ДЕВЕТИ КЛАС

  • 21 433
  • 230
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 262
evil   -  ако успееш да накараш твоя тинейджър на чете книги  от списъка ще ти бъда благодарна да споделиш как
защото на моя само плажа и тена  който е направил са му в главата

# 61
  • Мнения: 1 210
Крисче, я да ни "светнеш" как си? Ивето чете ли, пише ли, почива ли, що ли...И най-вече ти пребори ли плановете за спортно бъдеще на Дидка? Как я карате, подготвяте ли се за трудна година (кандидатска)? Всъщност, май изпитите отпаднаха и всички, които ще повтаряме премеждието ще следим с 4 очи...и стиснати палци.

Навлизам в работата твърде бавно и тегаво...все ме завихрят слънчеви спомени за един лазурен бряг... не ми се търгува, не ми се преговаря за ученически пособия и учебници, не ми се ходи по борсите, не ми се говори с персонал, с хора, не ми ... Ученическата кампания почти не ме интересува  Laughing Ама никой, наистина никой не ме разбира. Преследват ме и ме ухажват всякакви хора с глупави каталози и алчни погледи, всички задават въпроси, говорят, денят се сменя с утрото и пак...Все едно нищо не е било.
Иска ми се да забравя, да не си гледам снимките, филмите, да си изтрия спомените и солта по тялото и пак да бъда добра. Маги е в същото състояние, но поне може да чете  и да избира с кой да говори.
Как се наричаше...следотпускарска депресия май  Wink
 

# 62
  • Мнения: 3 216
Дидка, взимай се в ръце! Wink
За да ви подсетя, че има още само месец до началото на 9 клас...  Joy
С благодарности към Светлето, която ми го даде. Wink

Входен тест по математика за 9 клас

Признавам, че не съм го гледала - само го разпечатах. Така че не знам колко и дали изобщо е труден.

# 63
  • Мнения: 901
За да ви подсетя, че има още само месец до началото на 9 клас...  Joy


Просто ще се потъркалям ето така  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 64
  • Мнения: 2 708
Уич, много интересно четиво ни давате със Светлето Heart Eyes ще взема да го разпечатам и да я пробвам мойта, която съвсем не се вълнува от таз материя.... то не че има материя, която толкова пък да я е развълнувала..... то като чувам Маги как чете, просто кво да кажа.....
Дидка, да те "светна" аз, ама малко на "дебелариум" съм я пратила hahaha hahaha hahaha шегувам се де, но и такава идея е вложена в престоя й при леля ми във Варна (сестра на мама), която живее сама и може да се ограничава количеството храна, която да се навърта около нея.... между другото една колежка ми метна една тийн книжка "Тина и половина" може и да си я мяркала в книжарницата, та докато я чакам да си дойде и аз я глътнах за един ден и все едно за мойто дете е писана таз книжка Laughing Laughing Laughing Както и да е, като гледам, по-скоро се работи върху съзнанието, поне леля много набляга на тая част, с дълги и продължителни разговори и анализи на поведение и мислене, тъй като тя е завършила философия и психология и цял живот и това е преподавала, та добре си хортуват там Wink Wink Wink Колкото до Дидето, записах я в Образователни технологии и хич не смятам да обръщам внимание върху желанията й за спортно училище Mr. Green Mr. Green Mr. Green но пък и за уроци пари толкоз не ми се дават, затова ще минем без частните уроци, а само с курса. Това е положението - каквото сабя покаже.......

А понеже и аз отдавна забравих, че съм била в отпуск началото на юли, като по "отворена" излизам още 1 седмица сега от понеделник и от събота сутрината рано рано, с очи вперени в изгряващото слънце, което ще ги изгаря като тръгна в 6 на изток, но кой ти мисли за дразнения такива, ще се насоча към еленския Балкан, предвкусвайки опиянението от разплуването на чердака или на люлката на двора, вперила поглед в изобилието от цветя и цветове, строени и подредени покрай дувара....... спирам до тук и чакам да стане събота сутрин Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 65
  • у дома
  • Мнения: 7 168
Честно казано и аз не съм го гледала,просто ровех в Интернет и попаднах на линка и го метнах на Уич...
Иначе на пръв поглед алгебричните са леки,има няколко неща за съобразяване,но не много сложни де...13зад ми се струва ,че е от СИП -математика,а геометричните не съм ги чертала ,за да видя на какво ниво са...
Ама пробвайте децата де-то си има отгооври,вие отговорите не давайте и ще видите как се справят...
Крисче благородно ти завиждам...въпреки,че и ние в понеделник заминаваме за една седмица на 30-тина км то Монтана ,в с.Бързия фирамта в която работи мъж ми има почивна станция и басейн с минерална вода...малко се притеснявам,че ще оставя мъжете за една нощ без мен(във вторник вечерта ще се върна,в сряда сутрин съм на изпит и да се надявам,че до обяд ще се върна при тях...).
Росче,ако идвате насам случайно пиши ми на лични,ако не това лято,то другото де...
Момичета,много ми е приятно и уютно във вашата темичка,имам чувството че познавам всяка една от вас  Hug

