Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 4 536
Любчо цял ден рита като луд с крака, маха с ръце и спи за не повече от 10-20 минути наведнъж. Сега пак пъшка и ще сме само на ръце до банята май.
Моите шишета на Авент побеляха... Имам усещането, че голямо изваряване им правих до скоро. Вряха сигурно по 20 минути #Crazy А по помпата ми се образува тук там нещо кат обял слой, който уж не може да се махне, но от време на време като пипнеш с пръст пада част от този налеп.  newsm78

# 46
  • Мнения: 128
Деска, можеш да пробваш да ги отмиваш с препарата за бебешка посуда - "Бочко".
Момичета, и нас одеве ни сполетя повръщането на фонтан; кърмих преди два часа, кърмих и сега, + маллко АМ, и Иван внезапно избълва струя мляко като чешма. Много се притесних - върна почти всичко изядено. Sad Кога следва да се притесни човек, какви са вашите наблюдения, защото не искам да се влудявам от излишен страх, ако няма защо.

# 47
  • Мнения: 10
Да се запишем и ние в новата тема.Много е хубаво колажчето.  bouquet

# 48
  • Мнения: 4 872
Благодаря ви момичета  Hug радвам се че ви има

# 49
  • Мнения: 445
Момичета, днес в нас беше 31 градуса! Мор от всякъде! Малчо откача, аз двойно.
По дискутираните теми:
Гладя само дрехите за вън или горните, иначе тази дейност ми е супер омразна. За чаршафи и пелени да не говорим.

Вода изварявам по няколко пъти дневно. Малчо я пие като жабче, а и АМ приготвям.

Пера му дрешките отделно с Тео бебе, без омекотител.

Рядко пропуска къпане във ваничката, но тогава се мием на чешмата. Само като си представя на мен какво ми е ако не се изкъпя и...
Само че Вики не ще да легне във ваничката, реве, дере се и го държа през гърдите, по корем. Много е неудобно, той се върти, гърчи, сърди се. Абе голяма хамалогия.

# 50
  • Мнения: 66
Аз пък пожелавам лека нощ на нашите малки звездички и техните мами     bouquet

# 51
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 570
О,МинКа се завърнала или някоя я е върнал Mr. Green
Минолтичка ,днес с голям кеф ти разгледах твоя албум.Поздравления за автора и модела.

Да попитам кое е второто бебе на четвъртия ред в колажа?Колкото пъти го погледна толкова пъти го обърквам с Мина Crazy

vaiza,в темата на пазар също има стъпка по стъпка Crazy

# 52
  • Мнения: 626
Чак сега се прибираме, цял ден се разхождахме на вън , даже и дъжд ни валя. То много хубаво бе  Mr. Green

Аз нищо не изварявам , няма и кво де - има едно шише с вода дето даже и не иска да я пие  Crazy . Дрехите отдавна ги пера с моите , само на баща и са отделно щото много ги цапа по колата , а и в работата.

Момичета ето ви нещо за развеселяване преди сън http://vbox7.com/play:0ef44cec

# 53
  • Мнения: 2 885
запис....да не ви пропусна пак. Whistling

# 54
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Емата спа много късния следобед. Като се отнесе в 17 часа - стана чак в 21. Сега подскачаме из нас с надеждата да се измори  ooooh!

# 55
  • Мнения: 96
Ето и аз да се запиша в новата темичка!
Прекрасна е , както винаги! Благодарско   bouquet
Ами аз не изварявам, щото няма какво, имам едно шише, което се изварява на две седмици веднъж, иначе се мие на чешмата, и тъй като ние пие вода, то си е само за мое упражнение. Confused
Водата иначе е Девин Peace, гладя, щото дрехите изглеждат добре изгладени, не заради друго. И аз съм от мързеливите майки, ама ще гладя, няма как.
За къпането - ами всяка божа вечер, само след ваксина пропускам, но това си е кеф за детето, а и все пак са адски жеги Peace
Иначе при нас нищо ново. Катерина днес пак не яде. Направо вече ще откача. Два дни нямаше проблеми, сега какво и става. Не знам вече, пробвам всичко и пак не става.  Cry Мъка ми е вече. Sick
Утре сме на Плевен, ще водя бебка на ортопед, а и аз ще отида на преглед след раждането, не съм ходила още, та дано всичко да е ОК Praynig
Това е от мен - Лека  нощ и сладки сънища Heart Eyes

