"Моите мили съседи" - тема 2

  • 44 219
  • 279
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 3 817
А Рафа къде изчезна?Защото и с 5 сезон го няма....
Аз нещо не съм в час или съм бавна,я ми кажете сега кой сезон дават по БТВ комедито и колко са общо?Имали още много до края на сериите?Защото хич не ми се иска да свършва много ме разтоварва това сериалче Hug
Сега мисля,че са на 4 сезон;а общо са 5.Рафа обаче и натам го няма и не разбрах какво стана с нго.Ако някой знае да ме осветли  Hug

# 241
  • Мнения: 184
На мен ли само ми се струва, че последния сезон, който в момента се излъчва сериала много се разводни? Някак си всичко се върти около това, че все някой нещо не разбрал. Много недоразумения, но някак си, не знам. Май взе да ми става скучен.

# 242
  • Мнения: 5 173
На мен ли само ми се струва, че последния сезон, който в момента се излъчва сериала много се разводни? Някак си всичко се върти около това, че все някой нещо не разбрал. Много недоразумения, но някак си, не знам. Май взе да ми става скучен.
И аз така мисля. Как тръгна, докъде стигна Thinking.
Но ще си слагам епизодите в личната филмография Hug.
Чудя се как ли съм изпуснала тази тема?

# 243
  • Мнения: 8 567
Да и аз като запалена фенка на сериала изгледах всички сезони определено първият е най -силен,а последният и предпоследният сезон сценаристите сякъш зациклят и не създават  особено интересни ситуаций ,а още по малко смешни.Нещата стават още по зле когато Лоли се намеси и каза на Клаудия за изневярата и нещата от комедийни станаха блудкави.

# 244
  • Sofia
  • Мнения: 26 641
Защо Рафа вече не участва в сериала,дори нищо не се споменава за него от Лоли,Мариано,Лаура.....къде се изгуби...може да съм изпуснала някоя серия в която става ясно защо липсва...

# 245
  • Мнения: 8 567
Защо Рафа вече не участва в сериала,дори нищо не се споменава за него от Лоли,Мариано,Лаура.....къде се изгуби...може да съм изпуснала някоя серия в която става ясно защо липсва...
Скара се с Лоли, но не помня вече за какво и тя го изпарати при леля му.Май нещо за училището беше не помня вече.Може би самият артист е напуснал сериала то последните два сезона са гола вода

# 246
  • София
  • Мнения: 8 169
Май остават още няколко епизода, рекламират нов испански сериал

# 247
  • Мнения: 5 173
Защо Рафа вече не участва в сериала,дори нищо не се споменава за него от Лоли,Мариано,Лаура.....къде се изгуби...може да съм изпуснала някоя серия в която става ясно защо липсва...
Скара се с Лоли, но не помня вече за какво и тя го изпарати при леля му.Май нещо за училището беше не помня вече.Може би самият артист е напуснал сериала то последните два сезона са гола вода
Rafa искаше да напусне училище, за да тунингова коли с Чарли. Лоли не беше съгласна.

# 248
  • Мнения: 417
Защо Рафа вече не участва в сериала,дори нищо не се споменава за него от Лоли,Мариано,Лаура.....къде се изгуби...може да съм изпуснала някоя серия в която става ясно защо липсва...
Скара се с Лоли, но не помня вече за какво и тя го изпарати при леля му.Май нещо за училището беше не помня вече.Може би самият артист е напуснал сериала то последните два сезона са гола вода
да точно така  Peace права си аз и дъщеря ми го гледаме на компютара,а тя го гледа всеки ден по телевизията

# 249
  • Мнения: 8 567
Защо Рафа вече не участва в сериала,дори нищо не се споменава за него от Лоли,Мариано,Лаура.....къде се изгуби...може да съм изпуснала някоя серия в която става ясно защо липсва...
Скара се с Лоли, но не помня вече за какво и тя го изпарати при леля му.Май нещо за училището беше не помня вече.Може би самият артист е напуснал сериала то последните два сезона са гола вода
да точно така  Peace права си аз и дъщеря ми го гледаме на компютара,а тя го гледа всеки ден по телевизията
з първият сезон съм го гледала до 1,00 през ноща и съм се смяла като луда  а на другия ден на мъжа ми го разказвах,искренно се забавлявах ,но последните серий са зле

# 250
  • софия
  • Мнения: 2 140
Вече никак не ми е интересен Naughty.Няма нищо общо с първите серии. Crossing Arms

# 251
  • Мнения: 158
някой знае дали пак ще го дават, вярно в началото беше по интересен, но аз си го гледах до  последно, беше ми забавно.....мъчно ми е за филма....а този новия - 7 живота, въобще не ми хареса, а такива надежди възлагах.... Cry

# 252
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
На мен ми се струва ,че поне още един сезон трябва да има  newsm78

# 253
  • Мнения: 378
Аз пак съм изтървала последния епизод ooooh!

# 254
  • Мнения: 5 173
Има ги в замунда, толкова ли не можете да си ги изтеглите от там?
62 е позследният епизод, сериалът е спрян заради нисък рейтинг. След като вкараха Куки, Ромео и Хуан, мн се сбозави.

Общи условия

Активация на акаунт