ГРУБ ПО ВРЕМЕ НА СЕКС

  • 94 835
  • 518
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 380

Пепел ти на езика!

# 46
  • Мнения: 25 899
Има ги и такива...  Confused

# 47
  • Мнения: 4 380

Ее ти пък! Насилници и убийци? Май не става въпрос за престъпления и престъпници. Даже в бдсм има много строги граници и правила които да не се престъпват поради опасност за здравето и живота.

# 48
  • Мнения: 194
Айде сега па кръв - мръв.

А чам сакъз и кучи лайнА?

А? А?

Айде без глупости, моля!

# 49
  • Мнения: 25 899

Ее ти пък! Насилници и убийци? Май не става въпрос за престъпления и престъпници.


Не, не става въпрос за престъпници. Просто аз лично свързвам грубостта със садо-мазото, а там понякога стават и сакатлъци.

# 50
  • Мнения: 4 380
Айде сега па кръв - мръв.

А чам сакъз и кучи лайнА?

А? А?

Айде без глупости, моля!

За някои е нормално и възбуждащо. Остъргване, драскане, порязване, временен и постоянен пирсинг, пиявици, кръвопускане и вампиризъм- това са части от садо-мазо което се прктикува от много хора.

За това попитах къде именно са им тези крайности. За едни това е крайност, за други не.

# 51
  • Мнения: 4 380

Ее ти пък! Насилници и убийци? Май не става въпрос за престъпления и престъпници.


Не, не става въпрос за престъпници. Просто аз лично свързвам грубостта със садо-мазото, а там понякога стават и сакатлъци.

Понякога? Имаш подобен пример? Никога не съм чувала за убийство в садо-мазо игра.

# 52
  • Мнения: 194
Пиявици, вампири и секс , не ми се връзват, ама хич Whistling

е на тва викам крайности аз,

А и онова с горящата свещ, ама никак не ме възбужда.

# 53
  • Мнения: 249
Здравейте! Бих искала да ви питам вашите мъже проявяват и грубост по време на секс, защото моят нещо напоследък се проявява така ? На вас харесва ли ви ? 
Ами питай го защо я проявява тая грубост и му кажи, че не ти харесва това?  bouquet

# 54
  • Мнения: 6 972
Ама на нея и харесва.

# 55
  • Мнения: 451
....а после ще трябва спешно и алена буква да ми бродира някой, че колежките отдавна ме разконспирираха и ме четат...
Споко, имам информация, че Гили се е запътил насам
с неговото виждане за груб секс...  Whistling
Е, вярно- няма да са алени, магента ще са буквите....ама вАжат Mr. Green Grinning

МаЖента ако обичаш. Wink
МаДжента.  Mr. Green

Ее ти пък! Насилници и убийци? Май не става въпрос за престъпления и престъпници.


Не, не става въпрос за престъпници. Просто аз лично свързвам грубостта със садо-мазото, а там понякога стават и сакатлъци.

Понякога? Имаш подобен пример? Никога не съм чувала за убийство в садо-мазо игра.
Има, в нетЯ излизат описани случаи.

# 56
  • Мнения: 4 380
Цитат
МаДжента. 

Това на какъв език?

Цитат
Има, в нетЯ излизат описани случаи.

дай линк

# 57
  • Мнения: 59
Намерих това в един друг форум ,реших да го копна тук че има връзка с темата.

 Садизъм в чисто сексуален смисъл е възбудата и удоволствието, което някой получават от причиняването на болка на други. Мазохизъм е силно сексуално удоволствие от това да изпитваш болка. Тези състояния са еднородни- обикновено садистите са и мазохисти. Те обичат да причиняват болка на другите, но също и другите да им причиняват болка. Ето защо тук ще говорим повече за садомазохизъм, независимо от привидната им разлика. Обикновено болката се осъзнава от садомазохистите като удоволствие. Центърът на удоволствието в техния мозък опознава болката или причиняването й като истински екстаз. Счита се, че мозъкът оценява всяко усещане от две страни-като приятно и като неприятно. Образно човешкият мозък слага черта върху лист. От едната страна записва положителното, а от другата отрицателното в дадено изживяване. Ако положителните страни са повече от отрицателните, мозъкът започва да опознава това изживяване като удоволствие. Така става и при садомазохизма. За съжаление не е известна причината за възникването му. Ето и някои характерни садомазохистични игри, получили особена популярност напоследък.
-Медицински секс. Това е игра на доктор и пациент. Доктора инжектира пациента, вкарва му игли, прави леки прорезни рани върху него. И доктора и пациента изпитват удоволствие от "прегледа". Счита се, че това е много опасна процедура, която често води до тежки травми, дори и смъртни случаи!
-Роби и господари. Активният партньор пляска силни шамари на пасивния, най-често по задника му. Господаря дава заповеди на роба и ако те не бъдат изпълнени го бие с ръка или камшик. Това е игра на унижение. Роба желае да бъде бит, да бъде тъпкан, да бъде плют и дори напикаван. Обикновено господаря достига оргазъм, когато кожата на роба стане силно зачервена в резултат на ударите.
-Фистинг. Все още се спори дали това е садомазохизъм или сексуален фетиш. Поради характера му, тук той е включен сред изживяванията свързани с болка. Фистинг представлява проникване на ръка през ануса в дебелото черво, обикновено до китката, в по-редки случаи до лакътя. Това е рискована "игра", която може да доведе до тежки промени в аналната мускулатура и до промяна на формата на ануса. Обикновено напредналите фистъри имат изскочил навън анус, с характерна за срамните устни форма.
-Игри с члена и тестисите. Садомазохистите от този вид причиняват или си причиняват силна болка, чрез стимулация на члена или тестисите. Например заклещването на пениса с менгеме и силното му стягане. Или завръзване на тежест за тестисите. Съществува дори група садомазохисти, които пъхат в уретрата си малки кръгли предмети-например малка свещ. Тези процедури са ужасно опасни. Водят до сериозни травми и трайни увреждания на третираните органи.
-Игри с гърдите и зърната. Тук садомазохистите се възбуждат и достигат оргазъм от силното притискане на зърната си. Играта включва пристягане на зърната с малки метални щипки и силни юмручни удари върху гърдите. Хора практикували дълго тази "игра" имат големи, конусовидни и силно набъбнали зърна. При жените тази перверзия може да бъде причина за мостопатии и рак на гърдата!
-Побой. Тежка девиация. Това е най-сериозната садомазохистична игра и често води до смъртни случаи. Представлява нанасяне на тежки юмручни удари по цялото тяло. По време на процедурата се получават множество фрактури, избиват се зъби... Счита се, че тази садозохистична наклонност трябва да се лекува, тъй като човек с подобни желания е опасен за себе си и околните. Не се счита за психическо заболяване.

# 58
  • Мнения: 25 899
За съжаление не е известна причината за възникването му.


Ааа, не четете класиците, не четете!  Naughty
Жан-Жак Русо прекрасно описва възникването на мазохизма си в своите "Изповеди". Което отдавна е забелязано от сексолозите и давано като пример, илюстриращ въпроса (нарочно не употребих "проблема", защото в секса всичко, което е доброволно и доставя удоволствие на двамата (или повече   Whistling) участници, се счита за нормално.).  Laughing

# 59
  • Мнения: 1 468
Цитат
МаДжента. 

Това на какъв език?

Италиански.
http://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Magenta

Общи условия

Активация на акаунт