Почитатели на Майкъл Джексън 3 - THIS IS IT

  • 53 106
  • 1 293
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 80
За всички тези,които мислят,че може и така
И вярвайте ми-не го накарах аз да се снима така.Това също е той-твореца Майкъл.
Мога да страдам силно за него и да почитам паметта му като гледам и тази сним

Последна редакция: нд, 19 юли 2009, 13:42 от liliyyy

# 946
  • Мнения: 727
Искам и аз да си призная, че се впечатлявам от Майкъл не само като творец, но и като мъж. И не виждам нищо лошо в това, че тук се говори и за части от неговото тяло. И аз бях влюбена в него, и още съм, защото за мен той винаги ще е жив. Благодаря много и за снимките - някои от тях ги виждам за първи път /тази, на която е гол до кръста и с много къдрава коса - божествен е Simple Smile/.

Искам и нещо друго да споделя - Сънувах го и беше толкова истински. Не мога да си обясня защо го сънувах, не помня друг път да се е случвало, но за първи път един сън ме накара да се развълнувам и още ми държи топло на сърцето.
и аз го сънувам,срещаме се приятели сме,говорим си,прекрасно е,сънувам как си говоря с него на английски...как си играе с децата си...прекрасно е,пее си споделя си с мен
Вярвате ли че когато чуя собственото си дете да казва ТАТЕ....правя асоциация с децата на Майкъл...едно ми е мило,как дори едно сепмло обръщение ме кара да се сетя за него Rolling Eyes

# 947
  • Мнения: 16
Ами то много зависи как го приема човек. Веднъж изгради ли си някаква представа и е малко трудно да се промени. Разбирам хората, които мислят това за развращаващо и неуместно. Но пък вижте какво пее за себе си "I'm bad, I'm bad, You know I'm bad, I'm bad - you know it" e, какво да си говорим  Laughing

# 948
  • Мнения: 3 271
Меко казано "неуместно" е да се говори за него по този начин във фенска тема точно сега.
Ако не го разбирате, значи просто не го разбирате.

# 949
  • Мнения: 2
Ами то много зависи как го приема човек. Веднъж изгради ли си някаква представа и е малко трудно да се промени. Разбирам хората, които мислят това за развращаващо и неуместно. Но пък вижте какво пее за себе си "I'm bad, I'm bad, You know I'm bad, I'm bad - you know it" e, какво да си говорим  Laughing

Фльор, уцели десятката с цитата от тази хубава любима песничка Wink
Лили, снимките са  smile3508 и Two Hearts
Тази с целувката ми е много любима!!!
И си много права за всичко.

# 950
  • Мнения: 16
Меко казано "неуместно" е да се говори за него по този начин във фенска тема точно сега.
Ако не го разбирате, значи просто не го разбирате.

Ами така да е. Не го разбираме, не разбираме и посланията му, нищо не разбираме.
А уместно ли е беше, както в предните теми (защото сега нещо позаглъхна) да се пускат всякакви измислици на журналистите, да се караме и да обсъждаме всякакви идиотщини, които пишеха? И най-важното да се чудим дали са истина или не?! Тогава никой не правеше забележка, макар и всички да твърдяха "ние му вярваме". Като му вярвахте защо се чудехте и маехте за последната новина, излязла в жълтата преса, нали и той казваше, че не са истина, защо? Твърдя със сигурност, че от първите две теми, едно 40 процента бяха писаници за жълтата преса. Аз намирам точно това за два пъти по-неуместно, от колкото тези снимки, които се пускат тук.

# 951
  • Мнения: 59
Милена,прости ни,
нямаме за цел да те нараняваме.
Но само погледни колко е истински и колко близко до нас е.
100 пъти предпочитам да виждам само такива неща отколкото да чета
глупостите който пишат за него,да виждам снимки с петна по лицето или сложената маска,наранените крака
или запалената му коса....и т.н.
Когато прочетох поста ти пак ми стана болно и мъчно,моля тее мила,
време е да го преодолееш и когато видиш негов клип да се усмихваш и да ти става хубаво и
да си щастлива. Hug

# 952
  • Мнения: 3 271
Фльор, защо сравняваш две неуместни неща питайки кое е по-уместно?
И двете не са.
И не става дума за снимките, които се пускат, а за коментарите.
Но както и да е. Извинявам се, че се намесих. Беше последния ми опит да остана в темата.

arween44, клиповете му винаги ще ме правят щастлива.
А за глупостите и жълтите коментари, нали и аз няколко пъти призовах да не се пускат тук... Не виждам защо едното се сравнява с другото.
И не, не ме наранявате с тези коментари. Просто разбрах, че вече не съм за тук, след като толкова много хора харесват развитието на темата в тази посока. Няма лошо, щом това ви кара да се чувствате добре.
Хубав ден на всички.

