Отчет на набор 2003 - 50!

  • 10 353
  • 295
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 693
Честит Рожден Ден на Гергана на VG newsm59  ura
Здраве и щастливо детство.
Ирка, честит рожден ден на малката ти принцеса. Много да ви радва .  newsm59  ura Много хубави снимки.
VL7 , дано проблемите около здравето на малката намалеят.  Hug
Ние вчера водихме Вики да играе в двора на училището. След малко смятаме да караме колела.
Лек ден от мен.

# 241
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Честито на рожденичките-живи,здрави и много щастливи.
И на мен много ми домъчня за Моника,още 6 дена и отивам при нея.

# 242
  • Мнения: 4 303
Честито на двете рожденички! Да са живи и здрави!   bouquet

Ирка, искрено ме впечатли изгледът от Емпайър Стейт Билдинг. Колко щата посетихте? Искам и аз.  Simple Smile

# 243
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Благодаря момичета за пожеланията към Лъчи!  bouquet

Те днес са празнували в Бг с баби, дядовци и приятелчета в един детски клуб. Изкарали са много добре.

Клото, минахме през 7 щата, но по- добре разгледахме 4 - Пенсилвания, Вашингтон ДС, Ню Джърси и Ню Йорк, през останалите само карахме. Това за мен си беше една сбъдната мечта. Догодина остава да пообиколим и западното крайбрежие.

VL7 , дано бързо отминат здравословните проблеми на детенце!

Честит Рожден Ден на Гергана!  ura newsm59

Да е здраво и весело дете!

# 244
  • Мнения: 14 133
 Ирка, страхотни снимки.  Hug
Честито на рожденичките на патерици.   bouquet
VL7 , как е сладуранката днес?  Sad
Аз от сряда съм в отпуск и чак на 7,09. съм на работа.  newsm44
Като за начало сигурно ще отидем до Силистра.  Laughing

# 245
  • Мнения: 1 143
Привет,момичета.
Отдавна не съм писала,но чета всичко което пишете.
Ходихме на почивка.Набора вече се вижда,че е пораснал и може да му се има доверие.Лошота е,че сега няма на вън с кого да си играе и повечето време прекарва вкъщи,ако не го изведа.
Поздрави на всички рожденици на патерица.Да радват родителите си.

# 246
  • Мнения: 23 360
Честито на рожденичките!Да са живи,здрави и много щастливи.желая им едно дълго и весело детство!!!:)

# 247
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Честито на рожденничките!  newsm67  party023

Ирка, страхотни снимки!
Чиби, весела и спокойна отпуска!
Да споделя за набора. Мрънкането продължава с пълна сила. Добре че му остават още два дена. Събота и неделя ме направи на луда. Започна да повръща, втресе го, заболя го апандесита, има разстройство,нахапан от бълхи, т.е. изяден. Какво да ви обяснявам  ooooh!Жив ужас изживях с него. нарочно не отидохме да го видим за да не се разстрои повече. Днес е по-добре, даже баба му го завела на басейн ( вътрешен, че там е доста хладно), беше доволен и ми заяви че никога повече няма да стъпи там. Било : " бахти тъпнята", заявено в прав текст по телефона   ooooh! Даааа, общуването с по-големи деца му се отразява мн. добре  #Cussing out

# 248
  • Мнения: 530
Честито на рожденничките Много здраве и много усмивки.

# 249
  • Мнения: 14 133
Вчера ходих да прибирам спешно Сашо от градината.  ooooh!
Сестрата ми се обади, защото плакал, че много го боляла едната ръчичка.
Оказа се, че се е подхлъзнал и паднал върху нея.  ooooh!
Търчахме по ортопеди, да правим ренгенова снимка. Слава богу, няма счупено, само се е понатъртил и ще бъде с превръзка няколко дена.  Rolling Eyes

# 250
  • Мнения: 2 125
Здравейте всички Hug
Толкова към разредила писането и четенето, че срам ме хваща Embarassed
Поздрави на всички рожденници на патерица!
Да са живи и здрави и много щастливи  bouquet

chibi, децата са все още "гумени" и слава богу!

Ние бяхме вече на море, на каравана и Алю не излезе от водата. Реших да го оставя да прави каквото си иска и да изтощи батериите по плажа. Не и не #Crazy....моя син е препетум мобиле  Mr. Green...няма спиране. В края на август пак ще отидем до морето, за да зазимим караваната и да събере здраве, защото го очаква прашна София и хилядите болести.

# 251
  • Мнения: 14 133
chibi, децата са все още "гумени" и слава богу!
В края на август пак ще отидем до морето, за да зазимим караваната и да събере здраве, защото го очаква прашна София и хилядите болести.
Явно това го е запазило да не се потроши.  Thinking
Приятна втора ваканция на моренцето.  Heart Eyes

# 252
  • При децата ми
  • Мнения: 6 163
Здравеѝте и от мен wavey!!! Надявам се не сте ме забравили, много отдавна не съм чела и писала тук, но имам основателна причина, така да се каже Simple Smile Wink
ВЕЧЕ СЪМ МАМА НА ДВАМА! Heart EyesНа 25 юли родих дъщеричката си Николета и Марти е вече батко! [/b] love001Баткото е много щастлив от факта, нооооооо взе и малко да ревнува. CrazyВижда, че вече вниманието се дели на две и явно това малко го смущава, но гледаме да балансираме нещата. Crazy

Лека и спокоѝна нощ от мен! Hug Blush Аз отивам да ви почета малко, докато не сме се събудили. baby_neutral

# 253
  • Мнения: 23 360
Хриспа,честита рожбичка,да ви е жива и здрава!!!!:)

# 254
  • Мнения: 1 693
Хриспа, честито детенце. Да ви е живо и здраво.
Аз действам с ремонта на стаята и ми е мног омъчно, че не обръщам достатъчно внимание на Вики. Яд ме е, че хазяина си ходи на почивки а ние правим ремонт.  #Cussing out
Иначе за сега сме добре. Стоим си в нас и се гледаме. Виктория й идва в повече това безцелно стоене и ми каза, че било по добре да тръгне на училище отколкото да скучае в нас.  Grinning
Чиби, как е Сашко.

Общи условия

Активация на акаунт