ГРУБ ПО ВРЕМЕ НА СЕКС

  • 94 651
  • 518
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 965
Дайте примери за приемлива и неприемлива грубост да видя горе долу по скалата къде съм.  Crazy

Докато това ме кефи, туй ми идва твърде грубичко.

Хммм, аз ако пусна снимки на това, което ми е нормално, сигурно ще получа безсрочен бан, а после ще трябва спешно и алена буква да ми бродира някой, че колежките отдавна ме разконспирираха и ме четат...

# 31
  • Мнения: 7 723
....а после ще трябва спешно и алена буква да ми бродира някой, че колежките отдавна ме разконспирираха и ме четат...
Споко, имам информация, че Гили се е запътил насам
с неговото виждане за груб секс...  Whistling
Е, вярно- няма да са алени, магента ще са буквите....ама вАжат Mr. Green Grinning

# 32
  • Мнения: 623
....а после ще трябва спешно и алена буква да ми бродира някой, че колежките отдавна ме разконспирираха и ме четат...
Споко, имам информация, че Гили се е запътил насам
с неговото виждане за груб секс...  Whistling
Е, вярно- няма да са алени, магента ще са буквите....ама вАжат Mr. Green Grinning

не му се прави секс,легайте си Joy Joy Joy
....до петък,традиционализъм Wink

# 33
  • Мнения: 2 448
Хммм, аз ако пусна снимки на това, което ми е нормално, сигурно ще получа безсрочен бан,

Прати ми на лични.  Wink

# 34
  • Мнения: 183
Е ако е нещо такова, верно е грубо  Peace Peace Peace



....а после ще трябва спешно и алена буква да ми бродира някой, че колежките отдавна ме разконспирираха и ме четат...
Споко, имам информация, че Гили се е запътил насам
с неговото виждане за груб секс...  Whistling
Е, вярно- няма да са алени, магента ще са буквите....ама вАжат Mr. Green Grinning
Няма да те разочаровам я  Laughing Laughing Laughing

# 35
  • Мнения: 606
Девойката му казала - "по-навътре", ама пича казал - "по-навътре не мога, мога по-бързо". #Cussing out

# 36
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Като се говори за секс все сте някак грубички.
Ами жената пита -по опитните споделете нещо .Посъветвайте я.
Клипа е готин.
Всичко което е приятно и за двамата значи е добро.

# 37
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Като прочетох първия пост, имах съмения, че девойката се оплаква и трябва да дадем съвети как да си опитоми мъжкаря  Laughing
След следващия и пост разбрах, че нещо в секса и харесва и очаква да споделим дали и на нас  Joy

На това казвам аз сверяване на часовника  Mr. Green Към авторката на темата - правете в леглото каквото и на двамата ви харесва, няма нужда целия свят да знае  Peace

# 38
  • Мнения: 943

не става въпрос да ми причиняв болка, а просто да ме подчинява да се чувствам негова !  Hug

Не бих се изразила по-точно Peace

# 39
  • Мнения: 4 380
....а после ще трябва спешно и алена буква да ми бродира някой, че колежките отдавна ме разконспирираха и ме четат...
Споко, имам информация, че Гили се е запътил насам
с неговото виждане за груб секс...  Whistling
Е, вярно- няма да са алени, магента ще са буквите....ама вАжат Mr. Green Grinning

МаЖента ако обичаш. Wink

# 40
  • Мнения: 194
Падам си по грубости, но не стигам до крайности.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Падам си по грубости, но не стигам до крайности.

И аз понякога, даже насърчавам мъжа да е по-груб, но само като ме заболи и ..... ooooh! "По-нежно...!" Wink

# 42
  • Мнения: 59
Падам си по грубости, но не стигам до крайности.

И аз така  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 4 380
Кое са крайности? Болка, кръв?

# 44
  • Мнения: 25 805
Кое са крайности? Болка, кръв?

Смърт?

Общи условия

Активация на акаунт