# 66
  • Мнения: 3 216
Просто ще се потъркалям ето така  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Смей се ти, търкаляй се.   Joy
То си е за смях де - сития на гладния не вярва. У нас 15.09 се чака с нетърпение.  Joy

Светле, как няма да ни познаваш, като изкара и ти с нас кампанията. Такъв тренинг имаш, че какъвто и изпит да измислят след 7 години, все ще си наясно.

Хубав ден на всички!
Закъснявааааааам.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 262
 момичета и моят син чака доста развълнуван 15.09 , ново училище нови запознанства нов маршрут до там (вече ще пътуваме с автобус )

надявам се този ентусиазъм да него напусне бърза или да не бъде попарен от учители и съученици .

а иначе за самият учебен процес не се сеща

 Joy   Joy   Joy   по плажа

# 68
  • Мнения: 3 216
maia75k, твоят син кой клас ще бъде през предстоящата учебна година?

# 69
  • у дома
  • Мнения: 7 168
А,моля те,аз и тая година си изкарах кампанията,но тези от темата за 7 кл не ми гооврят нищо като имена с едно две изключения...
Нека не се лъжем-изпит ще има,каквато и да е формата му,а за изпит си трябват знания...напарво ще ме учудят ако успхеят да сменят формата на изпита,времето до 15 септември наистина е малко...

# 70
  • Мнения: 1 210
Уич, каква беше тази засилка...изнасилка  Joy Че и конспирации разни с входни тестове въртите със Светлето... ай холъм  Mr. Green (хич незнам на място ли е този холъм, ама баба го изричаше, винаги придружен с недоумяващ треснат поглед   newsm09)..тааа...и аз така .
Остави децата да си четат книжките и да спинкат до късно, че после... Ама и Светлето не си поплюва, знае на кого да подпали чивиите  Mr. Green
У дома никой не чака 15.09. Косьо се втриса и обикнвена коментира с "оооо, хайде да си говорим за хубави неща", а Маги чака с нетърпение курса в Кансъла. За училище нищо не казва още, но се чува с приятелите си, даже някаква договорка за кино с класа дочух вчера.
Крисче, в Образователни т-ии казаха ли по какво ще ги подготвят?
Липсва ми, много ми липсва едно момиче- камъче  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 901

Смей се ти, търкаляй се.   Joy
То си е за смях де - сития на гладния не вярва. У нас 15.09 се чака с нетърпение.  Joy


Всъщност права си.
Нали мойто го засищах със знания по 6 часа дневно целия юли, сега никак не е гладно.
Пратих го на гости на приятелка в Бургас (която също целия юли си засища глада по подобен начин) и сега двечките се радват на простичките неща от живота - вчера до сапунките бяха опрели.
Чака довършването в началото на септември, ама по-скоро понеже се сприятели с другите деца и с учителката си.

# 72
  • Мнения: 3 216
Уич, каква беше тази засилка...изнасилка  Joy ...

Чак пък толкоз, холан  (го знам аз) Joy
Спят те - поне до 11 ч. И книжки четат, и на компютъра седят (основно), и на планина ходят (днес за сефте без мен, с компания, та ми е едно треперливо...), и се ядат една друга (пак любимо като компютъра занимание), и на кино ходят..., ама им омръзна вече.

Светле, ние сме чаровници - омайници  Wink
Няма други като нас, а и циганката дето ни хвалеше се гътна...
Вместо да викаш Росче, вземи се вдигни и ела ти при нас.

schreier, а и покрай 15 септември може да се посъберем все пак - да се преброим, да се "видим". Та и аз го чакам.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 262
cool_witch  - извинявам се обърках темата ние сме за осми не за девети - сори  Laughing
прескочих една година набързо явно ме е хванало   слънцето  sun

# 74
  • Мнения: 1 210
Крисче, за "Тина и половина" пропуснах да ти кажа- автор и е наша съфорумка, Василиса. Поддържам наличността и в книжарниците със страхотно удоволствие  Grinning

Мая, успех в осми клас! И внимателно...със слънцето  Sunglasses Laughing

Общи условия

Активация на акаунт