Отговори
# 30
  • Мнения: 10
Здравейте! HugНе съм писала тук от много отдавна,но не спирам да ви чета и косвено да ми помагате много в отглеждането на детенцето ми.За съжаление нашият татко пътува и се налага с малката Изабелка да се отглеждаме сами,така че влизането ми тук е мн трудно.Ние вече сме на 5 месеца и на последната консултация преди 2 седмици бяхме 7550 кг и 70 см.От 10 дни се мъчим да се захранваме.Малката е мн лакома и вече яде по едно зеленчуково пюре от 125 мл на Хип на обяд и по още едно плодово от 125 мл следобяд.Иначе сме на АМ сутрин и вечер по 200 мл.Малката мн плаче от няколко дни в ранния следобяд около 2 часа преди времето си за хранене и почвам да си мисля че това количество пюре не й достига.Може ли някоя мама която е на храни на подобен режим да ми каже дали това количество е малко или много,защото не мога да преценя?Иначе др вторник сме на консултация и тогава ще питам,но не знам дотогава какво да правя.  bouquet

# 31
  • Мнения: 115
Деси83,много хубави снимки!Дребния много напред с материала...вече и с чаша!
Дааа, много е напред, ама по мързел  Laughing . Май само него го мързи да се върти самичък, а вече и по корем като го сложа, забива главата в кревата  Thinking . Мързи го и нея да си я вдигне.

Аз пък тъкмо ви се оплаках, че по цял ден не спи и днес е решил да си навакса. Яде в 8.30, от 10 до 14 спа, 14.30 яде и в 16 пак заспа  Shocked .

# 32
  • Мнения: 30
Ха честито на Евичка!да е жива и здрава и да радва мама и татко!
 newsm03Мерси за комплиментите.Ние фверуарчета сме най-сладките/и януарчета/.
Лара,Честит рожден ден!!!  love001С най-хубави пожелания от нас!

# 33
  • Мнения: 140
Мале....Теди какви са тея големи тортища искам и аз newsm22 newsm22 newsm22! Честит мини   newsm59 !
От вчера я мисля на Дарима бисквитената и днес мислех да си купувам продукти и да   chef, ама от мн задачи забравих Blush

Лара, честит  newsm59 newsm67  Gift! Жива, здрава и заобиколена от обичащите и слушашти  Wink мъже!

klawi, аз кърмя и не съм захранвала, но ми се струва, че мн малко мляко и даваш на твоята мома. Гледах преди малко едно примерно меню за бебе на 5 м

 6ч-      150 мл кърма или АМ
9:30ч- 140 мл кърма или АМ с 20г плодово пюре или сок
13ч -     60г зеленч. пюре, 100 мл  кърма или АМ
14:30ч- 20г пюре плодово 140 мл кърма или АМ
20ч-     150 мл кърма или АМ
23:30ч / ако сте все още будни.../  150 мл кърма или АМ

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 16:51 от kamelllia19

# 34
  • Мнения: 57
Ларакрофт, честит рожден ден!   bouquet

Много са ни сладки дечицата  Heart Eyes
Вчера бяхме на консултация - 8кг., 62см.Фокси, споко.При положение, че се роди 50см. за сега май ние сме най-ниски от момчетата, не че това ме притеснява.А и дрешките бързо му умаляват.
До вчера и Марти беше само на кърма, но вече е фен на сока от ябълка на Хип.Така плаче и иска още  ooooh! Като се събуди ще опита пюре от ябълка.Бях решила да го захраня след 6-7м., но се поддадох, като го виждам как ни гледа като се храним.Миналата седмица в кухнята имаше нарязан пъпеш и като влезнахме с малчо така започна да се облизва.
А, май и зъбите ни мъчат, всичко се пъха в устата, лиги текат и прави едни смешни движения с уста, все едно дъвче дъвка.
Толкова ви разказвах за него, ето го:




# 35
  • Мнения: 24
Хайде да ви почерпим с мойта 5 месечна девойка с прясна , прясна торта домашно производство  Mr. Green

