Хотелски комплекс "Край реката" до Троян

  • 10 887
  • 35
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 435
Здравейте! Hug

Търся отзиви за това местенце http://www.krayrekata.com/index.html. Някой ако е ходил да сподели впечатления, понеже никъде не намерих коментари. Харесахме си го за почивка, но друго си е някой да каже две думи за него.

Благодаря предварително!!!  bouquet

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 22:15 от Alokazia

# 1
  • Варна
  • Мнения: 435
Никой ли не е посещавал това място  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 2
  • Варна
  • Мнения: 435
Побут  Confused

# 3
  • Разград
  • Мнения: 518
И аз търся отзиви за там  Peace.
Възнамеряваме на 23 да пътуваме за Троян пък като няма отзиви аз ще пиша като се върна  Laughing

РР:Alokazia, сега виждам че дъщеричката ти е на същата възраст като моите мишки   Hug.

Последна редакция: пн, 13 юли 2009, 10:39 от zornica_t

# 4
  • Мнения: 661
Незнам защо но за Троян и региона и аз пуснах тема но никой не пише.
Иначе това хотелче изглежда много добре на снимките.
Дано се намери някой който да е ходил....

# 5
  • Разград
  • Мнения: 518
Незнам защо но за Троян и региона и аз пуснах тема но никой не пише.
Сега видях, че и ти си пуснала тема и никой не се е включил с пресни впечатления  Peace

На мен ми хареса хотелчето и ще рискуваме, надявам се да останем доволни.
Съпругът ми е разговарял по телефона и са му казали че ще ни подсигурят спалня, тъй като сме с 2 малки деца  newsm04.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 435
И аз търся отзиви за там  Peace.
Възнамеряваме на 23 да пътуваме за Троян пък като няма отзиви аз ще пиша като се върна  Laughing

РР:Alokazia, сега виждам че дъщеричката ти е на същата възраст като моите мишки   Hug.

Зорница, тогава ще чакаме отзиви от теб. Ний през втората половина на август ще ходим, но ще пращаме капаро тази седмица. И мъжо е звънял, и на него са казали че ще ни дадат спалня на цена от 40 лв нощувката за 5-7 нощувки.

Да са ви живи и здрави мишоците  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 661
И аз търся отзиви за там  Peace.
Възнамеряваме на 23 да пътуваме за Троян пък като няма отзиви аз ще пиша като се върна  Laughing

РР:Alokazia, сега виждам че дъщеричката ти е на същата възраст като моите мишки   Hug.

Зорница, тогава ще чакаме отзиви от теб. Ний през втората половина на август ще ходим, но ще пращаме капаро тази седмица. И мъжо е звънял, и на него са казали че ще ни дадат спалня на цена от 40 лв нощувката за 5-7 нощувки.

Да са ви живи и здрави мишоците  Heart Eyes

Хубово ми изглежда по - снимките мисля че няма да сбъркате идете!!!

# 8
  • Мнения: 243
Аз бях там - казвайте какво ви интересува по-конкретно?
Като цяло мисля, че няма хич да съжалявате... Grinning

# 9
  • Варна
  • Мнения: 435
Аз бях там - казвайте какво ви интересува по-конкретно?
Като цяло мисля, че няма хич да съжалявате... Grinning

Кажи с няколко думи за какво става реч, подходящо ли е за малки деца, кухнята, условията и всичко как е?

# 10
  • Мнения: 243
В телеграфен стил, че много ми се спи...
Стаите - нови, уютни, големи бани( с чисти хавл.кърпи), винаги имаше топла вода
Кухнята - предимно скара (кебапчетата са върха!), но правят и супички, на закуска винаги има или домашна баница или мекици
Басейна - чист, поддържан. има голям , има и детски - но не е съвсем безопасно - малкият ми син цопна пред очите ми, но защото вървеше по края без да гледа...
Има детски кът с една люлка и пързакла, наоколо всичко е затревено.
Вечер става хладно - вземете си дрехи за планина.
Персонала е много любезен ...
Друго не се сещам.... ако ти се сещаш - питай  Simple Smile

# 11
  • Варна
  • Мнения: 435
Много ти благодаря, единственото, което пропуснах да питам е как са цените в ресторанта. Ими ли някаква музика на живо или нещо подобно, че РД ми се пада да празнувам там? Водата в басейна топла ли е, понеже четох че се подгрявала?

# 12
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 934
През август 2007-ма бяхме там, покрай кръщенето на дребния. Все още нямаше детска площадка. Празнувахме там, в ресторантчето. Иначе можеше да се ползва механа и барбекю за собственоръчно печене и купон.
Много доволни останахме. Радвам се, че след 2 години не са се променили нещата към по-зле.
няколко снимки от тогава: 1, 2, рекичката зад ресторанта

# 13
  • Разград
  • Мнения: 518
ЕлиТ и Monche, благодаря ви за отзивите  Hug.
Днес отивам да преведа 30% капаро и на 23 пътуваме за Троян  Peace
Вчера разговарях със собственика, който ни запази по-голяма стая, тъй като ще си носим и две преносими кошари.

Снимките са много хубави  Peace

РР: Сещам се да питам дали има хладилник в стаите, тъй като никъде не прочетох  newsm78. За цените в ресторанта и на мен ми е любопитно  Thinking

# 14
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 934
Цените тогава бяха нормални, софийски. Имам спомен само за баницата с кисело мляко в купичка сутрин - беше 2лв.
Ние бяхме в стая на 1 етаж - по-големите, на втория май бяха по 2 двойки. Мисля, че имаше в нашата стая хладилник, ама ... като не съм ползвала, не съм сигурна. Питайте по телефона като звъните за капарото.
Тогава го намерих в нета, притеснявах се за парите, капарото и дали всичко ще е наред, че бяхме 10 човека. Всичко беше ОК.

Общи условия

Активация на акаунт