СЪЛЗИ НАД БОСФОРА-цената на саможертвата 2 тема

  • 65 457
  • 444
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 3
Епизод 25

http://vbox7.com/play:08213e11     -   1 ч
http://vbox7.com/play:7823369f      -   2 ч
http://vbox7.com/play:d91b83a3     -   3 ч
http://vbox7.com/play:c63a3777     -    4 ч
http://vbox7.com/play:98e1bb17     -   5 ч
http://vbox7.com/play:bd106a57     -   6  ч
http://vbox7.com/play:2eb6f41b      -   7  ч

Последна редакция: пт, 24 юли 2009, 07:56 от Kati52

# 421
  • София
  • Мнения: 15 498
Аз не знам защо, но си мисля, че детето прави нарочно номера.Децата са манипулатори. Колкото ми харесваше този филм от началото, толкова сега ме дразни.Вече не одобрявам ничии действия.

# 422
  • Мнения: 8
Шейда  я убиват в предпоследната серия.Така че,не е това причината
От всички герои най-противен ми е Керим.Какъв злобен поглед има към Шейда,не мога да го понасям.Той ми е тип:вълк в овча кожа.Жал ми е за Шейда.Не заслужава чак такова пренебрежение. NaughtyС другите хора и най-вече със Зейнеб е равен със земята,а с Шейда се държи като куче.Яд ме е,че точно за него е щастлив края,не го заслужава.Според мен,най-логичен край за него е да бъде настанен в психодиспансер bowuu
Напълно съм съгласна,края за Атеш е отвратителен а за този Керим е хубав.Шейда малко прекали (по-точно майка й е причината),но не е направила кой знае какво,просто иска по-добър живот,трябва ли да седи като овца и само да му прислугва на тизи злобар Керим.Зейнеб и тя намерила в кой да се влюби. #2gunfire

# 423
  • София
  • Мнения: 3
Аз не знам защо, но си мисля, че детето прави нарочно номера.Децата са манипулатори. Колкото ми харесваше този филм от началото, толкова сега ме дразни.Вече не одобрявам ничии действия.
Според мен детето не прави номера, малките деца изпитват вина за разправиите на родителите, като си мислят че е заради тях и това е ответна реакция. Крехката детска психика не може да се справи и затова се получават нервни кризи. И при Наз е същото. Казвам го от лични  наблюдения на подобни случаи.

# 424
  • Мнения: 0
Добро утро!
В началото не харесах постъпките на Лале , и затова не ми стана симпатична. Симпатизирах на Зейнеп. Сега вече не одобрявам постъпките на Зейнеп и започнах  да симпатизирам на Лале. Еге пък въобще не мего да го разбера. В началото - да , добре , наранен е и т.н.
Но сега когато знае истината , защо не пожали чувствата на децата си и не им позволява да се виждат с майка си? Защо не мисли за тях кое е по-добре? Егоистичен смотльо.
Зейнеп пък така обработва гадно Едже , че направо ме дразни.
"нали знаеш , че аз никога няма да те изоставя...."
И това ако е майка................
Какво толкова щеше да стане , ако излизат заедно с двете си деца. Нима другото няма нужда от майка си? И как никой - нито Лале , нито Еге , нито психиатърката  помислиха за другото дете, а Зейнеп в егоизма си, използва много умело и хитро тази ситуация. Няма да се учудя , ако вземе и да  настройва детето.
Атеш и Еда няма да ги коментирам.
Наистина е показателен факта , че Зейнеп не желае на детето да се окаже професионална помощ - отново егоизъм , докато Лале - не желае да използва този факт в съда .
Е , с такива подвизи от Зейнеп - не се става майка.
Всяка майка би помислила първо и преди всичко за здравето на детето си , дори и с риск да го загуби.

Зейнеп била детски учител и била учила психология и щяла да може да се справи с проблема на детето и без професионална помощ.
Нищо подобно. Ако можеше педагог - детски учител да реши проблема , нямаше точно детския учител в градината да извика Лале и да й каже , че детето й се нуждае от професионална помощ, а щеше да помогне тя самата , нали е колежка на Зейнеп , също е изучавала психология. Или тя не може , а Зейнеп всичко знае и всичко може? Много насериозно се взима Зейнеп, което няма да й донесе позитиви, струва ми се.

# 425
  • Мнения: 96
Несправедливо обвиниха Зейнеб, че не се грижи добре за децата. Тя първа предложи да заведат Нас на лекар, но тогава Еге я отряза, че това е негово дете и той решава. А сега я обвинява, че не се грижи достатъчно за децата.

