Отчет на набор 2003 - 50!

  • 10 348
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 690
Да ги стягате тези момчета. Как могат да се излагат така.  Joy  Кажете им че ще им се смеят момичетата.
Викория въобще не мръдна като й я биха. Даже каза, че не е усетила. Миналата седмица като й правиха кардиограмата също не се обади, но имаше явно притиснати кръвоосни съдове и беше станала на точки.
Днес вече се показа малко слънце тук. Вчера щеше да ни издуха.

# 31
  • Мнения: 85
Честит празник на Алекс!!! newsm67
Ели, да ти е жив и здрав! Flowers Sunflower

Кога се бие тази ваксина, при навършени 6 годинки ли? Явно и на нас ни предстои слагане.

# 32
  • Мнения: 14 133
Кога се бие тази ваксина, при навършени 6 годинки ли? Явно и на нас ни предстои слагане.
Да, при навършени 6 години.  Peace

# 33
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Ели,честит ти рожденик!   bouquet  Пожелавам на Алекс хубав празник и усмихнато и безгрижно детство!   party023 Gift  newsm59
Бети,благодаря за темичката!
Около нас-нищо интересно!Всеки ден пада голяма игра,къде плаж,къде люлки и т.н. Ще се стягаме за язовир ,риболов и   палатки!
Почти четем,имаме си едно кариесче и всички зъбки са си още налице,нямаме апетит,но консумираме плодове и сокове в изобилие!
Беснеем за световно и ядосваме"мама" в рамките на нормалното Wink

# 34
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Честит Рожден Ден на Алекс! Да е здрав и много щастлив! newsm59

Ели, честит празник!  bouquet

И при нас няма нищо ново. Приготвяме багажа за път по малко. Децата другата седмица летят за Бг с чичо си и ще останат там 1 месец при бабите и дядовците.   Сега си ходят на градина, играят по парковете, ходим на плаж и се опитваме да се радваме на лятото, макар тук хич да не се усеща много, много да е лято.

# 35
  • Мнения: 14 133
свраче, браво на ниджата, че почти вече знае да чете.  Hug
irka, лек път и приятно изкарване на дечицата в България.  Heart Eyes  bouquet
Сашо все по-малко кашля. Диетата ще продължи, докато си изпие АБ. До края на седмицата остава вкъщи, за да се дозакрепи. Днес не искал въобще да излиза навън.  Joy Утре ще ходим на контролен преглед при педиатърката.  Praynig

# 36
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Честит Рожден Ден на Алекс и от нас "малко на патерица.."!
Само усмихнати дни му пожелаваме с Валентина!
Афтите попреминаха, сега Валето се храни като за световно  Laughing има да наваксва..
Реших да й направя един курс със Саменто(или Котешки Нокът), малко да се заздрави след този АБ.
Нямаме търпение да дойде петък, защото отиваме (макар и само за две нощувки) малко в Балкана-иска ми се да хвана гората и да се изгубя за известно време със семейството си   Flutter
Иначе отпуск ще си вземаме през септември  Mr. Green

# 37
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Празникът премина чудесно, с много подаръци, борба свободен стил, един разбит нос и едно ожулено коляно. Рожденникът малко се разсърди като си тръгнахме от детския център, но подаръците оправиха положението. Малко му било. Купонът продължи у дома до 1 часа  ooooh! Сега ще чистя и децата излязоха на разходка. Няма да обяснявам че къщата е заритан с всички възможни щуротии  на Бен 10, Гормити и всякакви трансформери  ooooh! Да ми е честито  Crossing Arms
По-късно ще пусна и снимков материал.
 Hug

# 38
  • Мнения: 14 133
Ели, радвам се, че Алекс е останал доволен от празника.  Hug
Честити всякакви нови чудовища.  Joy

# 39
  • Мнения: 23 122
Ето ни и нас с ваксинирания-ранен Simple Smile. Голямо пищене и крещене падна,докато сложим ваксината,увещавахме го 20 мин.преди това.После получи подарък/бях му обещала за геройството/.Водих го в МакДоналдс,въобще цял ден за него,за да му мине драмата.Сега казва,че го боли крачето/мукулно му я биха/.Вие слагахте ли нещо за облекчаване на болката?Той даже куца.

# 40
  • Мнения: 1 690
Деси, браво на юнака.  Hug
Аз по рано слагах марля с мед. На Вики помага. Другото е студен компрес. Нейната ваксина е долу ниско в гърба. НЯмаше никакви проблеми.
Чиби, хайде Сашко да  се дооправя.   Hug
Ели браво че Алекс е доволен. Това е най важното.

# 41
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Обещаният снимков материал:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=400281

# 42
  • Мнения: 14 133
Ох, милият Дани.  Wink
Хриса, надявам се с приключване на АБ да изчезнат всички проблеми.  newsm78
Все по-добре става.  Peace
Ели, много готини снимки.  Hug

# 43
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Деси,и на нинджата като му биха ваксината в крачето 2-3 дни ми се оплакваше,че го боли.Ще мине Peace
Чудесни снимки от празника!А рожденикът като поема пакетите-направо трепти Joy

# 44
  • Мнения: 1 507
Здравейте!
Надявам се да приемате нови попълнения от онези, които дълго четат, късно се регистрират, сума ти време минава, докато открият "точните" теми... неориентирана работа.

И аз имам дъщеричка, която скоро навърши 6 и след малко се запътвам към детската градина Peace

Общи условия

Активация на акаунт