ДЕВЕТИ КЛАС

  • 21 414
  • 230
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 200
kato maika na osmoklasnik v AK y batko zavar6il nemskata moga da kaja,4e Rekciata e edno ot nai-trudnite ne6ta v nemskata gramatika...no se spraviat...
e,malkiat e ve4e devetoklasnik...zatova se vkliu4vam da sledia temata...no niamam kirilitca...

Много те моля, ако ще пишеш в тази тема каквото и да било, да е на кирилица!!!
Правилата важат за всички, а за оправдаващите се с "нямам кирилица" има КРЕДОР.

Последна редакция: пн, 13 юли 2009, 19:51 от cool_witch

# 16
  • Мнения: 3 200
Бойче, мисля че трябва да почнеш да мислиш варианта НАТФИЗ. Може и японския.

Дидка, да вземеш да научиш това дете да готви, да бродира, градинка да прекопава...
Какви са тия книги?! Ааааа-ма-ха!
Сериозно - карай я да излиза повече.

Крис
, растат децата - едни по-бавно, други по-бързо...

Леле, как мразя тия лични обръщения дето изтипосах... Пропускам някого, ама карай - следващия път Wink

Момичета, аз съм го ударила на спокойствие по отношение на учебния процес.
Всеки си има задължения, да си ги изпълнява.
Ама да му мислят, ако засека, че не се изпълняват както трябва.  Joy
Така де - събирам сили за след 2 години.

# 17
  • Мнения: 2 992
kato maika na osmoklasnik v AK y batko zavar6il nemskata moga da kaja,4e Rekciata e edno ot nai-trudnite ne6ta v nemskata gramatika...no se spraviat...
e,malkiat e ve4e devetoklasnik...zatova se vkliu4vam da sledia temata...no niamam kirilitca...

Много те моля, ако ще пишеш в тази тема каквото и да било, да е на кирилица!!!
Правилата важат за всички, а за оправдаващите се с "нямам кирилица" има КРЕДОР.


Таня, аз лично много се радвам, че се появи още една майка на деветокласник в АК и ще ми е приятно присъствието ти в темата.   bouquet
Предстои ни интересна година, но децата ще се справят

Уич както винаги е строга, но права. Във почти всяка тема ще срещнеш нейната реакция. Латиницата не се толерира в нито една от темите.Ще е наистина хубаво, ако успееш да се справиш с писането на кирилица Hug

Аз бях поизчезнала за няколко месец, но понякога предпочитам да си се затворя в черупката. Надявам се не сте ме обвинявали много

# 18
  • Мнения: 17
здравейте,писах на латиница,защото не сьм в страната,на служебния компютьр не е позжолено да се бьрка в менюто,затова отново се извинявам...
..приемам направената ми забележка...

# 19
  • Мнения: 4 447
Денят е прекрасен, нали! Hug

Добре дошла, Таня Георгиева!

Ваканцията тече с пълна сила. При нас ваканцията означава пълна почивка. Мързи ги да гледат, пък камо ли да четат. Все пак набавих нужните книги за старт, има и още.

Дидка, както описваш Маги , много ми напомня на голямата ми сестра. Тя така беше запалена по Фелини, Мастрояни, актриси като Роми Шнайдер  и все си висеше в кино "Одеон". И все четеше.... Всъщност тя си остана една много чувствителна натура, много богата душа. Мисля, че е чудесно в днешните деца да се среща подобна чувствителност. Не като моите младежи, които като отидем на пъжен филм, се забавляват с мен, че рева.

Уич, благодаря за новата тема! И за това, че отново ни събра!  bouquet

# 20
  • Мнения: 377
Момичета, нашата кандидатстудентска кампания вече е на финалната права!  Rolling Eyes
И ето че дойде мигът да ви помоля да стискате палци и да пращате положителната си енергия за успеха на Алинка!  Praynig Молбата е даже лично от нея - "Мамо, я кажи на мамите да стискат палци!"  Grinning
Така че стискайте й палци! На 16-ти е на изпит по история, а на 21 - по френски език!
Пък и ако отнякъде се появи и Дидка с нейната вълшебна орисническа пръчица ...  Praynig   bouquet

Стискайте ни палци!   love001

# 21
  • Мнения: 3 200
ДОБРО УТРО, дами!   bouquet
Бойче, цяла ми позитивна мисъл ще бъде насочена към детенце!
fingerscrossed
Успех й желая. Да бъде много спокойна и даде всичко от себе си!

# 22
  • Мнения: 1 210
Ето я  babydust7 babydust7 babydust7
За Алина, за това да успее, да бъде спокойна, съсредоточена, знаеща и уверена в себе си! Да се падне всичко, което знае на вода! С нея съм, както и всичкото вълшебство, на което съм способна  Grinning

Хем после да кажеш, Бойче- да не тънем в неведение... Аз летя на 17-ти, но какво ли са разстоянията вече ?  Hug Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 4 447
И от мене имаш пълна подкрепа, Бойче!
Алина ще успее   bouquet

Дидка, лек път и приятна почивка! Ще липсваш  Hug

Аз пък засега съм тук и ще ви наглеждам  Laughing

# 24
  • Мнения: 660
Хайде и от мен стиснати палци и много положителни мисловно -емоционални вълни !  Peace

Бягам , че ме е напекла жегата / и буквално и преносно / , нещо не ставам за комуникация и да не разводнявам темичката .

Камъче , защо си тук ? Тичай да почиваш някъде на хлад и тревичка  smile3503

Диде , всичко най-слънчево на вас  и махни веднъж с пръчицата да ме успокоиш ! 

# 25
  • Мнения: 377
  party023   Днес моят син става на 15 години!  bigdance2   love001  love001  love001


# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Приемате ли нови членове на клуб деветокласник?
Чета, но не съм писала,а има много полезна информация тук.
Бойчето да ти е жив и здрав синковеца!

# 27
  • Мнения: 4 447
Бойче, много здраве и щастие на порастналото ти момче!  Hug Hug Hug
Добре дошла, Евил!

# 28
  • Мнения: 3 479
Бойче, да ти е живо и здраво момчето! Много да те радва и да върви смело напред в живота!   bigdance2

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Добре заварили! След голямо 4удене и маене,записахме,моя хубостник
пак  в "Св.Климент Охридски" Врана с информационни технологии.
Отказа се от Икономическия и Строителния ... Дано да е за добро.

Общи условия

Активация на акаунт