Заедно или поотделно?

  • 4 789
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 555
Месечинка виторога, нищо, глусавай с последната опция. )))) То дали дете, или котка.....)))))  Laughing

О, да така си е.  Mr. Green Като дете имахме куче, което винаги спеше на спалнята на родителите ми. Не беше много голямо - пекинез, но успяваше да ги избута тях в двата края и заемаше най-много място.  Mr. Green Дъщеря ми постъпва по същия начин - разперва ръце и крачетата, завърта се напречно и ние с баща и едва се крепим по краищата на спалнята.  Crazy Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 175
Заедно. Обичам да му заспивам в ръцете, после той си се мести в неговата половина. Имаме два огромни песа, добре че не се подлъгахме да ги качваме при нас като бяха малки, че сега щяхме да спим ние на пода, кучетата на спалнята.

# 17
  • Мнения: 379
Мъжът ми хърка  Sad- аз го ритам  Laughing- но винаги заедно Peace

# 18
  • Мнения: 1 242
Пусни опция в анкетата: Когато спя не дремя и не ми дреме.

Важното е да се наспивате. Пък ако ще и под леглото гушнати.

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 13:33 от Мамунката

# 19
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Заедно, освен в случаите, когато някой заспи на дивана пред телевизора. Не ми е комфортно ако не е до мен да ми подхърква и да го подбутвам да се обърне Mr. Green

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Откакто сме заедно, винаги сме спали в едно легло. Дори като ходим на почивка, ако леглата в стаята не са едно до друго, ние си ги преместваме.
Дъщеря ми съм правила опити да я взимам при нас, когато е била болна, но нито на нея и е добре, нито на нас.

# 21
  • Мнения: 924
На едно лего, докато не ми захърка не мога да заспя ooooh!

# 22
  • Мнения: 600
спим на едно легло, но задължително с отделни завивки, защото много се върти и ме отвива. спахме отделно през първите 3 месеца след раждането на детето, когато аз отидох в стаята на детето заради нощното ставане, а той си остана в спалнята

# 23
  • гр.София
  • Мнения: 380
Откакто сме заедно, винаги сме спали в едно легло. Дори като ходим на почивка, ако леглата в стаята не са едно до друго, ние си ги преместваме.
 
И ние така. От тримесечна възраст дъщеричката ни спи в отделна стая, взимаме я при нас вечер, докато заспи или ако се събуди рано сутрин.

# 24
  • Мнения: 92
Ох,днес това ми е болна тема,вярвате ли ми? ooooh!Цяла нощ "милото" така хъркаше,че съседите сигурно са решили,че някъде наоколо има див звяр SickТо не беше хъркане,то не беше сумтене..... ooooh!Ама и аз не си поплювам-ръчках го здраво-ами и на мен ми се спи пък в крайна сметка Crossing ArmsПО едно време с цялото си нахалство ми вика:"Тук е невъзможно да се спи"!!!!! #CrazyУжас,идеше ми да го изнеса с матрака на терасата #2gunfire

# 25
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Изнасял се е понякога в другата стая - горещо му било и нам си кво... Но в тези случаи задължително му се сърдя Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 7 210
Винаги сме спали заедно, но с отделни завивки.
Невъзможно е инак - аз съм с 1-2 одеала повече.
От половин година насам спим заедно с добавка между нас.
Лошото е, че сме малко в положение "хем сърби, хем боли, хем драго ми е".
В смисъл, че и двамата искаме да сме си само двамата в спалнята, обаче пък нещо взехме, че свикнахме детето да е при нас и да се гушка...
Абе няма угодия.

# 27
  • Мнения: 2 448
Напоследък е анархия, всеки спи където иска.  Laughing Уж спим на спалнята, а малкия в детската, но по някое време на нощта се измъква и се премества и решава, че ще спи на спалнята, а някой от нас отива в детската. Понякога аз или баща му спим с него в детската, а другия остава сам в спалнята. Когато е пил сам в стаята за гости, малкия в детската, а аз в спалнята.
Принципно само едно нещо се запазва - всеки си има отделна завивка. Важното е, че сме в една къща , почти винаги.  Mr. Green

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 336
Последна опция - много е кофти, ама ние сме си виновни....

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Заедно, винаги. Не мога да си представя да си е в къщи и да не легне до мен. Така съм свикнала да го усещам наоколо, че когато го няма не мога да спя. Ама съм късметлийка, защото е тихичък като котенце и няма обективни причини да го натирвам. Децата си имат легла и никога не са спяли при нас. Каката няколко пъти идваше да се сгушва след нощни кошмари, но после се заричаше, че само в нейното си легло ще спи. Мъчение бе и за нас, и за нея.

Общи условия

Активация на акаунт