да споделиш.
Барби  страхотен ти е пръстена.
Маги и ти щеше да пускаш снимки от морето ,какво стана,забрави ли,Жана и ти пускай.
Пете страхотни са тия твойте мъже,ти мен ако питаш със раждане трябва душа да се занимаваш ,я гледай какви писани яйчица правиш.
 Уф дхес си удавих телефона на Калина с водата и сега ми много криво,ми оставила съм ги в една чантичка заедно двете работи и водата текла текла,нали е прегризала биберона и ми наводнила телефона и съответно нихт арбаитен ,а пък ми беше нов новичък ,подарък на Калина за рдто,добре поне че за нейния рд получих подарък ,че за моя само ..ешко в собствен сос.ако ма разбирате,да ме извинявате за израза.
 Хайде включих се и аз най-накрая.

# 265
  • Мнения: 319
*Сиска*, asja, НАСКА, didimora, nino4i и 0 Гости преглежда(т) тази тема.   
 


Насе,кажи им де  Mr. Green къде те видях днес и какво правеше....
Уф,верно,че ася20 има силикон.Да питаме нея как е следоперативния период ThinkingАсяяяяяяяя...
Дидо,ма твойта чак и пее ли бе ooooh! стига бе!Ех таз Калинка...пИвица ша я правим!
Аз да издъня МагитУ....гледах им снимките от морето и тъй като тя наща се услушва Whistling ето ви линка
http://gospodinovi.multiply.com/photos/album/25/25  Mr. Green

Жанче,ти си...

Намразихте ли ме вече? Rolling Eyes при такава активност и позитивност в темата ми е хубаво да пиша и не мога да се спра.... (многоточието означава,че ще има продължение Mr. Green)

П.П. ето,аз казах ли ви?!?
Искам да питам къде е Ласи???Нещо ми се губи...ни мой така бе жена...абонирана си тука да висиш всеки ден! Crossing Arms

# 266
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Барби, честито, мила   bouquet Пожелавам ти и за сватбата, и за бебето всички най-хубави неща, които могат да ти дойдат на ума, да ти се случат Hug А пръстенът е страхотен Peace
Утре ще се разписвам подробно, че мъжото легна в хола на студено и му развалям рахатлъка с чаткането по клавиатурата Whistling

# 267
  • Мнения: 6 713
Хора, аз нещо превъртях hahaha и сега искам да водим Лидия с нас на море. Simple Smile Мъжо ме обяви за луда, вика дай да си починеме, ама аз не мога да го оставя малкото при баба си за 1 седмица и да не съм до нея. Rolling Eyes
Моля ви да ми кажете, че не е толкова страшно! Praynig Embarassed Rolling Eyes Аз се притеснявам, че как ще и правя млякото по нощите например, ама пък то е време и да се отучва де. Crossing Arms Също някой казваше за бебефон (от първата транс-априлска среща), че имал голям обхват - ама кой беше?? newsm78



Ехаааа!
ЛУРДЕС, helenblondy, asja, Silvi 26, Alokazia, galia_ilieva, dobs_, cow, didimora, nino4i, tabu, .Маги., neli84, КРИСИ (+ 2 Скрит/и) и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Само да не ми отговорите, ей! Mr. Green

# 268
  • Мнения: 96
АААА,ей мЪ на! Абе чета ви редовно, ама нещо са ме прихванали карастанчовите....

Да дам и аз своя принос към изписването на темата.
Че то днес е страшно тука -  2 часа не мога да ви изчета.

Честито на Barbie и по двата повода! Желая ти приказна сватба, щастлив семеен живот , а догодина да ни зарадваш с една красива, кротка принцеса!

Да ви подкарвам под ред:

Сисееее, кви са тия плажове бе душа, дето се печеш на тях? Аз що не попадам на таквиз места newsm78
По пЕсъците дето ходя аз ни женени, ни неженени - все културни мъжове наоколо - никой не ми обръща Фнимание. Явно не ще да е от плажа, ама айде да не разсъждавам на тая тема, че ще се гмурна у депресията Joy

Cenitelkata, пу-пу, тез твойте момчета верно са като картинка! Много е пораснал Стефи, а как са се гушнали двете братчета - умилителна картинка.

Ехмея, и аз съм се затъжила за вас - да вземем да се организираме най-накрая и да се повидим. Иначе аз самотно вися в ЮП-то докъм 2 часа, няма с кой една дума да обеля, Емата милата и тя си няма приятелчета там, ходи и се закача с по-големите деца пък те не и обръщат внимание и то милото едно самотничко такова само с майка си скучае. Та се принуждавам да ритаме топка двечките и да си вкарваме голове, та търча там в свински тръст и аз на стар заман. Ама те така е...

Тифани, то не останало - чакаме хубавата новина с нетърпение!

За речниковия запас на Емата -не е от приказлиивите, казва: тати, тете (обръщение към помияри от всякакъв произход), нам (за храна и вода), баба, тап-тап, другите са звукоподражания от всякакъв характер. Но за сметка на това пък пише - и така комуникираме; ходи си с лист и химикал и като иска нещо - ми го написва Grinning

Ох, а сега де, забравих какво още щях да пиша - ма то не е лесно да си руса и бременна. Да взема да се пребоядисам ли newsm78

Хайде сполай ви, пак ще се отчета щом трябва да съм абонирана Laughing

ПП Лурдес, Ваняиван беше с инфото за бебефона

# 269
  • Мнения: 534
Цитат
Аз да издъня МагитУ....гледах им снимките от морето и тъй като тя наща се услушва  ето ви линка
http://gospodinovi.multiply.com/photos/album/25/25  
*Сиска* ме изпеварила Mr. Green ами тъй аз докато се накумя да ги пусна  Blush
ЛУРДЕС веднага отговарям  Peace аз не съм си и помисляла че ще ходя на морето без Габи ,тъй че незнам какво точно да те посъветвам ама все пак... Аз докато не ми се наложи за нещо да я оставя ,не и не  и неискам да  оставям Габи на бабите затуй твоя мъж да не си мисли че само ти си лудата  Mr. Green
За бебефона ние имаме на Авент - Филипс който е и хваща 300м. изпробван е и е супер на морето бяхме на 5 тия етаж и Габи като спеше ние доло под терасите на кафето си седяхме и имаше обхват  Peace

п.п лелииииии Ласитуууу ме изпревари с един огромен пост

Общи условия

Активация на акаунт