Юли 2006 - Тема 86 - Ще ядем вкусна торта с крем

  • 20 236
  • 299
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 590
Честит рожден ден на Ема, Яна и на Ивето! Много здраве, щестие и усмивки!
Моята мама също днес е рожденничка. Пожелавам и много здраве и щастие! Черпя виртуално и аз не мога да качвам снимки.  party023 Wine Glass beer
Анет, честит рожденник на патерици. Бързо възстановяване му пожелавам. Да се оправи за почивката и да си изкарате много хубаво.

# 46
  • Мнения: 1 294
Честит Рожден Ден на сладките Ема И Яна!
Да са здрави, весели и щури, за радост на всички които ги обичат!!!


Ронка, Бета Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 309
 newsm59Честит Рожден Ден на двете принцески Ема и Яна!
  uraМного здраве,късмет,щури игри,много усмивки и най-хубавите подаръци ви желаем с Влади!
  newsm67
Мили майчета-много здраве ви желая и все така да си гледкате момиченцата с много любов!  bouquet
Ронка-от хормоните е това твое настроение да знаеш,аз ревах за всичко докато бременеех.
Бетта-пиша ти на ЛС.
Сестра ми окончателно реши да дойдат и съм много щастлива-на РД лудницата ще е пълна!

Анет-ужасно е това за Тошето-милото детенце!Дано скоро се оправи-празненство винаги можете да направите.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Честит Рожден Ден на Тошко,Яна и Ема!Много усмивки и безгрижни дни.И за вас мили мами!

Анет,много неприятно,но наистина важно е да се оправите и най-вече ако може да се разминете с болницата.После ще отпразнувате рожденния ден. Hug Heart Eyes
На нас ни е тръгнало на болести от първия ден на новата година и май така и ще си откараме.Мине се не мине и все нещо ще прихванем.Шарка,кашлица,хрема,до оня  ден се молех да не сме прихванали и скарлатина. Mr. Green

Дидка и ние се тъпчем като сардели в апартамента ,ама карай сърце да е широко.Пък не се знае може и в този живот да ни огрее. Wink

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Честит Рожден ден на Ема и Яна!Много радост и безгрижно детство ви желdя,мили дечица!
Ронка,мила приятелко много те целувам  bouquet  bouquet  bouquet







Честит Рожден ден Ивка!!!


Анет,стискам палци детенце да се оправи без болница Praynig Praynig Praynig

# 50
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221

Честит рожден ден на Ема! Честит рожден ден на Яна!
Нека са здравички и имат много щастливо детство!


Честит рожден ден, Ивка! Щастие, здраве и любов!

# 51
  • Мнения: 314
Честит Рожден Ден на двете сладуранки Ема и Яна!Много щастие  и безгрижно детство и игри им желая!   bigdance2 nbirthday newsm67  Gift  cook  party023 newsm38  party041 Tada  party002  ura  Party Time  4uu Tada


Честит рожден ден, Ивка!Много здраве,щастие и любов! smile3525 newsm51 smile3525


Анет:горкото детенце,дано се оправи по-бързо Cry Hug Hug Hug

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Ивка,честит празник и на теб мила.Много любов и сбъднати мечти!

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 23:26 от suzi_a

# 53
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Честит празник и на Ивка и н майката на мгиздова!    cook newsm67
Ронка, честита карта на мьжа newsm24! Какво е това Ягодов сладкиш /помня, че и друг пьт е споменавано/ newsm78
И ние днес се скарахмес мьжо Rage, омрьзна ми да не обрьща никакво внимание на сина си, разбирам че е изморен, но нито ще си поиграе с него, нито ще го попита какво е правил цял ден, с идването започва да вика по него, единственото което се чува е остави тати на мира и стига, че ще те бия
 argue Като не му харесва  red ritnik #Sniper newsm49
Дидито, радвам се, че сестра ти си промени решението и все пак ще дойде Hug
НАН забегна Mr. Green хайде врьщай се скитнице Hug

# 54
  • Мнения: 433
чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕКС  nbirthday newsm38
Дидка,да ти е живо и здраво детенце и дано имате късмет да се пооправите в странство,ако пък не обратно в БГ Grinning
Не се ядосвай на мъжо,въпреки че не е прав NaughtyАз ако съм на теб ще си хвана чуковете с детето и ще го оставя малко сам,за да оцени това,което има..Защо не се върнеш примерно в БГ при вашите на гости за кратко време!? NaughtyПри нас е пък обратното,мъжът ми се връща сега покрай кампанията най-рано в 22 и започва да си играе с Алекс,а аз се карам,защото детето се превъзбужда и после не може да заспи.  
На Надето май й хареса при свеки Mr. Green
Днес бабата ще вземе Алекс за 4 дена на вилата,за да се постабилизира след боледуването и вече ми е много мъчно SadТо моето си е мазохистка работа-хем искам малко да си почина,хем ми е тъжно без него...

