МАРТенче щастливо се смее и с мама иска да играе и да пее!

  • 12 547
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 64
Добро утро!

Почерпете се виртуално със сок и торта! Grinning
Митето става днес на цели 4 месеца!

Честито и на другите бебоци от 12-ти!

# 46
  • София
  • Мнения: 5 793
Привет!
Честити месечинки на днешните сладурчета!   bouquet
Натсти, случвало се е да се закашля Алекс, но мисля че се дави от слюнка. Да не е и при вас това?
Чудесни са ви басейните  Peace
Белла, браво за приятното изкарване  Peace
Роня77, и нашият батко беше така - още със ставането почваше да мрънка. И аз като теб като беше малък не бях много ентусиазирана за второ, пък ми мина  Wink Hug Сега Алекс поне в повечето случаи се буди в добро настроение.
И аз съм много доволна от сватбата вчера. Не съм се забавлявала толкова не помня откога, баткото също се надивя. Е, времето беше меко казано ужасно, но какво да се прави. Естествено, след това Александър ми въртя номерца цяла нощ и сега съм  Tired Tired Tired , предполагам, че поради опита да спрем Колийф. Явно няма да е и този път  Tired

# 47
  • Мнения: 69
Добро утро,

искам да ви питам нещо- бебоците ви кашлят ли понякога-1 път на ден два например- едно изкашляне сухо ,без секрети имаме ние,но ме е страх да не е простинал.. Sick

ние не по 1,2 , ами доста кашля от слюмка,особено като се разприказва ooooh! не е от настинка,може и при вас да е от слюмката Peace

честити месечинки  bouquet

# 48
  • Мнения: 361
ей здравейте,
30 мин преди да тръгнем (ама то си е крастафорума  Rolling Eyes)

Бела, благородно ти завиждам за тази вечер. Аз ще си почина чак зимата.
Веси- на 20 юли ще празнуваме. Водещо е Илия. Елия на еврит (ако не се лъжа) е женска форма на Илия.

Да си честитя аз месечинките на всички, от днес та до вторник!!!

Хайде много Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 263
За кашлчнето- мислех, че ми прави разни ноера- но  щом казвате- чвно е от слюнките.
Честити месеюинки на всички от 11-ти  party002
Ели, нещо съм изпуснала къде ще ходите- трябва по- отдавна да разгласяваш поне по 1-2 пъти, сега ще трябва да се ровя в стари постове Embarassed
Мисля, че сънувах разни купички за храна тази вечер Joy

# 50
  • Мнения: 222
Добро утро   bouquet
Мисля, че сънувах разни купички за храна тази вечер Joy
Joy аз пък как правя пюрета и Борката не ги ще  hahaha
Ей, аман от дъждовно време! Една събота и неделя имаме с мъжО да сме си само двамата с детенце и никъде не можем да излезнем да се разходим  #Cussing out А сега вкъщи трябва да се правим на маймуни, та да е мир и спокойствие.
Честити месечинки на бебковците от днес    bouquet

# 51
  • Мнения: 88
А, нова тема  Shocked
добро утроо Simple Smile)))

# 52
  • Мнения: 68
Ето ни и нас ,най накрая в София.
А тук едно гадно и мрачно и как вали само?????????
Бяхме на море,слънчево топло и хубаво,а сега студ и мрак  Sad

Изкарахме много добре,децата много се забавляваха и ние също.
Сега ще трябва да се аклиматизираме,много голяма разлика има в температурата, и ми е малко притеснено ,дребните да не се разболеят .
ами това е за сега от нас
отивам да пера и гладя

# 53
  • София
  • Мнения: 799
 Здравйте Hug
 Днес моето малко слънчице става на 4месеца Simple Smile Затова ви черпим Grinning виртуално.

# 54
  • Мнения: 88
за басейн4етата - аз купих най-малкия, който намерих, с надуваемо дъно е (с цел да го ползвам като вани4ка когато пътуваме), с 3 надуваеми ринга е - 5.90лв. В джъмбо има много голям избор на всякакви надуваеми неща, за двора си харесах басейн с водна пързалка и беше към 50лв.. има всякакви размери и видове  Wink
идеята за лодка ми допада също- за морето ще е супер - но догодина ще я мисля. За тази малкия басейн ще свър6и работа, а има и пояси за бебета- като проходилка са, за да не може да изпадне  Wink
аз мисля топките в кошарата да ги изсипя и там да си играе бебо, за сега съм му сложила активната гимнастика в нея, 4е на дивана ве4е не е безопасно, а и леглото най-накрая ни е празно  Grinning мисля, 4е е рано за по-голям басейн и топки и т.н., когато запо4не сам да седи стабилно ще се радва на тези екстри Simple Smile

за ходенето - бебо ве4е от около месец си прави стъпки, когато го държа под мишни4ките, сега още по-активно, също и подска4а (но толкова активно, колкото кра4ките). когато е на бънджито тръгва в някоя посока, но то го връща пак под касата на вратата. но си се тресе целия,не е като да му седи стабилно тялото, а кра4етата да се местят.
Когато е по корем4е ве4е се светна да си мести ръ4и4ките и си надига дупето  Laughing

за пюретата - бебо яде картоф и морков, но като ги смесих (след 2 седмици ядене по отделно) и нещо запо4на да проплаква  Thinking и сега се 4удя колики ли саа, какво става!

