Колко дни в месеца може да се забременее ?

  • 85 809
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 94
Споко момичета  Peace
Джигита е МЪЖ и приятелката му е в третия месец.  Whistling
Просто прочетох другите му публикации... Laughing
Явно просто иска да се подкове с точен отговор за този спор, който ТОЙ води.  Flutter

Защо да спорим и ние?  Wink
Тук всички чакаме да стане.....пък когато стане....то и моята малка братовчедка е зачената по време на МЦ - щото нямало опасност от забременяване, ама истината вече е на 25 години... Laughing Joy hahaha

# 16
  • Мнения: 1 131
До 4-5 дена Peace

# 17
  • Мнения: 193
Здравейте,искам да ви попитам възможно ли е веднага след цикъл да се забременее,че от 1 до 6 бях в МЦ,а на 7 май сгафихме и мога ли да си направя тест сега,седмица след случката?
С първото си дете бях от 9 до 14 януари в цикъл,а на другия месец на 11 теста беше положителен и лекарката каза ,че влизам във 2 месец?

# 18
  • Мнения: 568
Здравейте,искам да ви попитам възможно ли е веднага след цикъл да се забременее,че от 1 до 6 бях в МЦ,а на 7 май сгафихме и мога ли да си направя тест сега,седмица след случката?
С първото си дете бях от 9 до 14 януари в цикъл,а на другия месец на 11 теста беше положителен и лекарката каза ,че влизам във 2 месец?


На теория е възможно, малко вероятно, но възможно. Ако ти е кратък цикълът и дълга лутеалната фаза, и ако влагалищната ти среда е благоприятна за оцеляването на семчовците за дълго време - тогава може и да се е получило нещо... А за теста няма смисъл да бързаш толкова! Чакаш си датата на следващата менструация и ако не дойде, тогава правиш тест...

# 19
  • Мнения: 491
Тяя и според мен е възможно да се забременее веднага след цъкъл и даже по време на цикъл но това се случва в по редкли случаи. Hug

# 20
  • Мнения: 71
ами и аз мисля че веднага след цикъл може.една приятелка та забременя с второто детенце. а пък аз моя Ц.немога да разбера вече дали е на 28 или 30 и сега незнам кога съм била в О , newsm78.да не съм пропуснала възможността този път

# 21
  • Мнения: 8
Оп тук съм ,малко трябваше и аз да поработя.Относно спора ами да започнах го , защото не ми се вярваше ,че една жена може да забременее само един -два дни в месеца (а съм над 30) .Какво да си мисля тогава за тия случайно забременелите някакво съвпадение -баш тя в овулация и той баш тогава се изпусне ,айде стига .Отук стигам до извода ,че или вие много лъжете или двама мои приятели от преди 10-тина години са голями каръци ,че от раз целнаха момента когато не искаха.
Да кажа ,че при мен случая не е такъв та да не почнете за това да ме упреквате.

# 22
  • Мнения: 2 617
Оп тук съм ,малко трябваше и аз да поработя.Относно спора ами да започнах го , защото не ми се вярваше ,че една жена може да забременее само един -два дни в месеца (а съм над 30) .Какво да си мисля тогава за тия случайно забременелите някакво съвпадение -баш тя в овулация и той баш тогава се изпусне ,айде стига .Отук стигам до извода ,че или вие много лъжете или двама мои приятели от преди 10-тина години са голями каръци ,че от раз целнаха момента когато не искаха.
Да кажа ,че при мен случая не е такъв та да не почнете за това да ме упреквате.

Ама ти не прочете ли какво ти написахме? ooooh! Не са 1-2, а теоретично 4-5.
Пък и, ако си говорим за каръщина в това отношение, да не ти дава Господ някой ден да се молиш да си такъв "карък" - повечето от нас тук душа дават за това.

# 23
  • Мнения: 2 453
Оп тук съм ,малко трябваше и аз да поработя.Относно спора ами да започнах го , защото не ми се вярваше ,че една жена може да забременее само един -два дни в месеца (а съм над 30) .Какво да си мисля тогава за тия случайно забременелите някакво съвпадение -баш тя в овулация и той баш тогава се изпусне ,айде стига .Отук стигам до извода ,че или вие много лъжете или двама мои приятели от преди 10-тина години са голями каръци ,че от раз целнаха момента когато не искаха.
Да кажа ,че при мен случая не е такъв та да не почнете за това да ме упреквате.
Лъжем, лъжееееем  Laughing

# 24
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Jigitaти май не си прочел както трябва някои постове? ooooh! Laughing

# 25
  • Мнения: 8
Карък е когато си на 17-18г. и не го искаш и си от мъжки пол,а момичето с което снощи сте се запознали в дискотеката ти звънне на вратата и ти каже,че идва да живее у вас.
В други случаи съм напълно съгласен че е Дар.
Иначе просто водехме теоретичен спор.

# 26
  • Мнения: 2 617
Мда, то има като че ли някаква такава зависимост - обратнопропорционална на желанието да се получи. Laughing

# 27
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Карък е когато си на 17-18г. и не го искаш и си от мъжки пол,а момичето с което снощи сте се запознали в дискотеката ти звънне на вратата и ти каже,че идва да живее у вас.

Laughing Да са правели по малко секс тогава и да са мислели Mr. Green Crazy

# 28
  • Мнения: 2 617
Карък е когато си на 17-18г. и не го искаш и си от мъжки пол,а момичето с което снощи сте се запознали в дискотеката ти звънне на вратата и ти каже,че идва да живее у вас.

Laughing Да са правели по малко секс тогава и да са мислели Mr. Green Crazy

То за мислене са мислели, ама с коя глава? newsm78
 Joy

Айде стига, момичета, че мина тука един мъж и ни разкудкудяка, ама след малко ще се появи някой с голяма метлаWink

# 29
  • Мнения: 1 334
 Jigita,да ви имам и споровете Laughing Кое толкова му е странното на "гафа" някоя си девойка хванала случайно от еднократен секс.Може и двукратен да е,там историята мълчи.Точно в тоя велик момент мацката е била или ден-два преди овулация,а защо не и баш в овулация.Няма никакво значение дни,часове,седмици.Нацелили са Момента.

Общи условия

Активация на акаунт