лелеее какво слюнкоотделяне ми се обазувааа..... ако може едно по широчко парче да ми пратиш на този адрес: Севлиево 5400
 ул.Стара планина 103
за една лакома мама Февруарка  Embarassed

# 36
  • Мнения: 242
Въх,Теди,какви са тия тортища,бе,душко Shocked Ще ни умориш...Ако си я правила ти...ти си ебаси кулинарката... Peace
Еййй,виждате ли сега какво става...На срещичката аз ще ви гримирам,Алхимичето ще ви фризира,Деси06 ще готви вкусни манджи, а Теди ще ни прави торти... Mr. Green Няма ли някоя мама кандидат-масажистка?

# 37
  • Мнения: 24
Дам като гледам как се облизвате тъкмо мислех това да предложа  Peace Само да има условия ще ви спретна една тортичка   chef

# 38
  • Мнения: 1 134
Лара, честит рожден ден!  bouquet

Честито и на днешните месечинки!  bouquet

Снимките са разкошни! Да са ни живи и здрави дечицата!

Присъединявам се към отбора на изключителното и почти целодневно кърмене Party. Всичко друго бива изплюто и се гледа или с отвращение, или с хилене... Laughing

# 39
  • Мнения: 566
Ламтурниче бях забравила,щях да те питам това на рулото Ежко бежко от какво са му бодлите,от макарони ли или друго щото ми даде идея утре кво да сготвя.

# 40
  • Мнения: 529
Ларакрофт , честит рожден ден и от мен   bouquet  bouquet  bouquet Много здраве и обич за теб и семейството ти пожелавам  Hug

Аз не разбирам какъв им е зорът на тези бебета, хем боли, хем сърби  Crazy Руси също вика докато се преобърне в кревата и после забива муцуна, рови, рови известно време и в един момент започва много да плаче. Като го обърна пък плаче, че съм го обърнала  Rolling Eyes

Днес аз бях на тур из зоологическата градина  Party прекрасно място за разходки. Сега героите са уморени и не мога да  ги вдигна от сън  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 10
kamelllia19 :hug благодаря .Наистина млякото е малко и май или ще дохранвам след пюрето с мляко,или ще почна да и давам по голямо количество пюре,т.к. тя отдавна се храни през 4 часа и не се събужда вечер за хранена и не ми се иска да вкл. междинно хранене

# 42
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Клави, Енчо го захраних преди около месец и половина. Той също е дълъг, но тежи повече от твоето сладурче - 9 кг, на 74 см. Яде горе-долу като вас, само че по-често, но пък малко по-малки количества мляко. Педи каза, че е време да започнем леко да увеличаваме пюретата, докато не достигнем до 190 гр. Е, и това ще стане, но сега ни растат зъбчета и от два дни не иска нищо освен успокоителен чай и вода, даже млякото едвам си изяжда.

# 43
  • Мнения: 140
kamelllia19 :hug благодаря .Наистина млякото е малко и май или ще дохранвам след пюрето с мляко,или ще почна да и давам по голямо количество пюре,т.к. тя отдавна се храни през 4 часа и не се събужда вечер за хранена и не ми се иска да вкл. междинно хранене
Моля, за нищо Flutter
Прочети малко другия  подфорум за захранването , ама давай първо мляко, а после пюрето, ако искаш Hug

# 44
  • Мнения: 263
 Теди, кога сколаса, ма жена? И темата пусна, и детето гледаш, и торта-чудо си спретнала... Направо си  супермама supermama

 Даримка, голям майтап със снимката в продавалника  Laughing... интересно каква цена си й поставила и дали е само за една или вървят в комплект  Joy

 Аз забравих май да ви се отчета след консулта във вторник - 6, 900 (плюс 500грама) и 65см (плюс 2). Фино гадже расте  Flutter

 Мацки, имам проблем - дадох на Дара да опита плодово пюре (ябълка и круша) и сега тарикатчето не ще зеленчуково... ама хич!! Дайте акъл  Confused

Общи условия

Активация на акаунт