Трикове и съвети за лесни прически

  • 303 623
  • 679
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 0
 на колко градуса трябва да е пресата 

# 586
  • Мнения: 72
на колко градуса трябва да е пресата 
Моята винаги си е на макс Simple Smile

# 587
  • София
  • Мнения: 458
Моята е с две степени и винаги е на ІІ. Даже имам чувството че като почна да се изправям и тя изстива, в смисъл че не държи тази температура до която се е загряла преди да я ползвам!

# 588
  • Мнения: 0
на колко градуса трябва да е пресата 
Моята винаги си е на макс Simple Smile

ми не се ли запалва молива  ((think))

# 589
  • Мнения: 72
на колко градуса трябва да е пресата 
Моята винаги си е на макс Simple Smile

ми не се ли запалва молива  ((think))
Няма такава вероятност  hahaha ако един дървен молив се запали от пресата представи си косата ти как щеше да се запали след като я третираш без нищо ... спокойно правила съм го на 280 градуса е моята и нищо не ми стана на косата  нито на молива

# 590
  • Мнения: 110
Здравейте! Искам да ви предложа една хитринка. Вместо да си горим косите с пересата и молива става по-лесно. Когато се сушим със сешоара, навиваме косата на молива и сушим само този участък. Ефектът е почти съшият, само че е все едно си сресал косата.

# 591
  • Мнения: 452
Здравейте! Искам да ви предложа една хитринка. Вместо да си горим косите с пересата и молива става по-лесно. Когато се сушим със сешоара, навиваме косата на молива и сушим само този участък. Ефектът е почти съшият, само че е все едно си сресал косата.
Това бих го опитала Peace То е на принципа на ролките и да сушим косата като е навита Peace

# 592
  • Мнения: 2 414
Момичета, а с ролки как се къдрите?Аз имам няколко вида-свсем обикновени като марка,купени от квартална парфюмерия и нещо не ми се получава,ама въобще. Tired

# 593
  • Мнения: 3 743
Момичета, а с ролки как се къдрите?Аз имам няколко вида-свсем обикновени като марка,купени от квартална парфюмерия и нещо не ми се получава,ама въобще. Tired

Какво по-точно не ти се получава? Желаният ефект или ефект въобще?

# 594
  • Мнения: 937

Здравей имам такива ролки и често казано нещо не мога да ги слагам би ли ми казала как се ползват ако имаш опит?

# 595
  • Мнения: 256
Много е лесно, разпределяш влажна коса на кичури, слагаш на всеки кичур пяна, навиваш и защипваш ролката. Аз не суша със сешоар, след около час ги смъквам и стои страхотно. Peace

# 596
  • Мнения: 937
Jточно момента със защипването ми се губи те са направени много широки как точно ги стягаш увиват ли се?

# 597
  • Мнения: 18
Ето още един  начин за къдрене с фолио нз дали е пускано нещо подобно,но според мен ефекта е поразителен:
http://www.youtube.com/watch?v=AXqZy3l6jAg&feature=player_embedded

и още нещо което ме впечатли:

http://www.youtube.com/watch?v=1amerk5aJ64&feature=related

# 598
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Извинете за лаишкия въпрос, но това с молива ме заинтригува и искам да си изясня:

1. Говорим за обикновен дървен молив за чертане?
2. Говорим за преса за изправяне?
3. Моливът не се ли изгаря така, тоест да не стане някоя домашна битова авария, която включва молив и опърлена коса Laughing

Valadin,аз също се правя с молив и преса,по-точно вместо молив ползвам стара отверка,но ефекта е същият,ето:http://img823.imageshack.us/i/160311d.jpg/
  Пробвала съм и показаният начин с фолиото и става наистина много готино и държи поне три дена.

# 599
  • Мнения: 1 416
Как се казва рибена кост, която започва от високо и края на плитката е подпъхнат в косата? Имам предвид под какво име да го търся в You tube?

Общи условия

Активация на акаунт