VICHY

  • 88 519
  • 447
  •   1
Отговори
# 30
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Момичета някоя да има отзиви за Aqualia Thermal Eye roll on на Vichy?

# 31
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Аз искам да попитам мацките, които са ползвали стика за пъпки на Нормадерм.  Има ли ефект  newsm78. Трябва ми стик, който да изсушава пъпките, които ми се появяват веднъж месечно , познайте кога  ooooh!.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 193
Да, страхотен е коректорът.А някой да е пробвал този фон дьо тен http://www.framar.bg/%D0%B2%D0%B8%D1%88%D0%B8-%D1%84%D0%BE%D0%BD … -pid30015082.html  newsm78

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 56

Най- добрия крем на виши!!!

# 34
  • Мнения: 90
Аз от доста време ползвам NORMADERM и съм много доволна.

# 35
  • Мнения: 1 170
Аз вчера си купих измиващо гелче на Виши (http://www.marvistore.com/images/Normaderm%20Deep%20Cleansing%20Gel.jpg) от аптеката в сити център и категорично ми отказаха маска...е, не настоявах, знам ли уж гелчето също е продукт за лице както гласи в рекламата  newsm78 - за ефекта - много съм доволна, почиства добре, казват че предпазва от акне, а не изсушава изобщо кожата, остава мекичка; ползвала съм също кремчето Акуалия термал с фактор 15 и е страхотно, много е леко и в същото време овлажнява достатъчно и предпазва супер  Simple Smile + много е удобно защото е с дозатор- не бъркаш с пръст   Naughty реших обаче да разнообразя и си купих последно крем на ROC, продадоха ми го за много лек и с фактор, но вобще не ми хареса изсушава ми кожата и я прави "да скърца" , а дори е по-скъп от Виши-то - мн ме е яд  #Cussing out (http://www.marvistore.com/images/dry%20skin.jpg - само че моят е за смесена кожа)

# 36
аз вече си взех с промоцията и е много хубава тази маска даже ми дадоха 2 маски защото си закупих крема за пъпки и измиваща гел пяна,много съм доволна ползвам виши от години,и искам да попитам,за целулита и за стриите някои ползвал ли е да си каже мнението

# 37
  • Марс
  • Мнения: 439
И аз съм много доволна от Нормадерм /преди това минах през Рок, Авен и още много/, сега се замислям за този матиращия от същата серия. Я кажете Акуалия термал с фактор 15, става ли за смесена кожа, аз се загледах по него защото пишеше, че премахва зачервявания и успокоява, но мислех че е за суха кожа, някой да има отзиви със смесена, как действа?

# 38
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Вчера си купих антицелулитния крем.....Липо....нещо си  Blush забравих му името, заедно с масажор, за 47 лв, и ми подариха хидртираща маска за лице, която е страхотна  Peace
Иначе от марката ползвам серията норма дерм, за която мога да кажа, че е супер, както и фон дьо тена Peace

# 39
  • Мнения: 1 170
И аз съм много доволна от Нормадерм /преди това минах през Рок, Авен и още много/, сега се замислям за този матиращия от същата серия. Я кажете Акуалия термал с фактор 15, става ли за смесена кожа, аз се загледах по него защото пишеше, че премахва зачервявания и успокоява, но мислех че е за суха кожа, някой да има отзиви със смесена, как действа?

Акуалия термал с фактор 15 - става, крема е страхотен Heart Eyes любим

# 40
  • Мнения: 183
Записвам се да ви следя.  Hug Момичета дайте линк на ролката против изпотяване със зелената капачка  Praynig  Hug

Последна редакция: пт, 24 юли 2009, 01:04 от iiv

# 41
  • Мнения: 27
http://www.marvistore.com/images/vichy%20aera%20teint%2035%20%20copy.jpg Вчера си купих този фон дьо тен. До сега бях с Avene, но честно казано ми идваше прекалено лек и не покривен. Исках нещо, което да прикрива, защото от време на време ми излизат пъпчици Twisted Evil Този на Vichy определено е по-покривен, нанася се лесно  това, което не ми харесва е, че е в доста неудобно стъклено шишенце. Ама ще свикна. Това са отзивите за сега. Дано и занапред да остана доволна.

# 42
  • Мнения: 63
Аз съм със смесена кожа и използвам нормадерм, кремчето... хубаво е, несъвършенствата намаляват, но  Naughty трябва да се ползва редовно, след почистена кожа, както си трябва! Ефекта се увеличава ако използвате и друг продукт от серията Simple Smile Позната ми препоръча да пробвам с еквивалентната серия на  клиник, вие как мислите, кое ще е по-добре?

# 43
  • София
  • Мнения: 2 045
И аз съм много доволна от Нормадерм /преди това минах през Рок, Авен и още много/, сега се замислям за този матиращия от същата серия. Я кажете Акуалия термал с фактор 15, става ли за смесена кожа, аз се загледах по него защото пишеше, че премахва зачервявания и успокоява, но мислех че е за суха кожа, някой да има отзиви със смесена, как действа?

Акуалия термал с фактор 15 - става, крема е страхотен Heart Eyes любим
Става, Рич е за суха кожа и серума

# 44
  • Мнения: 5 647
Купих си серията Myokine /една аптекарка много ми я хвали/ - крем за лице + околоочен и не съм никак доволна. По отвратителни продукти за лице не съм ползвала. Кремът ми изсушава кожата, да не говорим, че от консервантите  се получава и т.нар. кир ефект. За околоочния мнението ми е същото. Откакто го ползвам /вече 3 седмици/ имам чувството, че мимическите бръчки около очите ми са станали по-дълбоки. Чувствам си кожата суха и опъната, с една дума, чувствам се дискомфортно. Все пак това е противобръчкова серия и би трябвало кремовете да се овлажняващи и хидратиращи, не изсушаващи. Явно на мен не ми понася тази серия. По принцип имам смесен тип кожа, но сега вече ми е суха, откакто ползвам Виши. Все пак да не забравяме и факта, че кремовете си ги взех от БГ, а за нашия пазар доколкото знам се произвеждат в Румъния, не във Франция.

Общи условия

Активация на акаунт