Последна редакция: ср, 15 юли 2009, 09:00 от Tizija

# 55
  • Мнения: 708
Ей Диди не се ядосвай днес е един прекрасен ден . Отдай го на сина си . Heart Eyes Heart Eyes  Hug HugЯгодов сладкиш е едно симпатично филмче ,което го даваха по една БГ телевизия. Но тук можеш да го изтеглиш и да видиш дали ще хареса на Алекс. Моите го харесавт независимо, че е за момиченца. Heart Eyes http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=148216&hit=1
 Честит Рожден Ден Алекс! Много здраве ,и едно безгрижно, щуро и изпълнено с веселие детство.
и за теб Диди

Честит Рожден Ден и на майката  на  mgizdova !


Последна редакция: ср, 15 юли 2009, 09:02 от isikam

# 56
  • някъде
  • Мнения: 4 956
 Hug Благодаря момичета Hug
Ние рано се сьбудихме днес, по-скоро ме сьбудиха  Simple Smile Алекс спи до 9-10 другите дни, а днес чувам- Мамо, ставай, не спинкай повече, аз будил Heart Eyes, като погледнах- 8часа!

Tizija, аз му казвам като толкова му пречим да си отидем за малко, а той- не ми пречите, не искам да се разделяме, ако вие си трьгнете и аз си трьгвам /това не го прав от ревност, просто наистина иска навсякьде да сме заедно/.
Ох, няма значение, то отдавна е така и поне 1 пьт в месеца викам по него Crossing Arms
Иска, мерси Hug

И най-накрая да почерпя, да ми е живо и здраво сльнчицето
 Heart Eyes
  beer Wine Glass Popcorn smile3510

половин час се мьчих да пусна коктейли и торти и ми писна, така че черпя скромно

# 57
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 092
Ааа, никъде не съм ходила бре. Точно преди да тръгнем се изпокарахме с моя мъж и той си отиде сам Mr. Green Днес или утре мислим да ходим ... ако не се захапем пак

Честит рожден ден на Алекс! Heart Eyes Да е здрав, щастлив и тати да си играе повече с него! Simple Smile
Дидка, бъди много щастлива в този ден!  bouquet


Аз вчера си получих пръстена от ибей и сега не може да се говори с мен bowuu

# 58
  • Мнения: 1 341
Честит Рожден Ден сладко Алексче! Преди всичко му желаем много здраве, безгрижно детство и любящи родители!

Диди, незабравим ден!


Не знам какво да те посъветвам. С Калин имах разговори за това, че не обръща достатъчно внимание на Ема. Но постепенно нещата се оправят, има желание и се старае. Друг въпрос е, че предпочита да отиде за риба, вместо да се разходим в парка. Но за това съм аз да контолирам тези му предпочитания. Wink
Тази нощ ви сънувах. Сънувах, че ще се прибирате в Бг за 50 дни! И аз чак пък завидно питам няма ли да ти дойдат множко близо 2 месеца на родна земя. Mr. Green

Ягодов сладкиш е детско филмче, което немога да намеря, за да гледа Ема.
Арлина, кажи откъде го сваляш, че се измъчихме?!

Лети, давай го Алекс и не го мисли толкова. Аз как си мечтая някой дори да прояви заинтересованност за Ема от бабите й...ама нейсе, не сме случили. Всеки го е грабнало ежедневието и някак се отчуждаваме с всеки изминал ден.
Свекърва ми вчера не ми се обади да честити празника. Обади се на сина си де, ама нали той я е раждал, та за това сигурно. Whistling ooooh!

Анет, как е Тошко днес?

# 59
  • Мнения: 708
Ягодов сладкиш е детско филмче, което немога да намеря, за да гледа Ема.
Арлина, кажи откъде го сваляш, че се измъчихме?!
виж тук http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=148216&hit=1
 а за свекърва си не се кахъри ,ние живеем не далеч от тях ,но тя никога не се е обадила дори децата да са болни. А за празниците чака да я почерпиш иначе  NaughtyНЕ . Майка ми ги гледаше по-рано ,но те порастват и стават по палави и тя не смогва с тях. А и сега и предстои операция на жлъчката и не искам да я тормозя излишно. Да не кажа ,че според закона аз съм подсъдима ,защото не веднъж ми се е налагало да оставя Марти (на 8г.) да гледа Валери ,за да мога да ида на интервю за работа или да си свърша някаква друга работа. Няма на кой да разчитам. Онзи ден се скарахме със свеки защото обвини Марти ,че той бил виновен ,че едно гаменче от неговия клас го тормози и аз и казах ,че ако веднъж ми обиди детето ще забрави , че има внуци.
Вчера купихме на Валери голям камион и сега го влачи на всякъде ,вчера го возихме в него и той така се смя ,беше ми драго да го гледам.
Вижте какво пише за децата на 3г. радвайте се на този период той бил златния. Heart Eyes http://www.biberonbg.com/info/tri_godini.htm

Общи условия

Активация на акаунт