Отговори
# 270
  • Мнения: 95
Заминавам на разходка...че станах досадна..Един въпрос мами...Аз винаги съм имала сравнително стегнат бюст...ама сега като изпие млякото Ивко и става едно отпуснато..едно меко и ми висят гърдите EmbarassedДали пак ще ми се оправят..или вече всичко е безвъзвратно изгубено newsm78

# 271
  • Мнения: 566
Деси06 неискам да те отчайвам но няма да е същото както преди,а аз сега и след второто раждане не ме питай големи цици ама меки и увиснали надолу. Sad
Да ви кажа за мойто човеченце,нищо и няма ,чисти гърди,гърло,няма болки в ушите,явно остава само да е от зъбите защото температурата не се покачва а все една и съща стои.Сега докато бяхме на лекаря и после докато се приберем явно разходката и се отрази добре  и е много веселка и само се върти и ми се смее,а с чесалката за зъбчетата направо имам чувството че ще си разрани венците милото така я дъвче.
Страхотни булки сте бе мацки!
Аз само да кажа че и ние със мъжа ми нямаме църковен брак,но не защото неискахме а защото бяха пости и неможело в църква,но сме решили живот и здраве на 10годишнина заедно с децата да се венчаем а пък те ще са ни шаферки Mr. Green
Лек ден на всички ,ох така се успокоих че бебката не е болна. Whistling

# 272
  • Мнения: 360
Деси ама мъж ти не знае ли за сватбата Joyнищо де ти ще го изненадаш.А споко за гърдите докторите ги правят като чисто нови само срещу някакви си 2000-3000евро Crazy
Диде нямам търпение да видя какво си измислила за количката че нещо не мога да си представя.а защо не я сллагаш Зари на 45 градуса тя е по голяма от Мая а аз вече я слагам така от време на време да си позяпа.
Софи радвам се че Алекс е добре а я кажи за снимкиите какво ги е направил твоя любим че нямате?извинявай за любопитството ама не мога да заспя довечера спокойно Mr. Green

# 273
  • Мнения: 566
А не е нищо интересно просто нямахме фотограф (той трябваше да направи само това да поръча фотографа а той забравил #Cussing out #Cussing out) след което ми вика Споко бе жена,сега ще вземем 5-6 ленти и приятелите ще ни снимат.е взехме ама той ги сложи по фотоапаратите и нито една не се прояви(бяхме с лентови фотоапарати).Съдба не ми е било писано ,казаха ми че мога да си извадя от диска но неизлизали много добре.

# 274
  • Мнения: 239
Хайде и аз да се метна накрая на темата Grinning
Моята калпазанка излезе на разходка с баба си преди 3 часа и още я няма  Cry Вече се чудя къде са и защо не се прибират за хранене. Тя напоследък яде на 2 часа, и то защото аз искам така, понеже нещо не наддава както си мисля, че трябва ...... та ще ми е прегладняло гарджето като си дойде. Е, ама не предполагах, че ще ми липсва толкова мъничката душичка .....  newsm45

Ей, Диде, като ти гледах снимките от сватбата и на мен ми се прииска да съм булка ..... ама ако може да се избегне онова с подписите, че нещо не съм настроена положително на тази тема  Confused А и как си организирала толкова неща сам-самичка ....  smile3501

Деси, малкия Ивчо доста се кефи, че се е обърнал като гледам ....... само, че сега очите ти трябва да са не на 4, а на 10 отворени, че ........
А пък за бюста - и при мен положението е както го описваш   ooooh!

Хетера, в кой хотел бяхте? Как беше обслужването там? То иначе си знаем, че на Сънито сянка няма, а морето и мръсно ..........

Ще спирам, че ми е много тъпо така без детенцето ми и още малко ще ревна наистина ........

# 275
  • Мнения: 566
аз пък ще ви пусна една снимка от миналата година на една от моите колежки .В ръцете си държа букета и за хвърляне на момите Mr. Green,само че никой дори и Нина(булката)незнае че съм го поръчала да се раздели на 5 при хвърлянето. Mr. Green,беше много хубава изненада за всички и страхотен купон.

# 276
  • Мнения: 173
Може да ви се стори глупав въпроса ми, но ще питам - Тиквата плод ли е или зеленчук За мен е зеленчук, оказва се че е плодов зеленчук (според уикипедия), но за моето Педи е плод, и ми казва да не захравам с плод, а аз мисля точно с тиква да захраня - да не е прекалено сладка и после Гоги да откаже другите зеленчуци  newsm78

Софи Вал, много си хубава  Hug

# 277
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
geri_kkoleva ,и според мен е зеленчук.Мисля да не я давам в началото на нашето захранване,защото е сладичка.Мисля да започна с картоф,тиквички,морков ........

