Отчет на набор 2003 - 50!

  • 10 346
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 690
Здравейте. Ние днес бяхме градска.  Grinning Сутринта водихме Вики на зъболекар и после решихме да използваме тати и ходихме с него в Бюблинген ( там работи). Иначе всички зъбки са добре. Вземах днес етикетите за тетрадките й и смятам по следващаат седмица всичко да го оправям вече. НА 14 септември трябва всичко да го занеса в училище.
Честит рожден ден на Йоан на Мама Цоцоланка.   newsm59
Лек ден от мен.  Hug

# 286
  • Мнения: 23 122
Честито на Йоан и от нас!!!Да си жив,здрав,весел и щастлив!!! nbirthday

# 287
  • Мнения: 4 970
Честито на рожденника и неговото семейство!  bouquet

Момичета, къде се губите? Много, ама много опустя темичката ни. И не ми разправяйте, че било нормално за лятото. И миналата година имаше лято, пък чак такава "суша" не е било. Просто все отварям да чета любимата ми темичка, пък няма нищо за четене и това много, ама много ми липсва  Sad.

# 288
  • Мнения: 1 690
Бети, да вземеш да разкажеш как се чувства Косето. Притеснява ли се за училище и т.н.   Grinning
Само да не го обърнем на чат. Вики покрай толкова много работа в нас й е много скучно. Иначе вчера си избира тя етикетите и съм й обещала тази седмица да ги надпишем и залепим. Друго около нас няма. Почти никъде не ходим и се чудя как ще издържим до 16_ти септември. Чака всичко да й се даде в ръцете. КАзва, че не намирала нищо и т.н. След малко ще ходим да си пазаруваме, че почти нищо няма в нас.
Приключихме поставянето на ламината в стаята и сега ме чака вече чистене и подреждане.
Лек ден от мен.

# 289
  • София
  • Мнения: 7 673
Бети,  Hug
Веднага отговарям на призива. Като мама, която основно чете и рядко пише.  Embarassed
Но пък си чета с кеф.  Joy
Добре, че сте Хриса, Чиби, ти, Клото, Ирка и още няколко по-рядко включващи се, че иначе наистина много пустичко тук.
Това обаче може да има добри страни. Нямаме от какво да се оплачем.  Praynig
Но пък е хубаво да споделяме и хубавите моменти.  Wink
Ето - веднага се хваля. Нали ви бях писала, че Павчо си изби горно зъбче през април, когато се спъна в телта на цветята пред нас.  Confused През юли (не помня дали писах) изби и съседното при колоездене.  Confused
Бях се консултирала със стоматолог дали следва да очаквам някакви проблеми при избиването им. Та той  Twisted Evil ми каза, че постоянните зъбки не се очакват скоро и трябвало да се сложат някакви скоби, които да държат съседните зъби раздалечени, за да не заемат мястото на падналите в този период. Стрували около 150 лв.  Twisted Evil Това на теория е така. Проверих го. Но, имайки предвид, че Павчо беше вече с 4 сменени зъбчета долу и то отдавна и, че тези вероятно са били наред, не му се вързах много. Но си ме беше страх. Та сега добрата новина - преди 2 седмици някъде започна да избива постоянно зъбче на мястото на първото паднало.  Peace Вече половината се вижда и си е съвсем, съвсем на мястото.  Crossing Arms Praynig Та скоро и Павел ще има отново хубава усмивка.  tooth ЖЗ. И дано този път си ги запази  Praynig, че като го знам какъв е щур.  ooooh!
Иначе си се гледаме вкъщи. Покрай бебока си изкарахме цяло лято заедно. Много ми е хубаво така. Вярно, че Павел не е от най-добре държащите се и на моменти ме вбесява. Но това вечер, когато е изморен и баща му също е с нас. Обикновено, когато сме сами и най-вече тримата с бебето, се дължи повече от добре.  Heart Eyes Та си ми е и той другарче.  Heart Eyes Heart Eyes За съжаление скоро идилията ще свърши.  Sad Аз се връщам на работа от октомври, бебо тръгва на ясла, Павчо - на детска.  Cry А наистина ни е много хубаво тримката по цял ден - разходки, игра, търкаляне, гушкане. Еееех.
Ето, разписах се, Бети.  Heart Eyes

# 290
  • София
  • Мнения: 4 397
Засрамих се  Embarassed да взема и аз да се разпиша.

Ние изкрахме почти три седмици по морето, а там нета беше ужасен  Tired след това една седмица бях окупирала пералнята и нямах време да погледна тук камо ли да пиша.
Ние сме добре,  Митко от есента тръгва предучилищна в училище , дано му понесе по леко, че ...... , защото понякога се питам дали постъпих правилно.
При нас още няма признаци за клатещи се зъбчета.
viki_hrisa сега се сетих, че ти обещах да се похваля като взема столче за колата поредното , ама съм очарованаа от него ето го
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/7309

мога да го ползвам и за двете деца като е само едното в колата.

# 291
  • Мнения: 530
 Hug
На малкия му подариха едно гумено конче за р.д. и сега у нас е същинско родео вижте-http://vbox7.com/play:6e5e17e3

# 292
  • Мнения: 23 122
Ето,и аз малко да внеса новинки в темата.Ние сме добре,аз все в някакви болежки с тази бременност.Данката скучае с мен,че денем е жега и сме си у дома,а мама все и се спи.:0  Общо взето няма с какво да се похвалим.Приготвяме нещата за бебето и това ни е основна тема на разговор и занимание с Дани.Той е много доволен от скорошната поява не бебето и засега се радва.Много ми помага у дома,постоянно е край мен и се грижи да съм добре,голям е сладур. Heart Eyes
Тренира да бута количката. Mr. Green

# 293
  • Мнения: 4 970
Ако знаех, че ще се разпишете, щях по-рано да ви се скарам! Hug
Иринче, представям си колко ви е хубаво! И аз с мъка тръгнах на работа, въпреки че две години си стоях вкъщи с малката. Можех още две да откарам, ама никой не ме пита! Laughing
Деси, още малко остана! Хубаво правиш, че включваш Дани в приготовленията за бебо. Така ще се чувства съпричастен и дано не се появи ревност в бъдеще! Simple Smile
Що се отнася до настроенията вкъщи относно бъдещия ученик - ми май само аз се вълнувам! Embarassed Косето май не си представя точно какво ще бъде. 100 пъти му обяснявах, че вече няма да ходи на детска, ама от време на време ме кара пак да му го казвам. Сякаш не му се вярва, че е приключил с детската градина завинаги. Laughing Иначе не се вълнува нито от чантата, която вече сме купили, нито от тетрадките - въпреки че ги хареса, част от тях са с динозаври, част с коли. Знае на теория, че ще бъде в един клас с братовчедка си, която също е наборче, и с най-добрия си приятел, както и с още едно момиче и едно момче от неговата група. Но засега ваканцията продължава да тече с пълна пара. Днес съм обещала, че татко им ще им надуе басейна отново, че заради морето го бяхме прибрали и не можем да сколасаме да го надуем от както сме се върнали. Embarassed Пък лятото ще свърши! Та такива работи около нас.
Ще подхващаме ремонт на кухнята. Освен това свекитата дадоха малко парички, та им купихме нови легла на юнаците - ето това - http://www.zonaforhome.bg/SelectedProduct.jsp?No=6461402001. До 20 дни ще си ги получим. Пък големия ремонт на нашата стая предстои напролет. Rolling Eyes

# 294
  • Мнения: 2 125

Здравейте и от мен. Моя синковец все още е при баба си  в провинцията и се забавлява здраво Laughing
С мъжа ми ергенуваме и почиваме от ежедневната лудница Peace


Ние сме добре,  Митко от есента тръгва предучилищна в училище , дано му понесе по леко, че ...... , защото понякога се питам дали постъпих правилно.


kimbolina, и аз имам същите притеснения  Thinking В кое училище ще сте предучилищна?

# 295

Общи условия

Активация на акаунт