П.П. Дикси, ако имам време задължително ще те търся Hug, поне за бързо кафенце Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 367
Ех лелееее писателкитееее чакайтеееее.... няма изчитане само за два дена  Joy
Нашия бебо нещо се беше вкиснал. Май някаква вирусна стомашна инфекция. Два дена ядем по на час. Плаче, криви се и какво разстройство с омазване до ушите. Измъчи се горкото ама май вече сме добре, надявам се.
Днес сме пак с режимче на по 3 часа да видим до кога. Гледам, че още имам мами които се притесняват да кърмят навън . Ние с Минолтичка не оставихме девстена пайка в Морската  hahaha Ама то и нейния юнак е едно гладниче та няма как да търчим до вкъщи всеки път щом някой ревне гладен.
Слава сигурна ли си че е хламидия? На мен навремето ми казаха че имам и се изследвах в друга лаборатория и се оказа че нямам.
Що не пуснеш още едни изследвания преди да спреш да кърмиш и нака нататък. newsm10 Стискам палци  Hug
Аз гладя но пера общо с нащо бяло пране. Не изварявам нищо. Дето има един лаф - с първото дете като изпусне бибата стерилизираш всеки път.С второто като падне бибата лапаш я и пъхаш в устата. С третото , като си изпусне бибата отива само да си я вземе и бам в устата. Бацилите са полезни за иаграждане на имунитет  smile3502
И климатик пускам на 24 градуса и държа бебо по-далечко. Голям мор беше днес във Варна.

На всички мами  Hug Hug Hug
    love001  love001  love001

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 10 нови отговора.  Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 23:13 от Felina

# 57
  • Мнения: 21
Охххх и ние от вчера не сме спрели да мрънкаме.Не си го обяснявам,освен да е от ваксината.Яде през 2 часа точно,трудно заспива и като заспи е за по 30 минути.Две нощи подред ми разказа играта.В момента се е утрепал на радиото,което не е на станция.Ако го спра ще стане страшно.....
Мушинка,малко ни наваля,но беше доста разхлаждащо и приятно.Надявам се утре да е по хубаво времето и Георги да е вече по спокоен.
Аз също имам едно шише от което давам чай от копър ,а водата за чая я преварявам.За гладенето.....само някои неща,въпреки че много ми е приятно,нямам време,предпочитам да съм навън.....
Лека и спокойна нощ на всички бебчовци  Grinning

# 58
  • Мнения: 126
Хора, какви са тези жеги, дето ги говорите, аз ли нещо не съм в ред, или у нас е много хладно, ама нещо не мога да се стопля още това лято... Бебата си спи с дълъг ръкав и одеялце вечерта, а аз даже чорапи си сложих, че ми се видя студено. В тая София е ужасно за живеене вече, имам усещането че от замърсяването се е установил един микроклимат - смог и облачно, сумрачно време през цялото време, няма вече зима, няма лято, няма слънце - ще заприличаме на Лондон в скоро време..
За протокола - и аз съм от мързеливите мами, ама се скатавах, че ме беше срам да си призная - за гладенето де, изгладих всичко за бебето еднократно преди да вляза в болницата и дотам.. У нас не се глади, нямам и дъска даже, ходим неглиже Laughing Имам стерилизатор и слагам шишетата за изваряване, но тъй като изцяло сме на кърма засега, а водата при нас е само за миене, имам едно шише за изплакване на устата след хранене. Къпането - всеки ден без пропуск, наближи ли часа за баня девойката дава зор с мрънкането и просто няма шанс да пропуснем.

 

# 59
  • Мнения: 857
Айде и аз да се запиша в темата и да се отчета Simple Smile
Почти не ползвам шишета,но когато се налага мия с препарата на Бочко и стерилизирам всичко помпа, залъгалка и шишета.
Пера отделно, както на бебето така и на каката която вече е доста голяма,после в сушилнята и после гладене на всичко ( за което ми помага майка ми).
Вода не давам,но слагам в шише за всеки случаи изворна не преварена.
 

Общи условия

Активация на акаунт