Смешки от форума

  • 96 944
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 337
Цитат
копи и пасти
Това би трябвало да означава copy - paste


A може да е и заръка към някого :  купи И пасти  !

# 16
  • Мнения: 1 949
Цитат
....Както казваше един приятел, една жена като разбере, че е бременна и автоматично застава в характерната стойка - ръката на кръста и корема изпъчен.....

# 17
  • Мнения: 39
Цитат
Ауууу, ново понятие? "Задоволен без оргазъм" 
Защо не поясни по-рано? Мислех, че говориш за "задоволен с оргазъм".  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 593
Цитат
Ауууу, ново понятие? "Задоволен без оргазъм" 
Защо не поясни по-рано? Мислех, че говориш за "задоволен с оргазъм".  Rolling Eyes

Подписвам се под горния цитат.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: X
Бих искала да ме посъветвате коя градинка (парк) в София е подходяща за разходки с половинката.
Наемате си хотелска стая, уреждате два фикуса на терасата и сте готови. Хем чист въздух, хем зеленина, хем и кърска любов заради воайорите отсреща.

И децата в една категория с алкохолиците и наркоманите. Баси любопитните копеленца, те пък кво търсят в парка.
Не може ли да си платите на полицаите да ви отцепят един район за два часа?

# 20
  • Мнения: 593
В началото на серията Хари е готов да опъне всяка девойка, а после без грам показано чувство от негова страна, уж бил влюбен.

 Joy  Joy  Joy

Нямам търпение да видя това!

# 21
  • Мнения: X
Цитат
А за предчувствието ми е за момче и свеки изчислява нещо и тя каза момче, ама бебока на всеки ехограф се гъзи и какво да видим, НИЩО
Цитат
Аз скоро разбрах,че съм бременна и след първите 2прегледа веднага се изплющях,всички да ме видят

(За лентичка във форума става въпрос, да не си помислите нещо.)

Цитат
Понякога си мисля, че регистрацията във форума трябва да се прави след представяне на документ, удостоверяващ психично здраве.
Цитат
  hahaha и тогава регистрираните потребители ще са десетина.............



Последна редакция: пн, 20 юли 2009, 19:11 от Анонимен

# 22
  • Мнения: 1 192
Цитат
в друг живот съм била в някаква мюсюлманска държава, но много, много отдавна - още преди да е имало отделни държави.
#Crazy  Laughing

# 23
  • Мнения: 262
Тва с "купи пати"-те е старичко,поне за мен де Mr. Green.

Имам една дружка дет с годините стана ебаси хуната в нета,обаче в началото е била абсолютно дръвце(каквото съм аз от години).
Та разправя ми как се е научила и как е запомнила копи-пеист Laughing."Биляно купи пасти,купи пасти.....и тва на монолог,попиках се да се смея щот тя и цветно го разказва  smile3532

# 24
  • bulgaria
  • Мнения: 309
Дъщеря му по цял ден си дърпала йордечката и го брулела за манги Grinning

# 25
  • Мнения: 593
Цитат
Сякаш започва да важи максимата, че силните жени не са за слабите жени.

Защо пък не?  newsm78 Нали все едната трябва да влезе в ролята на "силния пол"?  Laughing

може,ако и двата пола са носители на

 smile3521

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 17:05 от cybercat

# 26
  • Мнения: 593
Сериен задоволител на отчаяни съпруги.

 Sunglasses Laughing Laughing

# 27
  • Мнения: X
Интересно ми е дали ползвате хавлиите, които се дават в хотелите или носите свои. Досега никога не сме ползвали хавлиите в хотелите, винаги сме си носили свои - и за къпане и за плаж.

А в чаршафите спите ли или си носите свои  newsm78


# 28
  • Мнения: X
Оказва се, че тия тарикати бягат от  Кодекса на труда като дявол от тамян или най-вероятно си забърсват с него задните части при нужда- голяма или малка.

# 29
  • Мнения: 593
Е не, по-голям ташак от това не бях виждал.Приятелство жена-жена.Туй нящо природно е нецелесъобразно и неосъществимо практически...без рабира се кафени срещички ала снощи как ме напомпа и виж ми прашките за 300 кинта.Ама тва не е приятелство а лицемерен ташак.
Една мацка ако няма приятел-мъж/е с които не се клати разбира се, направо е за ожалване.

 Laughing

 newsm73

Общи условия

Активация на акаунт