# 953
  • Мнения: 80
Меко казано "неуместно" е да се говори за него по този начин във фенска тема точно сега.
Ако не го разбирате, значи просто не го разбирате.


Никой нищо не е казал.Щом на теб той не ти е въздействал като мъж,а само като творец ОК.
Аз сега се ратоварвам от нарежението и болката.

И специално за теб,ето ти нещо,което да върне добрия тон.

http://www.youtube.com/watch?v=ByBhmXcKVqc&feature=related

Слушам я и пак ревнах.И пак ще си я пусна...

# 954
  • Мнения: 16
Милена, сравних ги, защото тогава никой не рева срещу негативите, а сега недоволствате срещу позитивите. Хора на различни мнения ВИНАГИ ще има. И явно щом не искаш да останеш в тази тема, значи си крайно несъгласна с нещо, т.е. с мнението на някой друг. Аз примерно, ако не съм съгласна с твоето и аз ли трябва да напусна темата? Не е нужно да го правиш, замо заради една песъчинка, с която не си съгласна, от морето , наречено "Майкъл". Съжалявам, не съм искала и не ми е било целта да те обезкуража(или както го приемаш)., за да спреш да пишеш..  Peace Извинявам се, нямам никакви лоши чувства към теб и наистина се надявам да продължиш да пишеш.

# 955
  • Мнения: 59
Фльор, защо сравняваш две неуместни неща питайки кое е по-уместно?
И двете не са.
И не става дума за снимките, които се пускат, а за коментарите.
Но както и да е. Извинявам се, че се намесих. Беше последния ми опит да остана в темата.
Милена,
не си отивай,ще ни липсваш.
странно ми е,че не го намирате за секси,та той целият е  един унищожителен сексапил.
Излъчването му,поведението му,движенията му....всичко е един безкраен секс с публиката.

# 956
  • Мнения: 3 271
защото тогава никой не рева срещу негативите

Така ли? Сигурна ли си? Мисля, че не си чела внимателно колко хора тогава писаха и молиха всички тези неща да не се пускат в темата.

arween44, за последен път се опитвам да обясня, че не става дума за това дали го възприемаш за секси или не. Просто не намирам за уместни емотиконки с потъркване на ръце след секси клип. Примерно. Може би преди 25.06 щях да го възприема по друг начин. Сега е цинично. Както казах, ако не го разбирате, то просто сме много различни. Няма лошо.

# 957
  • Мнения: 16
Сигурна съм. Особено в първата тема се изписваха по 20 страници на ден, което продължи и в началото на 2рата тема. По-нататък почнаха хората да се изказват негативно и тези писаници намаляха, докато в тази тема вече почти не се срещат.
Но, нямам намерение да пълня темата и да утежнявам живота на хората, които после ще я четат, защото мисля, че е абсолютно безсмислено. Не е нужно да ми отговаряш повече, защото нямам желание да продължавам този спор.. ако може да се нарече такъв, защото аз по-скоро го приемам като "различаване на мненията", което мисля е съвсем нормално, докато не вземе връх в отношенията било то и във форум

# 958
  • Мнения: 80
Фльор, защо сравняваш две неуместни неща питайки кое е по-уместно?
И двете не са.
И не става дума за снимките, които се пускат, а за коментарите.
Но както и да е. Извинявам се, че се намесих. Беше последния ми опит да остана в темата.
Милена,
не си отивай,ще ни липсваш.
странно ми е,че не го намирате за секси,та той целият е  един унищожителен сексапил.
Излъчването му,поведението му,движенията му....всичко е един безкраен секс с публиката.

Хайде стига вече!Всички знаем какво ни е минавало през главата когато го гледаме.Но нека спрем.
Enough is enough!!!

Милена,не си отивай!!!Моля те!

# 959
  • Мнения: 59
ОК.приемаме критиката и те МОЛЯ да ни простиш.
Може и да сме прекалили.
Не искам да си ходиш.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт