Почитатели на Майкъл Джексън 3 - THIS IS IT

  • 53 145
  • 1 293
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 2
Аз не мога да разбера какво се извинявате въобще. Идват, казват ви, че за нищо не ставаме тука по да не казвам къв начин (сигурно Майкъл ви е научил на него начин, а верни и истински фенове?), а вие им се извинявате.. Направо ми се повдига вече от разбирачи и "истински" фенове. Днес Милена дойде, пльосна коментара си, който повече приличаше на твърдение, отколкото на собствено мнение, разбуни духовете и изчезна. Аз и се извиних за моите думи като видях, че е по-чувствителна, тя ми се изрепчи - ок, голяма работа. Сега идва Аурора, изс*а си компетентното мнение, че единствено тя познава и разбира смисъла в думите на Майкъл Джексън. Обвини ни, че сме изместили първоначалния замисъл на темата (който всъщност е...?? нещо определено, някаква стереотипна идея или какво?), че не сме "истински" в мислите и чувствата си и че тук е сме сбирщина идиоти. "Вижте истинските фенове вече ги няма, тези които наистина обичаха Майкъл" Боже... Joy
Ами какво правиш още тук, сред нас, wanna-be-тата да те попитам? Хикса е горе вдясно. Като вие разбирате, разбирайте си.
За пореден път се убеждавам, че няма абсолютно никакъв смисъл да се бутам из форуми, защото в края на краищата все става едно и също.

ааа Фльор недей, само и ти недей да си тръгваш!!! Разбирам те за всичко, което казваш, но остани! Сигурна съм, знаеш, че смисъл има Sunglasses
Идеята, заради която сме тук, е страхотна - да празнуваме живота му и творчеството му - оставил ни е толкова много!!!  Нека наистина да го направим!

# 1 006
  • Мнения: 59
Фльор,извиняваме се,поради една единствена причина и тя е:
всички обичаме Майкъл.
Не си и помисляй да не идваш на срещата,
ще ми е много приятно да се запозная с повечето от вас.
Пишехме и за каузи/благотворителни/сега е момента да се включим в такива и
срещата е много добър повод.
Нека бъдем добри,нали това е заложено в посланието за един по добър свят.
В крайна сметка за това ще се съберем,какъв по добър начин от този може да се измисли,за да отдадем почит на
ЧОВЕКА МАЙКЪЛ.

# 1 007
  • Мнения: 727
Аз не мога да разбера какво се извинявате въобще. Идват, казват ви, че за нищо не ставаме тука по да не казвам къв начин (сигурно Майкъл ви е научил на него начин, а верни и истински фенове?), а вие им се извинявате.. Направо ми се повдига вече от разбирачи и "истински" фенове. Днес Милена дойде, пльосна коментара си, който повече приличаше на твърдение, отколкото на собствено мнение, разбуни духовете и изчезна. Аз и се извиних за моите думи като видях, че е по-чувствителна, тя ми се изрепчи - ок, голяма работа. Сега идва Аурора, изс*а си компетентното мнение, че единствено тя познава и разбира смисъла в думите на Майкъл Джексън. Обвини ни, че сме изместили първоначалния замисъл на темата (който всъщност е...?? нещо определено, някаква стереотипна идея или какво?), че не сме "истински" в мислите и чувствата си и че тук е сме сбирщина идиоти. "Вижте истинските фенове вече ги няма, тези които наистина обичаха Майкъл" Боже... Joy
Ами какво правиш още тук, сред нас, wanna-be-тата да те попитам? Хикса е горе вдясно. Като вие разбирате, разбирайте си.
За пореден път се убеждавам, че няма абсолютно никакъв смисъл да се бутам из форуми, защото в края на краищата все става едно и също.
спокойно
ХАйде да говорим по същество
Не споря и няма да го направя!!!!!!!!!!!

# 1 008
  • Мнения: 9

Здравейте и от мен Simple Smile След като публикувах материала го разпратих до разни мои познати и вече е отразен от доста електронни медии и информационни агенции.

БГНЕС
http://news.v2.bgnes.com/view/754061

Днес+
http://www.dnesplus.bg/Curious.aspx?f=108&d=288278

Dir.bg
http://www.novini.dir.bg/2009/07/19/news4789733.html

И така нататък Simple Smile

Писах до един мои добър приятел в бТВ. Надявам се той да задейства нещо и да го пуснат и по телевизията.

Аз отивам на море Simple Smile Ще се видим след седмица Simple Smile

# 1 009
  • Mtl/Sf
  • Мнения: 219
Ох,Фльор и аз всеки път се заричам,че по форуми няма да ходя,че все в един момент,независимо каква е темата,народа се хваща за гушите и почват словесни престрелки докато на човек му се догади.

Ама като имаме нужда от едно виртуално Майкълско общество Thinking

А извинението е начин да подадеш ръка и ако от другата страна я отблъснат поне знаеш,че си опитал.

# 1 010
  • Мнения: 727
http://www.youtube.com/watch?v=_SfKVojf7kM&feature=related



една прегръдка

За англоговоряшите...пригответе си кърпички,аз пак плаках

# 1 011
  • Мнения: 5
Фльор, Смарайда  Hug...вие си знаете.

NeZiRuS,  newsm74...приятно изкарване на морето!

# 1 012
  • София
  • Мнения: 3 886
Фльор,
ще натисна хикса, когато реша, че съм написала всичко, което искам да напиша. кой е фен и кой не е със сигурност си личи не от преведените жълти статии, нито от изтипосаните снимки и добрата работа с Гугъла. за мен фенството има други измерения. по твоите изобщо не бих искала да ме смятат за фен Stop глътни малко въздух, че злобата те задушава.

сега и ревност ли се прокрадва...само аз съм разбирала думите на Майкъл Джексън? обвинила съм те, че не си истинска?
няма такова нещо. надявам се оргазмите ти да са истински, докато сънуваш мокрите си сънища с Краля на попа.
за мен това обаче е гадно и цинично, кво да си направя сега, клитородектомия? Mr. Green

и накрая,
цитирайки Буковски ще ти кажа, че се опитваш да правиш шибан драматизъм от малко свестен материал.

# 1 013
  • Мнения: 1 793
Ей, защо все трябва да оакаме всичко. Аз затова по форуми не искам да пиша понеже болшинството не приемат чуждото мнение и се започва една.......
Аз лично нямам намерение да се извинявам на никого просто, защото не съм обидила никого. Тук сме ,за да споделяме И лично мнение, а не само линкове, снимки и т.н. Един мисли и вижда нещата по един начин ,друг по съвършено друг, но всички тук сме обединени от една идея.
Нека всеки си изразява мнението и моля нека тези, които са на различно мнение да го споделят ако искат, но да не започват с назидателните тонове и да казват кое е правилно и кое не. Една с една не си причилиме, нормално е да има разминаване, ама нека сме малко по-тактични.

# 1 014
  • Мнения: 16
Цитат
А извинението е начин да подадеш ръка и ако от другата страна я отблъснат поне знаеш,че си опитал.

Kато зърнах словесните диарии на тази потребителка (Aurora), си дадох сметка, че човешките качества, като гордостта и уважението например са много надценени...

Дотук спирам, повече не ми се занимава с никакви спорове в тази тема, никакви глупости, нищо от сорта "да се бием по гърдите кой е по-по-най", не искам да флудя и да натоварвам четящите темата .

arween44, аз и да искам не да мога да дойда на срещата, за съжаление - нито във Варна, нито във София (камо ли за Пловдив) Sad

Последна редакция: пн, 20 юли 2009, 15:25 от Фльор

# 1 015
  • Мнения: 4 195
тая тема наистина стана съвсем изчанчена от началния си замисъл. първо ревахте и не можехте да спите и ядете, сега си търкате гениталиите, слушайки Майкъл...а нощем го сънувате и когато детето ви каже "тате" си представяте Майкъл.
добре, не виждате ли, че вече почти никой не пише от първоначалните хора, истинските фенове, които наистина скърбяха за Майкъл. за твореца Майкъл, за личността Майкъл Джексън. има огромна разлика от това да обожаваш музиката му и да ровиш в гащите му. и както казва Милена - щом не разбирате - значи не разбирате. няма какво да се добави.

идеята с балоните е глупава.
човекът го няма.
прилича на смешен напън за привличане на вниманието към самите вас, не към него, няма нищо общо с музиката.

и изобщо...не мога да повярвам къде попаднах... ooooh!

ммм, не го очаквах от теб, наистина....и съжалявам, наистина, но само не категоризирай, моля те и ако не ти е приятно, просто не пиши, наистина, няма смисъл да разваляш темата. Съгласихме се и се извинихме но ти продължаваш - съжалявам, но какво друго освен извинение, че сме били цинични искаш, кажи да го направим и да се захванем с глупавото пускане на балони на 25-ти, което ще прави и целия свят, и което НЕ НИЕ сме измислили.
Злобата е излишна и от двете страни, моля ви, това само ще затвори темата и край - тогава нито един от нас няма да му е истински фен.
Гоборихме си за добрината, за отстъпчивост, за вслушване, а сме на път да покажем точно обратното - недейте, не е хубаво така.
Лоша вест ни събра тук, най - лошата, ние просто се опитваме да я притъпим, всячески, и това не прави никой от нас тук циник - просто всеки минава през различни етапи, моля ви Hug

Искам да попитам, някой с кола в София, който да донесе уредба на батерии, или евентуално уредба и разклонител - и двете ги имам, но на 25-ти ще бъда първо в Гурмазово, оттам направо пред Народния театър и се чудя - искаше ми се и музика да пуснем.
Аз смятам да купя няколко балона и да ги надпиша още от предходния ден, о в понеделник ще звънна на една мацка, която има сайт за балони - Балончето се казвам, ако искате да я помоля да дойде там с надути балони и да си ги купим от нея Rolling Eyes

# 1 016
  • Mtl/Sf
  • Мнения: 219
Вече наистина съжалявам,че участвах в тази тема.

Отивам да пия един Имодиум.

# 1 017
  • Мнения: 87
Как не ви е срам?
Замислете се изобщо за какво спорите?
Чета и не вярвам н а очите си.Става ми обидно.Нямаше нищо чак толкова просташко в пуснатите клипчета и снимки,нито в изказванията.Върнете се назад и вижте.
Ако искате може да се върнете и в предната тема,когато имаше пак такъв момент и се пускаха материали от този сорт.
Радвахте се на хората от Швеция и по света как се събират и отбелязват живота и творчеството му,а сега решавате,че е показност.
Да...Показност беше концерта на "Уембли" когато почина Фреди Меркюри.Да,и всички,които пяха го направиха за PR.
Такъв беше и този,който синовете на Принцеса Даяна организираха 2007(сигурно го правят всяка година.Просто аз съм свидетел на този защото живях в UK по това време.)
Искате всичко хубаво да прецакате.
Aurora,крайна си.Мисля,че всяка от нас има кой да осигурява оргазмите й.
Какво лошо намерихте в това,че някои от нас казаха,че за тях е бил и секс символ.
И не ми се бийте в гърдите кой е по-най фен!!!Няма такава смешка.Всички усещаме по различен начин Майкъл.И това е хубавото.
Тръгнали да си изливат жлъчта.
И поне снимките и материалите,които пускаха момичетата от са от клипове,концерти.Той се движеше така,той наблягаше на това.Нямаше нищо жълто.Просто Майкъл на сцената.Такъв какъвто всички го познаваме.
Спрете се,поемете въздух и си помислете какво се случва с тази толкова хубава тема.



# 1 018
  • Мнения: 2
тая тема наистина стана съвсем изчанчена от началния си замисъл. първо ревахте и не можехте да спите и ядете, сега си търкате гениталиите, слушайки Майкъл...а нощем го сънувате и когато детето ви каже "тате" си представяте Майкъл.
добре, не виждате ли, че вече почти никой не пише от първоначалните хора, истинските фенове, които наистина скърбяха за Майкъл. за твореца Майкъл, за личността Майкъл Джексън. има огромна разлика от това да обожаваш музиката му и да ровиш в гащите му. и както казва Милена - щом не разбирате - значи не разбирате. няма какво да се добави.

идеята с балоните е глупава.
човекът го няма.
прилича на смешен напън за привличане на вниманието към самите вас, не към него, няма нищо общо с музиката.

и изобщо...не мога да повярвам къде попаднах... ooooh!

ммм, не го очаквах от теб, наистина....и съжалявам, наистина, но само не категоризирай, моля те и ако не ти е приятно, просто не пиши, наистина, няма смисъл да разваляш темата. Съгласихме се и се извинихме но ти продължаваш - съжалявам, но какво друго освен извинение, че сме били цинични искаш, кажи да го направим и да се захванем с глупавото пускане на балони на 25-ти, което ще прави и целия свят, и което НЕ НИЕ сме измислили.
Злобата е излишна и от двете страни, моля ви, това само ще затвори темата и край - тогава нито един от нас няма да му е истински фен.
Гоборихме си за добрината, за отстъпчивост, за вслушване, а сме на път да покажем точно обратното - недейте, не е хубаво така.
Лоша вест ни събра тук, най - лошата, ние просто се опитваме да я притъпим, всячески, и това не прави никой от нас тук циник - просто всеки минава през различни етапи, моля ви Hug

Искам да попитам, някой с кола в София, който да донесе уредба на батерии, или евентуално уредба и разклонител - и двете ги имам, но на 25-ти ще бъда първо в Гурмазово, оттам направо пред Народния театър и се чудя - искаше ми се и музика да пуснем.
Аз смятам да купя няколко балона и да ги надпиша още от предходния ден, о в понеделник ще звънна на една мацка, която има сайт за балони - Балончето се казвам, ако искате да я помоля да дойде там с надути балони и да си ги купим от нея Rolling Eyes

Напълно подкрепям Peace
И идеята за музиката е супер - естествено, закъде без песните му Heart Eyes

# 1 019
  • Мнения: 1 793
Вече наистина съжалявам,че участвах в тази тема.

Отивам да пия един Имодиум.

 Laughing И на мен май ще ми трябва един.

Общи условия

Активация на акаунт