1 ден пропуснахме да изкъпем бебо и пишуната му се е слепнала  Shocked има нещо като ципа и не се отлепва най-долу. Утре сме за ваксината и ще питам педи  ooooh! а от тези смени на времето и тази сутрин ми е със сополи, на дано му минат до утре, 4е да не се разминем с ваксината...

4еСтИтИ мЕсЕ4ИнКииИиИиИИи  baby_neutral  bouquet

# 55
  • Мнения: 35
Здравейте мамита Hug

Честит месечинки на Влади на Ел, на Митето на Мама бебчо и на останалите от днещната датичка  ura

Мамита, имайте милост, какви са тези почерпки eat Аз от колко време не съм яла сладко, вече направо умирам. И слава богу има някакъв ефект, бавно но сигурно - вече съм 3 кг-, но до заветните има още толква много ooooh! newsm39

А това време Wear Umbrella coldПреди малко ходих на пазар и тъй като не си бях взела чадър се намокрих цялата.

Хайде, отиваме да се храним Hug

# 56
  • Мнения: 288
Здравейте и от нас.Ние днес сме много кисели,направо не издържам вече.Както винаги сме станали от посред нощите,ставането беше с мрънкане,което прерастна в истерия и направо не можах да сваря да го облека,замъкнах го на долния етаж при майка ми малко да го разсея направо по боди и боси крака. Tired Не е спрял да реве цял ден,а аз едва гледам вече.Е имали сме колики,ама такова чудо да е недоволен толкова и ПОСТОЯННО да се дере!Само на вън се успокоява като го изведа,ама е такова време,чак ме е страх,един вятър,дъжд превалява... ooooh! Зъби ли е,какво е това чудо!Не изглежда болен,просто много нервен.Ще откача вече. Banghead  Cry

# 57
  • Мнения: 69
и ние сме малко нервни,даже снощи го гушкахме да се успокои,че нещо беше кисел,а много му се спеше,днес все мрънка и през час,два иска да яде,това негово ядене ще ме побърка,добре че времето е гадно и сме си у дома,така поне мога да му давам и през половин час Mr. Green не мога да си обесня на какво се дължи това често ядене,някой знае ли от какво може да е newsm78

# 58
  • София
  • Мнения: 799
 Наваксах си с четенето Grinning
 Честити месечинки на Митето на Мама Бебчо и на нашата приятелка от парка Елица на Росита, както и на останалите на 12  bouquet
 Ммариана, здравей мила Hug. Много добре растете, браво Wink
 Алекс мама, Роня 77 и Влади е все кисел, едва един път или два пъти се е смял с глас, просто предпочита да реве..
 Дани81 - и намен ми остават 4кг, но 6 до теглото, което поддържах години наред - 51, т.е сега съм 56-7, но си имам шкембе..
 Елвинг - много добре сте прекарали, браво! И ние сме на сватба към края на август, но ако няма градина ресторанта, едва ли бихме могли да отидем, ние с бебо все още ще сме скачени съдове, пък и свеки е кума на майката на булката и така и така няма при кой да остане, дори и за няколко часа, еххх...
 В петък излизах с мои колежки на заведение и си изкарахме страхотно, таткото си беше вкъщи с негов приятел на по бира, бдейки над съня на беби - мъж - мечта Heart Eyes

# 59
  • София
  • Мнения: 49
Честито на месечинковците  Hug
искам да ви питам нещо- бебоците ви кашлят ли понякога-1 път на ден два например- едно изкашляне сухо ,без секрети имаме ние,но ме е страх да не е простинал.. Sick
Всеки път казвам на педито да я преслуша внимателно, че и нашата кашля, но явно е от сополчето или от слюнка.
Ние, като ходихме за седмица на село, се събрахме с таткото в едно сакче и в едно на Вики дрешляците, чаршафки, хавлийка и т.н. Elg, какво толко понесохте в 3 чанти на бебка?  newsm78
От два дена и нашата принцеса е нервна и ревлива, може нещо от времето да е  Thinking или защото не излизаме.
baby_moni, Вики 2 поредни дни ми правеше номера с яденето на 2 часа, като не ядеше нормално, а по- малко количество. На третия ден я сложих на режим през 3 часа, да видиш как си увеличи количеството. Е...малко си порева  Rolling Eyes
  

Общи условия

Активация на акаунт