Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 15

  • 52 670
  • 767
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 036
Какви са тези цени? ooooh! Последния път платих на Еконт 5 лв. за пратка 1 кг, а преди време за една лятна детска рокличка ми взеха почти 9 лв.
По-евтин куриер са Лео Експрес, но веднъж след дълго чакане на пратка с доставка до врата им звъннах да ги питам какво става и отговорът беше "Ела си я вземи, че няма кой да я донесе". Dizzy Face Оттогава не искам нито да ги виждам, нито да ги чувам.

Последна редакция: пн, 03 авг 2009, 14:34 от Linofrina

# 706
  • Мнения: 97
За мен най-фрапантния случай на кожодерство от страна на куриерска фирма - става въпрос за Тип-Топ,  за пакет с детска тениска и шапка от Пловдив-София взеха 8,80. Щях да се разправям, ако не бяха решили, че е по-лесно да го предадат на съседката.....

# 707
  • София
  • Мнения: 1 156
нямаше ли вариант да се взема пратката от посочен офис на куриера (Еконт или Тип Топ), спестява се пак някой лев? С Римини как е?
Аз с ДМ преди също платих солена доставка за едни детски маратонки Некст с Тип Топ (или Еконт беше  newsm78), затова сега им писах още с поръчката да я доставят до офиса на ЕКОНТ, който е до нас... да видим дали ще го спазят, де ... ако изобщо четат забележката под поръчката  Thinking Чакам поръчка от СпортсД от 17.07. Rolling Eyes

# 708
  • Мнения: 79
Ако имате наложени платеж  тогава се оскъпява при Еконта.  Слагат процент върху самата сума. До 1 кг от офис до офис е 5 лв, врата -офис 6.30 лв. Аз лично мисля, че не е скъпо.

# 709
  • Мнения: 1 698
До сега с Еконт каквато и пратка да съм получила, сумата никога не е била по-малка от 8лв. Аз съм в Нови Искър и тук офис нямат. Яд ме е, защото примерно получавам пратки от Варна и Интерлогистика ми взима 6лв, а за пратка от София даже Еконт ми иска 8лв. Е, не е честно. Rolling Eyes
Иначе при предишната поръчка Алмуз ме попитаха с кой куриер предпочитам да ми изпратят нещата, и аз естествено избрах Интерлогистика. Сега обаче пратката ми е с Римини и нямам избор.

# 710
  • Мнения: 307
mimes,от коя дата ти е поръчката ?

# 711
  • Мнения: 1 698
От около 15ти юли някъде, или ден-два по-рано.

# 712
  • Мнения: 525
Краси, ето как седи кафявото палтенце.
Сега като го гледам, не е трагично голямо.  Wink

# 713
  • Мнения: 1 698
Краси, ето как седи кафявото палтенце.
Сега като го гледам, не е трагично голямо.  Wink

Много е готино кафявото палтенце, ама на тази кукла всичко й отива Hug
J'adore, би ли ми казала от къде са ви ботушките на ECCO? Много ми харесват

# 714
  • Мнения: 525
От мола. Wink
Но сори, те са при снимките по друг повод. От мин, зима са.
Мерси за комплимента. Heart Eyes

Последна редакция: пн, 03 авг 2009, 16:07 от J'adore

# 715
  • София
  • Мнения: 1 156
Иначе при предишната поръчка Алмуз ме попитаха с кой куриер предпочитам да ми изпратят нещата, и аз естествено избрах Интерлогистика. Сега обаче пратката ми е с Римини и нямам избор.
това според мен е правилната практика, щом доставката се поема от клиента - той избира с кой куриер  Peace В противен случай, щом ти натрисат някой куриер (евентуално с който имат договор), то цените би трябвало да са му преференциални

# 716
  • София
  • Мнения: 1 231
Краси, ето как седи кафявото палтенце.
Сега като го гледам, не е трагично голямо.  Wink


Каква е материята на палтенцето?

# 717
  • Мнения: 525
Краси, ето как седи кафявото палтенце.
Сега като го гледам, не е трагично голямо.  Wink


Каква е материята на палтенцето?

Поларче според мен.Simple Smile Дебеличко е.

# 718
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Краси, ето как седи кафявото палтенце.
Сега като го гледам, не е трагично голямо.  Wink


Благодаря  Heart Eyes Разкошна е малката,якенцетео също  Heart Eyes Наистина не е много голямо,зимата ще е идеално  Peace Аз ще взема 12-18,и мисля,че ще стои горе-долу така  Hug

# 719
  • Мнения: 7
Краси, ето как седи кафявото палтенце.
Сега като го гледам, не е трагично голямо.  Wink

Мила би ли ми дала линк към тези потички и кой размер са и стелката колко см благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт