Идеи за почерпка в офиса по повод рожден ден?

  • 53 042
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 700
canu6a, и аз смятам така. Хем нещо различно, хем хората, предполагам, ще оценят това, че съм положила усилия.
Лесно е да купя две тарелки сладки от онези, нали. Но пък някакси вече не ми харесват.

И на теб успех и приятно изкарване! Simple Smile

# 16
  • Мнения: 6 993
Хем нещо различно, хем хората, предполагам, ще оценят това, че съм положила усилия.
Май в една подобна тема казах, че веднъж направих едни сладки, дето после чак предложение за брак получих от един колега  Joy
По принцип, предпочитам черпенето да е с нещо домашно. Но при нас алкохол не се пие, нито такива яденета се дават Rolling Eyes
Обикновено е бонбони и безалкохолно, за това аз правих сладките тогава. Peace Иначе ако трябва да е нещо като обед и да им правя питки и сандвичи, ц , много съм зле, бих им поръчала пици.
Тази година съм в по-мъничък екип и смятах да направя тортата с мюсли, обаче сега една колежка каза, че тя ще ми направи и донесе торта, аз свещички да си нося само  Shocked  Laughing Та сега и аз не знам какво да ги черпя, не върви вече същите сладки да им правя, а друго не мога, много съм схваната в ръцете  Blush 

Общи условия

Активация на акаунт