# 278
  • Мнения: 649
Деси, според мен всичко зависи от структура, ген, дотова колко стегнато е тялото.

Мойте гърди бяха толкова големи докато кърмих, че имах чувството, че после ще остане само една висяща кожа от тях. Да ама не. Въпреки че не съм върнала старите си килограми, гърдите ми доста добре се възстановиха.
Сега като включа и малко упражнение , резултатът трябва да е по-добър, аз по-доволна.

Софи, добре , че й няма нищо на малката душичка.

Гери[/b] незнам какво е. Ама днес точно това дадох на Йоан. Резултата беше половин час хранене, и двамата омазани до безобразие и 5 мин. първоначален рев от негова страна. Много и се мръщи, но нямахем вода сутринта и нямаше как да му направя пюре от картоф, което до сега ядеше.

Последна редакция: пн, 13 юли 2009, 15:39 от ^desika^

# 279
  • Мнения: 173
Морков не ми се иска да давам, че нали сме запечени по принцип, страх ме е да не го запека съвсем  ooooh! Дали е подходящо да почна само с картофено пюре на Семпер, или трябва да е домашно правено  newsm78
И още едно въпросче - пюре и след това кърмене, нали? Защото чета че първо кърмене или АМ и после пюре, ами то детето ще се е наяло, как да му дам пюре след кърмата  newsm78 Лелеле, много се замотах с това захранване  ooooh!

# 280
  • Мнения: 30
ох,Десии,и аз си мислех за този бюст,ама моя е малък по принцип и до преди да родя много си го харесвах.понеже стоеше стегнат.А сега,като са празни гърдите и едни такива...увиснали леко smile3516бях чела някъде из НЕТА,че като спреш да кърмиш и млечните каналчета се стесняват и "празните "пространства се запълват отново с мастната тъкан и гърдите се възтановяват.Но да си бъдем реалисти-вече никога няма да бъдат същите.Но пък си имаме нещо много по-хубаво от това-бебчетата.И както вика Алхимичето-2000-3000 лв и пак нови Mr. Green/лично аз съм бъзла и не бих легнала под ножа/. Да ви кажа,по време на бремеността много се вайках за фигурата,целулита,появилите се спукани капилярчета по краката,СТРИИТЕ Sick,а сега след като родих-не ми пука вече толкова.
Днес напръскахме цялата къща с "Килтокс"-универсално средство против всякакви насекоми/ имахме огромна нужда,защото изкъщи взеха да щъкат какви ли не гадинки+мистериозните невидими неща хапещи ужасно/.Та напръскахме ние,затворихме прозорците и излезнахме да се разходим за 15 минути/както пишеше/,но доооста се забавихме и се върнахме 3 часа след това.Та нямах време да проветря мн добре.Сега всички прозорци и врати са отворени,но си мирише на препарат,мислите ли,че ще е отровно за беба???

# 281
  • Мнения: 566
благодаря Гери за комплимента Blush

# 282
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 783
Морков не ми се иска да давам, че нали сме запечени по принцип, страх ме е да не го запека съвсем  ooooh! Дали е подходящо да почна само с картофено пюре на Семпер, или трябва да е домашно правено  newsm78
И още едно въпросче - пюре и след това кърмене, нали? Защото чета че първо кърмене или АМ и после пюре, ами то детето ще се е наяло, как да му дам пюре след кърмата  newsm78 Лелеле, много се замотах с това захранване  ooooh!
Гери,картофеното пюре на семпер е пълна отврат  Sick По-добре си направи домашно  PeaceАз давам първо пюре,после АМ -нямам проблем ,малката добре си хапва  Mr. Green
Аз редувам,първо зеленчук,после плод -меша ги .Яде и двата вида пюрета без проблем  Peace

# 283
  • Мнения: 95
Моята разходка се провали Weary
Излязохме с Ивко и като заваля един дъжд.....отврат...бегом у дома.
О,момичета ще се ляга под ножа Wink
Алхимика,абе знае той ама така му изнася Heart EyesКато се женихме 2005 година той ми обеща да се кръсти в църква и като се роди бебе заедно с кръщенето и венчавка да направим LaughingА сега..ама ще правим ли...;ще правим и още как Peace
Аз,започнах захранването по обратен ред,първо столче,купих пюрета,лъжички...и сега ще се започваме по малко.Веднъж давах моркови само..ама не се кефи...давах картоф с моркови..ами по го хареса, преди два дни дадох картоф с тиквички....у вкусно му беше,днес ще му дам нещо по сладко ...абе то моето няма никакъв ред...

# 284
  • Мнения: 649
Гери , аз също давам първо пюре после АМ. Ти в началото ще даваш само по няколко лъжички. И така докато увеличш достатъчно количеството, за да заместиш храненето с АМ или кърма.

Аз си приготвях сама пюрето от картоф. Измивам много добре картофа, после го варя докато се развари. Още топъл го беля и намачквам с вилицата. В друг съд затоплям вода и слагам една лъжичка АМ към него добавям по-малко от картофа и бъркам докато стане хомогенно и гъсто.

Общи условия

Активация на акаунт