# 426
  • София
  • Мнения: 3
След припадъка на детето, родителите ББ я откарват в болницата.Зейнеп отива също. Еда не може да се справи на новата работа и получава предупреждение от шефа си. Шейда започва да се съмнява в Керим, че има връзка с друга жена. На Лале се обажда лекар, бивш колега и приятел, който заминава в друг град и предлага кабинета си на Лале. Без знанието на Еге, Зейнеп прави среща с Лале и настоява Лале да излезе от живота им. Сестрата на Лале - Еда заварва приятеля си с друго момиче.
Започва делото за попечителството. Лале иска да използва напикаването на Наз за доказателство в собствена полза. Лале и Еге се скарват. Лале го съветва да потърси причините за състоянието на Наз в отношението и поведението на Зейнеп към децата/ и това става в съда пред децата/.
Наз изпада отново в нервна криза. Закарват я пак в болницата. Делото отново се отлага, поради тази причина.
Еда не се появява в работата, приятеля и не може да я открие.
Малката Наз и възрастните напускат болницата.
Дечицата не искат да се отделят от майка си, и затова Лале отива да пренущува в къщата на Еге. Зейнеп не одобрява това положение. Еге пък се ядосва, когато Зейнеп му съобщи, че е говорила с Лале, без неговото знание......................

# 427
  • Мнения: 0
Несправедливо обвиниха Зейнеб, че не се грижи добре за децата. Тя първа предложи да заведат Нас на лекар, но тогава Еге я отряза, че това е негово дете и той решава. А сега я обвинява, че не се грижи достатъчно за децата.

а Наз не го ли прави нарочно? както и кучето ми, дето правеше номера, когато не получеше нищо и нарочно се напикаваше на места, където никога не го беше правил

# 428
  • София
  • Мнения: 2 431
Продължавам да не харесвам Лале. В предишната серия направо и се каза, че е егоистка и е такава. Каквото и да говорим не би трябвало една майка да подлага децата си на такова изтезание. Каквато и травма да има в душата си тя би следвало да прецени всеки вариант и да вземе решение, което би било най-безболезнено за децата. Нейното решение беше най лесното. Къде отиде вярата, къде отиде желанието за живот? Тя се беше предала. Имаше друг вариант-споделя с Еге, приобщава Зейнеп към семейството като и каже, че ако нещо се случи с нея би искала тя да се грижи за децата и. Минава операцията и след това вариантите са два -първия Лале умира и нещата следват начертания от нея сценарий. Зейнеп ще се грижи за децата, а и те ще я приемат след като знаят, че майка им не е жива и е пожелала Зейнеп да се грижи за тях, втория вариант-Лале оздравява и се връща с пълното съзнание, че не е давала фалшиви надежди на Зейнеп. Защото в случая тя не помисли за никой друг освен за себе си. Под маската на грижа за децата.
Зейнеп вижда, че отново мечтите и за семейство се изплъзват и се вкопчва със зъби и нокти в желанието си да го запази. Не че я оправдавам но така го усещам.

# 429
  • Мнения: 818
Kati52 ,благодаря ти за линковете кьм епизодите.Понякога нямам вьзможност да гледам по телевизията и се радвам ,че след това ги следя.

# 430
  • Мнения: X
Ако Леле беше взела другото решение,нямаше да има продължение на филма.Нали толкова серии се навъртат въз основа на нейното 'неправилно'' решение.Толкова чужди съдби се влияят от нейното ''неправилно''решение.Съдбата на децата,Зейнеб,Керим,Шейда,Еда,Атеш,адвокатката Тона и всички други е пряко свързана с това решение.Ако беше взела правилното решение,филма нямаше да е толкова интересен.А дали изобщо ще имаше филм?!Аз не вярвам в реалният живот,някой да вземе такова решение Tired

# 431
  • Мнения: 15
Aй, Зейнеп възможно ли е да е такава будала? Зарадвах се,че се реши да си тръгне, и се ядосах като реши да се върне.Това момиче ме дразни все повече.От самото начало не ми е приятна като типаж.Само блее, само стихове в главата и дай и да се самосъжалява.Иска невъзможното- хора, които са и никакви да я обичат. Унижава се, само и само да им е слугиня на всичките.Това ли е семейството,което иска?
  Напълно си права! Peace

# 432
  • Мнения: 15
Аз си мисля,че Нас не го е направила нарочно,а е болна от същата болест като майка си.нали било наследствено.

# 433
  • София
  • Мнения: 15 498
Аз си мисля,че Нас не го е направила нарочно,а е болна от същата болест като майка си.нали било наследствено.
Не вярвам. Точно Лале не вярваше ,че има тумор, защото НЕ било наследствено.

# 434
  • Мнения: 4 370
Несправедливо обвиниха Зейнеб, че не се грижи добре за децата. Тя първа предложи да заведат Нас на лекар, но тогава Еге я отряза, че това е негово дете и той решава. А сега я обвинява, че не се грижи достатъчно за децата.

а Наз не го ли прави нарочно? както и кучето ми, дето правеше номера, когато не получеше нищо и нарочно се напикаваше на места, където никога не го беше правил
Напълно споделям тези мнения  HugНикой не дава на Зейнеп възможност да се грижи както трябва за децата!Игнорират я и не искат нейното мнение!
MATA KOSMATA ,съгласна съм на 100 % с теб  Peace
И Лале и Еге са пълни егоисти,с  всякакви методи гледат да се нараняват един друг,но от това страдат всички около тях,а на тях  не им пука и продължават войната!!!

Общи условия

Активация на акаунт