Трикове и съвети за лесни прически

  • 303 507
  • 679
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 629
Хора дайте кураж Simple Smile отивам днес да си я одрежа цялата Simple Smile да си я направя както от снимките ,този път reality,малко ми е изплашено  baby_neutral
ууу похФали се после Sunglasses

# 121
  • Мнения: 147
Като осмица,но е малко трудно сам да я завърташ, затова аз открих по лесен вариянт  (е може и да някои друг да го открил преди мен )Whistling Плетеш като рибена кост  Peace
Благодаря Simple Smile Да, пробвах на осмица и стана, но само половината кичур, нещо не ми се получи да навъртя целия кичур, т.е. от корена.

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Хора дайте кураж Simple Smile отивам днес да си я одрежа цялата Simple Smile да си я направя както от снимките ,този път reality,малко ми е изплашено  baby_neutral
ууу похФали се после Sunglasses

ПОХВАЛ!!!! Simple Smile)))) СТРАШНО СЪМ ДОВОЛНА,ДАНО САМА ДА УСПЕЯ ДА СИ ПРИДАВАМ ФОРМА,НО МИСЛЯ ЧЕ ЩЕ СЕ СПРАВЯ Simple Smile))

# 123
  • Мнения: 921
Хора дайте кураж Simple Smile отивам днес да си я одрежа цялата Simple Smile да си я направя както от снимките ,този път reality,малко ми е изплашено  baby_neutral
ууу похФали се после Sunglasses

ПОХВАЛ!!!! Simple Smile)))) СТРАШНО СЪМ ДОВОЛНА,ДАНО САМА ДА УСПЕЯ ДА СИ ПРИДАВАМ ФОРМА,НО МИСЛЯ ЧЕ ЩЕ СЕ СПРАВЯ Simple Smile))
A без снимка не е хвалене  Crossing Arms

# 124
  • Мнения: 31
gerry_1912 и аз искам снимка. Какво е това хвалене без да сме видели резултата  Laughing  Wink
Petiufka мерси за отговора   bouquet

Последна редакция: сб, 14 ное 2009, 23:36 от 4ernokoska

# 125
  • Мнения: 31
http://www.youtube.com/watch?v=hq8SgFFwi_g&feature=related
Тази жена как не се оплете в тази коса се чудя newsm78 Laughing Laughing
Shocked  Shocked  Shocked  леле колко й е дълга косата на тази, наистина е чудно как не се оплете  Shocked  Shocked  Shocked

Eто още една лесна и интересна прическа  Grinning
http://www.youtube.com/watch?v=WNwQmXPsIr0&NR=1

Последна редакция: нд, 15 ное 2009, 00:29 от 4ernokoska

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 110








Хей ма на Simple Smile

# 127
  • Мнения: 312



указание: http://www.prikachi.com/files/999539w.jpg

[/quote]

Здравейте и от мен.И аз дълго време се чудех как става тази плитка но най накрая снощи я разгадах smile3508

# 128
  • Мнения: X
gerry_1912  страхотно е станало Simple Smile ако не ми свидеше за моята и аз бих я отрязала така .

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 110
gerry_1912  страхотно е станало Simple Smile ако не ми свидеше за моята и аз бих я отрязала така .

и на мен също ми беше жал....но реших,че е време да променя нещо ...и не само от коса ами и в живота си ...просто започвам нов етап,между другото ми подейства това като силен антидепресант ...нищо за 5 месеца не подейства така,както одрязната ми коса Simple Smile

# 130
  • Мнения: 256
gerry_1912 , страхотна ти е прическата, мен още ме е шубе да пробвам нещо ново!

# 131
  • Пловдив
  • Мнения: 110
ами при мен как стана,първо отидох и и казах да ме реже,тя каза " не няма" и ми я прибра просто за да видим дали ще се възприема...след 2 дни отидох,нищо не пречи да пробвате Simple Smile поне ако не ви хареса няма да я режете,ако ви хареса Simple Smile

# 132
  • Мнения: 316
geri_1912  много ти върви, браво, и като средство антидепрасант си много права  Peace Аз преди месец направих същото  Laughing И колко лесно се поддържа само, не е истина просто , супер темичка междо другото, много интерсни неща сте напускали  Hug

# 133
  • Пловдив
  • Мнения: 110
geri_1912  много ти върви, браво, и като средство антидепрасант си много права  Peace Аз преди месец направих същото  Laughing И колко лесно се поддържа само, не е истина просто , супер темичка междо другото, много интерсни неща сте напускали  Hug

леле аз за поддържането се притеснявам,дали ще мога да си правя обема самичка  Rolling Eyes

# 134
  • Мнения: 316
ами аз с кръгла четка сушя, ако искам прави краища с пресата после минвам и тупирам в корените, вярно че не държи по 3 дена като от фризьор, но искарвам вечерта, пък и времето за което я правя е около половин час всичко, иначе преди на дългата коса окапвах, че и ръката ми се изморяваше страшно докато мина навсякъде....

Общи условия

Активация на акаунт