Отговори
# 15
  • Мнения: 566
опалааааааааааааааааа и аз на първа страничка,а сега се връщам на старата тема да си дочета .
  bouquet за мамата която е пуснала темата.




ееееееееееееееее и на втора страница пак е добре

# 16
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 763
Запис Mr. Green

# 17
  • Мнения: 566
Ламтурниче и нашият стол за хранене е същият,е то нали са ни от първите деца а като гледам и те са наборки Mr. Green,та и аз съм много доволна .
wavey



Моята девойка днес спа от 8,30 до 13 ч! Егати кефа!
да бе кеф,ама кво ще правите до довечера незнам ooooh!.

# 18
  • Мнения: 30
ХОП ТРОП И НИЕ newsm68,плюс снимков материал от днес.

# 19
  • Мнения: 40
Запис и отивам да гледам турските филми.  Peace

# 20
  • Мнения: 89
Лелеее,Даримка,много е сладка! Heart Eyes

Деси83,много хубави снимки!Дребния много напред с материала...вече и с чаша! Laughing

Ламтурниче,това на масата руло Стефани тип таралеж ли е? Joy

Гери,страаашна е манекенката!Само да си я щипкаш по баджаците!

Ларакрофт, newsm59 newsm59 newsm59

Много любов и късмет!

# 21
  • Мнения: 17
Въх Даримастрахотна е красавица, ама как я докарахте тази прическа , че леля й Пепи ( в смисъл Аз) мноооого иска такава ама не става  newsm78
 И  да Ламтуриче и аз голяма чуденка му дръпнах що за произведение на кулинарното изкуство е това пред Калина  Thinking, ама мнооо оригинално изглежда, особено за дееца. Браво на който се е сетил  newsm10

# 22
  • Мнения: 30
Олее,мами намя да повярвате какъв смях!
Пускам аз едни дрешки на Ника в продавалника и накрая си гледам обявата и какво да видя -едната снимка вместо потниче-моята "цица" и Ника заспала на нея JoyУжас голям срам и моят интернет е бавен,докато я изтрия Joy

# 23
  • Мнения: 1 796
Олее,мами намя да повярвате какъв смях!
Пускам аз едни дрешки на Ника в продавалника и накрая си гледам обявата и какво да видя -едната снимка вместо потниче-моята "цица" и Ника заспала на нея JoyУжас голям срам и моят интернет е бавен,докато я изтрия Joy
Joy
Дарима, кoй видял видял, сеирът свършил Grinning
Ника голяма красавица и със страхотна прическа Peace
На Симончица добре й понася засега захранването, но и тя като майка си ще е фен на картофите и ще недолюбва ориза, отсега си личи.


Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 23:18 от daya9

# 24
  • София
  • Мнения: 66
Наиситна е много хубаво темата да започва /а и да продължава/ със снимки на нашите слънца Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 649
Desi столът е много добър. Аз съм го виждала и в магазина, даже се бях спряла на него. Доста е стабилен, широк и може да се регулира височината.
Но в момента се колебая между този модел и Чико Поли. Това, което ми харесва на втория модел е, че облегалката може да се регулира и да стане като шезлонг. А за дете като моето , което не може да седи още това е много удобен вариант за хранене.

Страхотни снимки както винаги.  Hug Много са ни сладки малките бебоци.

# 26
  • Мнения: 24
Айде и аз в новата тема. Незнам защо ама много ме мързи да пиша иначе докато ви чета (което пък ми е много приятно) ми се ще 100 неща да кажа.
Дарима Ника е просто неотразима  Heart Eyes ...ама зор се гледа и тя като хубавите цветя  Joy Впрочем обещана ли е на някого тука в сватосването?  Flutter
Ламтурниче и теб ли те е отсвирила Масларова с парите? От кога не са ти плащали? Дали кой ще ни е новия "шеф" Wink
Айде да отивам да готвя докато Ничко -мъничко спи.
Ааа забравих да ви се похваля, че вчера се хранихме на вън докато гледахме листата на едно дърво. Голям кеф много слушка и много папка  Peace

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
 smile3534

# 28
  • София
  • Мнения: 311
ЧРД и честити месечинки на празнуващите!
Снимките са супер - малки и по-големи манекенчета:)
Много ме дразни това време навън. Михаела естествено не иска да седи вкъщи, до центъра в дъжда не ми се ходи, а в тъпия ни квартал всичко ме дразни вече.
Свекърва ми и прати подарък столче за хранене на Нео Нато - много е сладко. Отпадна ми чуденето какво да взема. Сега мисля как тактично да я питам колко струва в Италия, че тук е към 140 лв. Все си мисля, че там ще е по-евтино и ако е така почвам агитация за столче за кола, че с тази тъпа кошница ме е страх да я возя - нито се закрепва стабилно, нито изглежда удобно. Къде сме гледали, като сме я купували не е ясно.

# 29
  • Мнения: 24
Хайде да ви почерпим с мойта 5 месечна девойка с прясна , прясна торта домашно производство  Mr. Green


Ларакрофт

с пожелание за много , много щастие , любов и най послушното детенце   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт