"Моите мили съседи" - тема 2

  • 44 224
  • 279
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 417
Според мен актрисата е била бременна

# 226
  • Мнения: 158
Филма е страхотен, и аз много съжалявам че започнах късно да го гледам....направо са уникални...  Laughing

# 227
  • Мнения: 158
Моля ви кажете как да си изтегля песента с която почват "моите мили съседи" много ми харесва, уж нещо търсих в гугъла, ама нищо не излезе....Мнооого благодаря!

# 228
  • Мнения: 936
И аз тук, цялото семейство сме фенове на съседите. Лятото ги гледах, но ми беше налко късно. Сега сме редовни всяка вечер и в неделя.

# 229
  • Мнения: 378
Според мен актрисата е била бременна
На мен пък сега ми изглежда по слаба от преди,имаше едно д*пе,баджаци а сега е като манекенка.

# 230
  • Мнения: 378
Моля ви кажете как да си изтегля песента с която почват "моите мили съседи" много ми харесва, уж нещо търсих в гугъла, ама нищо не излезе....Мнооого благодаря!
И аз я искам много е яка Sad моля някой ако знае.

# 231
# 232
  • Мнения: 344
Страхотен сериал, един от любимите ми е Hug Не изпускам серия Simple Smile Толкова комични ситуации, а 1ч30 мин не ми стига да се посмея Embarassed Mr. Green

# 233
  • Мнения: 184
Жалко, че Рафа го няма в последните серии. Синът ми му е голям фен. А мъжът ми- на ИВана. Joy

# 234
  • Мнения: 344
Аз съм фенка на Мариано Laughing Такъв образ е, става и ляга с тая чантичка Mr. Green

# 235
  • Мнения: 158

Много благодаря, но ми дава че дневния лимит е изчерпан, как става номера

# 236
  • Мнения: 417
Според мен актрисата е била бременна
На мен пък сега ми изглежда по слаба от преди,имаше едно д*пе,баджаци а сега е като манекенка.
Влязла е във форма след раждането. Laughing
Вчера гледах серията,дето Лоли си губи паметта.Как мус се ядосваше на Мариано.Мислеше го за градинар Joy hahaha

# 237
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
virtualna аз свалих песничката през "безплатен трафик" ,ако не успееш,можеш да ми пишеш е-майла си на лични и ще ти я пратя  Peace
Аз съм фенка на Мариано Laughing Такъв образ е, става и ляга с тая чантичка Mr. Green
И аз  Mr. Green

# 238
  • София
  • Мнения: 3 818
А Рафа къде изчезна?Защото и с 5 сезон го няма....

# 239
  • Мнения: 378
А Рафа къде изчезна?Защото и с 5 сезон го няма....
Аз нещо не съм в час или съм бавна,я ми кажете сега кой сезон дават по БТВ комедито и колко са общо?Имали още много до края на сериите?Защото хич не ми се иска да свършва много ме разтоварва това сериалче Hug

Общи условия

Активация на акаунт